Tun994

Regisztráció dátuma: 2021. október 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. október 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2021. október 4.

Számomra bármilyen csodálatos fedésű alapozó lehet, de a szaga kibírhatatlan. És sajnos felvitel után is érezhető, ezért képtelen vagyok magamon viselni. Ha más alapozóval keverem akkor még határeset, de tuti nem veszem újra.

Dior Backstage Face & Body Foundation

Dior Backstage Face & Body Foundation
2021. október 4.

Egyik kedvenc alapozóm. Kombinált bőrűként sok alapozót próbáltam, de egyikük sem keltett ennyire természetes hatást a bőrömön. A tény hogy nem magas fedésű számomra kifejezetten bevált, mivel ezáltal nagyobb mozgásteret ad használatakor. Ha az àrat nézzük, hát picit fájt kiadni érte egy vagyont, de úgy voltam vele, hogy szükségem van egy jó minőségű alapozóra, és rá tettem a voksom. A kiszerelése 50 ml ami nekem elég lesz egy életre kb. :)) Az illata könnyed, frisses, ami szintén tetszik benne.

Oriflame Multi-Protection UV Day Shield SPF50

Oriflame Multi-Protection UV Day Shield SPF50
2021. október 4.

Hasonló tulajdonságokkal bír, mint az elődje a 30 faktoros fényvédő és nagyon hasonló az állaga is. Zsíros bőrre nem ajánlanám, mivel elégge fényes lesz tőle a bőr, ami engem nem zavar, de sokakat igen. Alapozóval fedve viszont eltűnik a "zsíros hatás", és természetes hatást kelt. Az illata friss, ami nekem kifejezetten tetszik. Felvitel után beszívódik a bőrbe és nem hagy maga után fehérséget. Leárazva 2000 Ft körül szereztem be, ami viszonylag jutányos ár, ha figyelembe vesszük hogy 50 faktoros és 30ml. Szerintem megéri beszerezni.