Tutuj

Regisztráció dátuma: 2015. október 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Lush Sympathy For The Skin Testápoló

Lush Sympathy For The Skin Testápoló
2021. május 6.

Kis mintát kaptam,száraz bőrre esélytelen, illata ízlés kérdése de könyörgöm:a paraben senkit sem zavar?!

Lush Sleepy Testápoló

Lush Sleepy Testápoló
2021. május 6.

1 hete használom, kifejezetten azért rendeltem meg mert nehezen alszom el és nagyon éberen...Nem hittem volna de segített ellazulni és jól aludtam(persze még tesztelem)
Nagyon tetszik az állaga, szerintem nem annyira sűrű, volt ennél ezerszer zsírosabb krém is a kezemben.
Pont jól kenhető állagú, nem folyós, nem is hagy zsíros filmréteget hálisten...
Hamar felszívódik de nekem száraz a bőröm.
Illata natúr levendulás, hangyányi édességgel, nagyon finom, de akit "fojtogat" az használhatja felesben egy illatmentes testápolóval is.
Külön plusz, hogy nincs benne "piros pontos"összetevő. Kisgyerekes anyukáknak ajánlom, talán nem csak mi de a gyermekünk is jobban elalszik majd ha ilyen illatú karokkal öleljük :)
Max az zavar picit, hogy tégelyes így nem olyan komfortos belenyúlkáni de ezért nem vonok le pontot, mert a termék maga szuperjó!

Lush Karma

Lush Karma
2021. május 5.

Igen, egyetértek az előttem szólókkal:konkrétan füstölős,tibetibolt illata van. Amivel önmagában semmi baj,ha ilyen helyre megyek tudom ez az illat fogad majd és az ott teljesen jó, ott szeretem....de hogy magamra fújjam?! Azt neeeem. 😣Ez rajtam sosem működne. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá a hozzászólások alapján.