Twyla

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Vichy Normaderm Phytosolution Intensive Purifying Gel

Vichy Normaderm Phytosolution Intensive Purifying Gel
2020. május 16.

Én arra használom, amire készült, pattanásos bőrre, a krémjével együtt. Legjobb arclemosó, előtte la roche posay effaclar habzó arctisztito gélt használtam, de az egyaltalan nem javított semmit a bőröm állapotán.
Viszont ez a Vichy, fantasztikus, nekem nem szárít egyáltalán, utána tonik, végül vichy normaderm phytosolution krém. És úgy néz ki, ez fog beválni, ötödik hete használom őket, az eredmény már most, szemmel jól látható. Halványodnak a piros foltok, jóval kevesebb pattanás, egységesebb bőrfelszín. Nekem tökéletes.

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2020. május 16.

Régóta küzdök pattanásokkal, rengeteg kencét kipróbáltam...
De ez a Vichy krém tényleg használ. Együtt használom az arclemosójával, reggel es este.
Nekem négy pumpálásnyi kell a krémből, csodálatosan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, csak puha es bársonyos tapintást.
Öt hete használom, es most kezd látható eredmény lenni, a sötétebb foltok szépen halványulnak, a kezdődő pattanások pedig egy ket nap alatt "levonulnak". Csoda ez a krém nekem. Eddig smink nélkül még az udvarra sem mentem ki. Most viszont szemmel láthatóan javul, javul, és javul a bőröm. Már meg is vettem a második üveggel, hamarosan kifogy az első. Én imádom.

Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori EDP

Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori EDP
2020. május 16.

Nálam a Versace Crystal Noirt ütötte ki most az első helyől, pedig az volt az abszolút kedvenc.
Férjemtől kaptam ajándékba ezt a Guccit, engem nagyon levett a lábamról ez az illat, isteni, meleg, virágoskert... Rózsa, jázmin, ezekre épül, rajtam a jázmin jobban dominál. Édes, meleg, igazi virágoskert, nekem kifejezetten tetszik, kissé bódító, én szeretem a tömény illatokat. Nálam tuti helye van a parfümös a polcon. :)