tvivien921

Regisztráció dátuma: 2019. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2021. június 14.

Eddig mindig van Avon-os sminklemosót használtam smink eltávolításra.
Ezt véletlenül, random módon választottam és szerencsére bevált. A szememet szoktam csak kifesteni, a vízálló szempillaspirált is könnyen lehozza úgy,hogy közben nem hullik a szempillám (korábban volt erre példa,de lehet a szempillaspirál volt a ludas). Igaz egy kissé olajos lesz a bőr tőle,de sima vízzel való mosdással is lejön. Ami a legjobban tetszik benne,hogy egy picit sem irritál. Tutira újra fogom venni.

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Kézkrém

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Kézkrém
2020. május 9.

Ajándékba kaptam a terméket. Az illata nagyon jó, azonnal megtetszett,és a be is vittem a munkahelyre. Kezdetben nagyon jó volt, de most borzalmasan száraz a kezem (több helyen felrepedezett a bőr) és így semmit sem ér,nem hidratál.
Biztos,hogy nem veszem újra.

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra (régi)

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra (régi)
2019. október 8.

Az első használatkor bevallom,nem tetszett. Az illata egy dolog,korábban is használtam már gyógynövényes sampont,hanem úgy éreztem túlságosan kiszárítja a hajam. Amikor a víztől kicsavartam a hajam, zizegő hangot hallatott. Mint a szalma. Megszáradva már nem vészes. A flakon felét használtam el,amikor úgy döntöttem,hogy felváltva használom inkább más samponnal. De végül vettem egy olcsó sampont,azzal kiöblítem először,majd ebből egy kevés mennyiség és átmasszírozom. Hajvégápolóval kiegészítve egészen jól bírja a hajvégem,nem töredezik. + az első pár használat után sokkal egészségesebbnek éreztem a hajam,lehet a gyógynövények miatt. Újra fogom venni,de eddig az a terv,hogy a koffeinessel felváltva fogom használni.