tvivien921

Regisztráció dátuma: 2019. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra
2019. október 8.

Az első használatkor bevallom,nem tetszett. Az illata egy dolog,korábban is használtam már gyógynövényes sampont,hanem úgy éreztem túlságosan kiszárítja a hajam. Amikor a víztől kicsavartam a hajam, zizegő hangot hallatott. Mint a szalma. Megszáradva már nem vészes. A flakon felét használtam el,amikor úgy döntöttem,hogy felváltva használom inkább más samponnal. De végül vettem egy olcsó sampont,azzal kiöblítem először,majd ebből egy kevés mennyiség és átmasszírozom. Hajvégápolóval kiegészítve egészen jól bírja a hajvégem,nem töredezik. + az első pár használat után sokkal egészségesebbnek éreztem a hajam,lehet a gyógynövények miatt. Újra fogom venni,de eddig az a terv,hogy a koffeinessel felváltva fogom használni.

Balea Shampoo Pure Frische

Balea Shampoo Pure Frische
2019. október 8.

Az illata miatt vettem meg,szinte megkívánom az almát, amikor szétoszlatom a hajamon.
Egy másik samponnal együtt használom,ez az első,hogy tisztítson,abszolút teszi a dolgát. Úgy vettem észre, hogy kevesebb mennyiség is elegendő a hajamra,mint más samponnál.

Today Frucht & Vitamin Sampon

Today Frucht & Vitamin Sampon
2019. augusztus 31.

Pár éve nyaralásra mit felejtettünk el vinni? Sampont... Na,bemegyünk a Pennybe, mondom legyen olcsó,mindegy milyen,mert otthon van a jól bevált sampon. Kellemesen meglepődtem,amikor éreztem a finom illatát, ami hajmosás után is megmaradt. Nem nehezíti el a hajam, megfelelően tisztít. Egy jobb hajvégápolóval kiegészítve abszolút megállja a helyét. Csak ezt az egy fajtát használtam,de azóta többször újravettem,és ezután is fogom. :)