Tufuka

Regisztráció dátuma: 2013. április 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Neutrogena Ajakír Száraz, Kicserepesedett Ajkakra SPF 20

Neutrogena Ajakír Száraz, Kicserepesedett Ajkakra SPF 20
2015. november 17.

Több, mint 10 éve csak ezt az ajakápolót használom. Korábban kísérleteztem mindenféle drogáriással, parfümériással, de nem váltak be. Időnként áttérek a sarki szedresre, de csak ez az igazi favorit. Táplál, az illata semleges, íztelen, nem túl puha és sokáig kitart folyamatos használat mellett is. Egy ideje rászoktattam az anyukám, a kamasz öcsém(!) és a húgomat is.

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon
2015. november 17.

Akinek egy kicsit is zsírosodásra hajlamos a haja, annak nem ajánlom. Nekem a hajvégeim voltak elég szárazok, de a töveknél zsírosodott. A balzsamjával együtt vettem meg, amit azóta is használok, de ezt kénytelen voltam odaadni anyukámnak, ugyanis 1 nap múlva már vállalhatatlanul zsírossá tette a hajam. Akinek a tövekenél is száraz, azoknak beválhat.

Tigi Bed Head Styleshots Epic Volume Sampon

Tigi Bed Head Styleshots Epic Volume Sampon
2015. november 17.

Eleinte elég jól működött egy erős 4 csillag volt. Az illata fantasztikus és kezdetben kissé dúsított is. Mostanában a dúsító funkciója szinte semmi, és valamilyen okból kifolyólag nagyon elkezdett zsírosodni a hajam, ami nem a sampon hibája, de nyilván nem is segít rajta. Sűrű krémes állaga van, jól habzik, gazdaságos, de nem hinném, hogy újra veszem. Láttam, hogy már van a Bed Head-nek zsíros hajra való változata is, legközelebb azzal próbálkozok.