turquoise_pianist

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 87 eladás
Megnézem

Foreo Luna Mini 3

Foreo Luna Mini 3
2019. december 15.
(!)

Tesztelésre nyertem itt KM-en. Év elején már vásároltam magamnak egy Luna Play Plus-t, ezért nyilván részben azzal is hasonlítom össze. Azzal a készülékkel egyébként teljesen elégedett vagyok, 16 ezer forintért számomra abszolút megérte, szépen tisztítja és hámlasztja a bőrömet, éppen ezért voltam nagyon kíváncsi, hogy ez mennyivel tudhat többet.
Méret tekintetében elég nagy, kb. akkora mint a tenyerem, ami számomra annyira nem esik kézre, a kisebb verzióval úgy érzem, hogy valamivel egyszerűbb dolgozni, könnyebben tisztítható vele például az orr környéke. Az applikációs megoldás aranyos, én viszont a legtöbb funkció és rezgés között nem nagyon érzek különbséget. A rezgés erőssége jó, hogy állítható, de 5 fölé nem szoktam vele menni, mert az agyamat is kirázza a helyéről. Nem érzem egyébként sem jobban, sem kevésbé hatásosnak, mint a Play Plus-t, de a napi kétszeri használatot ezzel is soknak érezném, ezért én csak esténként használom a hozzá való arctisztítóval (ezt is megkaptam hozzá), de egyébként bármilyen géles arclemosóval tökéletesen működik.
Amit jobban szeretek benne, mint a Play Plus-ban, az a kábeles töltés lehetősége, nem kell csavarhúzóval és elemcserével szenvedni, egyszerűen csak feldugja az ember a hálózatra.

Langhaarmädchen Szárazsampon

Langhaarmädchen Szárazsampon
2019. augusztus 24.

Jöttem kicsit javítani a renoméján, mert csak miután megvettem olvastam itt a véleményeket, és hát bizony jópár hétig nem is mertem használni, hátha én is úgy járok, mint itt sokan. :D Szerencsére az enyémmel nem tapasztaltam, hogy csak a hajtógáz jönne belőle, hatásra közepes. Nem hagy látható fehér réteget, ez tetszik benne, viszont max. 1 napig látványos a hatása, utána muszáj hajat mosni. Az ára az átlag drogériás szárazsamponokhoz képest okés.

LVLY Ajakbalzsam Manukaméz-Kivonattal

LVLY Ajakbalzsam Manukaméz-Kivonattal
2019. február 10.

Nem sokat használ nálam...max. ad egy réteget, amitől nem szárad tovább az ajkam, de konkrét puhító, hidratáló hatását sajnos egyáltalán nem tapasztaltam.