Tündérpaca

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Khadi Növényi Hajfesték - Világosbarna

Khadi Növényi Hajfesték - Világosbarna
2013. november 13.

Már jó ideje szemeztem ezzel a növényi hajfestékkel, rengeteget olvastam róla, és most végre kipróbáltam! Évek óta melírozva volt a hajam szőkére, majd beszíneztem világosbarnára kétszer, és mostanra végleg eldöntöttem,hogy abba hagyom vegyi festést! 6 hetet vártam, máshol több várakozási időt javasolnak, de nem bírtam tovább, viszont két tincsen is végeztem próbafestést, és mivel nem lett baja a hajamnak, így tegnap befestettem az egészet! Eredmény: nagyon meg vagyok elégedve, a hajam egyáltalán nem lett száraz, pedig a vegyileg kezelt részre is rákentem, sőt, fényes lett az egész hajam!!A kifésülés nehezebben ment picit, de szárazon puha lett! Kicsit zsíros is a hatása,de erről olvastam,hogy az első mosásig ilyen csak, az ápoló növények miatt ami benne van! Színe: másfél óráig hagytam rajta, picit sötét lett, mint amikor a próba tincset festettem, de várható volt hiszen azon csak háromnegyed órát volt rajta, úgy hogy legközelebb max 1 órát hagyom a hajamon és úgy tökéletes lesz! Olyan közép barnának mondanám, és egyáltalán nem lett vörös, aminek borzasztóan örülök,mert nekem nem áll jól a vörös haj! Egy szó mint száz, SOHA TÖBBÉ vegyszeres hajfesték!!! Remélem mindig be tudom majd szerezni, mert úgy tűnik ez a Khadi bevált nekem!! :)

Dabur Vatika Enriched Coconut Hajápoló Olaj

Dabur Vatika Enriched Coconut Hajápoló Olaj
2013. november 4.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, és nem csalódtam!!Szuper ez az olaj!!! Festett hajam van, és hamar zsírosodik, de a végei nagyon szárazak,mert előtte szőkítve volt!Ezért csak a haj hosszára kenem rá hajmosás előtt 1-2 órával, de már aludtam is benne, és egyáltalán nem zsírosítja így a hajam! Én is próbáltam a fejbőrömbe masszírozni, de akkor másnap bezsírosodott! Én könnyen ki tudom mosni samponnal, faith in nature sampon használok. Gyönyörű fényes, és puha lesz tőle a hajam! Az illata először nagyon furi volt, de megszerettem! :) A lényeg, hogy már én is függő lettem, és már meg is vásároltam a következő flakonnal, és biztosan újra fogom venni! :) 5 csillagot adok neki!

Faith In Nature Grapefruit és Narancs Sampon

Faith In Nature Grapefruit és Narancs Sampon
2013. november 4.

Zsíros tövű,száraz végű festett hajam van. Az itteni jó vélemények miatt vettem meg ezt a sampont! Az illata valóban nagyon kellemes,jók az összetevők, tisztaság érzet is megvan, talán nem is zsírosodik a hajam annyira, de sajnos nekem nagyon kiszárítja a fejbőrömet! :( Szerintem a hajat is szárítja kicsit,de ez balzsammal orvosolható, és tényleg szép puha fényes lett a hajam,de a fejbőrszárazság miatt biztosan felváltva fogom elhasználni egy másik faith in nature samponnal!Festett hajúaknak nem ajánlom balzsam nélküli használatát! Emiatt csak 4 csillagot adok ennek a samponnak.