Tudi

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Ben & Anna Deodorant Stick - Persian Lime

Ben & Anna Deodorant Stick - Persian Lime
2019. szeptember 13.

Imádom az illatát, és annak ellenére, hogy alumíniummentes, intenzív edzéseknél sem lesz büdös a hónaljam, ami szuper. Imádom, hogy nincsenek benne káros összetevők.
UPDATE: új csomagolása van a műanyagmentesség jegyében. Ezért papírból készült a csomagolása (ami miatt meg a fákat kell kivágni, de mindegy..) és totál átázik, konkrétan használhatatlan az egész. Az új csomagolásnak köszönhetően egy vékony hengert kell kinyomni az ujjunkkal a tokjából, ami amint hozzáér a hónaljamhoz, vissza is csúszik és így a papír csomagolás peremével dörzsölgetem a hónaljam. Amikor meg többet nyomtam ki, letört a fele.. aztán később, annak a fele... Tuti nem veszek ilyet újra, még keresem az alternatívát.

Philips Lumea Prestige IPL Szőrtelenítő Készülék BRI956/00

Philips Lumea Prestige IPL Szőrtelenítő Készülék BRI956/00
2019. augusztus 26.

Nekem szerintem ez életem legjobb beruházása. Egy éve használom, szerintem ritkábban, mint kéne és heti egyet kell csak borotválkozni. Szerintem ha betartanám az előírt rendszerességet, akkor még ennél s ritkábban kéne.

Ilcsi Almás Citromos Arctej

Ilcsi Almás Citromos Arctej
2019. június 5.

Nekem nem jött be, sminket se viszi le, csak ha magamra kenek egy fél tubust kb. Biztosan nem veszem újra.