tundur

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Yodeyma Vanity

Yodeyma Vanity
2017. augusztus 28.

Lancome Trésor alternatívája. Nekem őszintén szólva, egyáltalán nem jött be. Van Tresor -om, összetudtam hasonlítani, az én bőrömön egy kicsit sem emlékeztet az eredeti parfümre, persze ettől még máson lehet hasonló, vagy megegyező az illat. Számomra ő ugyanaz a kategória, mint az FM parfümök, próbáltam azokat is évekkel ezelőtt, de nekem nagyon nem az igaziak, nem hozza azt az illatélményt, amit én elvárok. Inkább akkor veszek eredetiből üveges maradékot, vagy az úgynevezett celeb parfümök között is találni sokkal különbeket, mint a Yodeyma, és szerintem az ára is elég magas ebben a kategóriában.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2015. június 29.

Sokféle hajfestéket kipróbáltam már, nekem ez vált be a legjobban eddig. Nagyon szépen takarja az ősz hajszálaimat, szépen kopik, sokkal tovább tart, mint az eddig általam próbált festékek. Én a vadszilva árnyalatot használom, nagyon szép fényes lesz tőle a haj. Ennél a festéknél maradok továbbra is.

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs
2015. június 26.

Szép színei vannak, aránylag egyenletesen kopik, tartóssága viszont nem túl jó, nem valószínű, hogy újraveszem.