Tuca

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Krémdezodor Bio Bergamottal és Bio Mentakivonattal

Alverde Krémdezodor Bio Bergamottal és Bio Mentakivonattal
2020. május 1.

Ezt a dezodort nekem találták ki! Régóta vadásztam már olyan dezodorra, ami egyszerűen felvihető, nem kell perceket várni míg megszárad, és nem hagy foltot a ruhán. A golyós változatokat azért nem szerettem, mert lassan száradtak meg a hónaljamon, percekig felemelt karral kellett szenvednem. A spray változatokat azért nem kedvelem, mert ha belélegzem eldugul tőlük az orrom. Tettem egy próbát ezzel az Alverde krémdezodorral, és minden tökéletes!!! Egyből felszívódik, nem hagy foltot a ruhán, az illata kellemes, nekem tartós is, bár én sem vagyok izzadós típus. És ami még lényeges: mindezt alumíniumsók nélkül! Én ennél maradok!

Balea Blow Dry Spray "Schöner Föhnen" Hajformázó Hővédő Spray

Balea Blow Dry Spray "Schöner Föhnen" Hajformázó Hővédő Spray
2020. április 5.

Pár hete kezdtem el használni, és MAXIMÁLISAN meg vagyok vele elégedve! Közel 30 éve használok ilyen-olyan hajformázót: lakk, zselé, hajfixálóhab, sőt volt hogy sört spricceltem a hajamra (naturkozmetikai termékajánlóban olvastam) DE! Ez a Balea spray a legjobb hajformázó, amit valaha is használtam! Az illata könnyed, nem tolakodó! A hajszárítótól remekül védi a hajamat, ami nem lapul le, hanem puha és selymes lesz!!! Bob frizurám van, amit körkefével szárítok. Ezelőtt a termék előtt minden reggel meg kellett csinálnom a hajamat, ami gyakran 10-15 percet is igénybe vett. De ezzel a sprayval kibírja a frizurám két hajmosás közt! Szuper!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Ameddig csak gyártják, és kapható lesz én ennél maradok!

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2014. október 27.

A barátnőmtől kaptam egy minta darabot, amit ő is ajándékba kapott a Mannától, mert rendelt tőlük egy testápolót. Azért adta nekem, mert őneki száraz a bőre, ez a szappan pedig kifejezetten zsíros vagy vegyes típusú bőrre javasolt, amilyen az enyém is. Kipróbáltam, és nekem nagyon bevált. Igaz én csak naponta egyszer használom az esti arctisztításhoz, reggel mosakodókrémet használok. Így az én bőrömet nem szárította ki. Örülök, hogy a Dm-ben is lehet kapni, igaz egy kissé sokallom az árát, de azt hiszem áldozni fogok rá, mert nekem bevált. Én egyáltalán nem használok semmiféle alapozót vagy púdert, semmi smink! FŐ A TERMÉSZETESSÉG!!!! Ez a szappan ezt segíti nekem. Úgyhogy megérdemelten megadom neki mind az öt csillagot :)