Tundercipello

Regisztráció dátuma: 2017. március 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2017. március 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: < 18

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. július 24.

Imádom! Most vettem a negyediket! Eleinte én is mint sokan mások féltem az olajos érzéstől de semmi! Nagyon meglepődtem. Talán fél év alatt fogy el egy és ez nagyon nagy előnye. Mindent leszed a kylie rúzsoktól a legtartósabb alapozókig. Szerintem csak kedvezményekkor érdemes megvenni mert magában elég drágának gondolom.(természetesen mindenkinek más az érték)
Személyes kedvenc💗

Élisee Cool Colors! Hair Color Mousse

Élisee Cool Colors! Hair Color Mousse
2017. július 14.

A 48-as rubin vöröset birtoklom ill. a 44-es burgundit! Még csak a vöröset használtam úgyhogy csak arról írok véleményt:
Nos a színe fantasztikus! Imádom! Volt rajta alapból a hajamon egy vörös szín( venita color mousse) és erre ment rá a lenövésre+ a hosszára. Megsúgom a syoss renew 7 sampon felér egy faderral úgy viszi a színt belőle!😲 tegnap lett festve eddig a párnámon és a törcsimen kívül semmit nem fogott össze a hajam!(amin meglepődtem) Nem mondom hogy jó illatú a hajam de nem szagolni kell hanem nézni😉 bár igazából csak akkor érződik ha a tincset szagolom de ha az összes hajam akkor nem. Tartósságáról majd update-elek! Annyit hozzátennék hogy 2 hét múlva repülök külföldre és ott 2 héten keresztül napi 4 órát tutira ázik majd sós vízben szóval szerintem majd az is szívja a színét!( NEM menőzésből írtam hanem azért mert ezt figyelembe kell venni ahhoz hogy véleményed legyen a termékről)

Venita Trendy Mousse Color Hajszínező Hab

Venita Trendy Mousse Color Hajszínező Hab
2017. július 2.

A vörös változattal van most is festve a SZŐKE hajam és váááá!!!!!!! Imádom! Kb. 4 hónapra elég ha 2 hetente festem! Ha keveset teszek akkor rózsaszínes pasztell lesz de ha sokat akkor adja az ívet!!!🤗 holnap megyek venni a másodikat és az vagy lila vagy ugyanilyen lesz!
Remélem azzal is ugyanilyen jó tapasztalataim lesznek!🤗