Tuntilla

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál
2018. augusztus 7.

Nekem bevállt. Annak ajánlom, akinek közepes hosszú pillái vannak, de nem annyira sűrűek és kicsit gyengébbek is. Ha nincs kifestve akkor olyan mintha nem is lenne pillám. Jól lehet vele dolgozni, szépen szétválasztja a pillákat és több réteggel lehet dúsítani. Sokáig elég volt és soha nem csomósodott.

Update:
Sokan írják, hogy pereg. Nekem régóta megvan (tavaly óta), már alig van benne, alapnak használom, mert gyönyörűen elválaszt és egy új, Maybelline spirált kenek felé. Nekem nem pereg még így sem és műszempillahatás van ezerrel. Megvettem a fekete változatot is, kíváncsi vagyok az mit tud.
Akinek pereg, bontalan csomagolásban vette? Én most a feketét úgy vettem, hogy rajta van az eredeti fólia.

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2018. augusztus 7.

A rózsaszín helyett most ezt használom, mert eléggé tágak a pórusaim. Csak reggel használom, nekem ettől is kifényesedik a bőröm pár óra múlva, de használat után érzem, hogy azért próbálkozik dolgozni.

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arclemosó

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arclemosó
2018. augusztus 7.

Egész jó kis cucc, nekem jobban bejött mint a Bioderma rózsaszín lemosója és a LaRo…P.... izé gél lemosója. Nem szárított mint a másik kettő. Különösebb hatását nem vettem észre, de nekem már az is elég, hogy nem söpröm a bőröm arcmosás után.