turquoise_pianist

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 96 eladás
Megnézem

Catrice Brow Definer Brush Hosszan Tartó Szemöldök Filc

Catrice Brow Definer Brush Hosszan Tartó Szemöldök Filc
2022. január 3.

A legvilágosabb árnyalat konkrétan zölddé válik rajtam pár perccel azután, hogy használtam.

Yves Rocher My Kiwi Kiss Tusfürdő

Yves Rocher My Kiwi Kiss Tusfürdő
2021. június 5.

Imádom a kiwis dolgokat, és az üzletben futólag hasonlított is rá az illata, de használat közben előjön valami furcsa, kesernyés-parfümös mellékillat. Az állagával sem vagyok kibékülve, nyálkás-zselés, nem is habzik fel rendesen. Elhasználgatom, de csalódás.

Foreo Luna Mini 3

Foreo Luna Mini 3
2019. december 15.
(!)

Tesztelésre nyertem itt KM-en. Év elején már vásároltam magamnak egy Luna Play Plus-t, ezért nyilván részben azzal is hasonlítom össze. Azzal a készülékkel egyébként teljesen elégedett vagyok, 16 ezer forintért számomra abszolút megérte, szépen tisztítja és hámlasztja a bőrömet, éppen ezért voltam nagyon kíváncsi, hogy ez mennyivel tudhat többet.
Méret tekintetében elég nagy, kb. akkora mint a tenyerem, ami számomra annyira nem esik kézre, a kisebb verzióval úgy érzem, hogy valamivel egyszerűbb dolgozni, könnyebben tisztítható vele például az orr környéke. Az applikációs megoldás aranyos, én viszont a legtöbb funkció és rezgés között nem nagyon érzek különbséget. A rezgés erőssége jó, hogy állítható, de 5 fölé nem szoktam vele menni, mert az agyamat is kirázza a helyéről. Nem érzem egyébként sem jobban, sem kevésbé hatásosnak, mint a Play Plus-t, de a napi kétszeri használatot ezzel is soknak érezném, ezért én csak esténként használom a hozzá való arctisztítóval (ezt is megkaptam hozzá), de egyébként bármilyen géles arclemosóval tökéletesen működik.
Amit jobban szeretek benne, mint a Play Plus-ban, az a kábeles töltés lehetősége, nem kell csavarhúzóval és elemcserével szenvedni, egyszerűen csak feldugja az ember a hálózatra.