Twyla

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bourjois Air Mat Púder

Bourjois Air Mat Púder
2018. március 24.

Tökéletes. Ecsettel nagyon egyszerű a felvitel, selymes, és nagyon könnyű púder. Rose ivory árnyalatot próbáltam először, és meg is maradtam ennél, egyszerűen tökéletes. Nem sárgás, szép természetes színe van, nem oxidálódik a nap folyamán, és frissítenem sem kell rajta, mert matt marad. Fixál és egységesíti a sminket, Astor mattitude púdert cseréltem le erre a Bourjois-ra, és jó döntésnek bizonyult. Nagyon is. :)
Ja és az illata... Egyszerűen isteni. Imádom.
Update:
Két hónapja használom, ugyanazt a tégelyt, minden nap, es még a fele sem fogyott el, szóval az ára nem sok a mennyiségéhez képest, kevésnek tűnik, de nagyon gazdaságos, mert igen kevés is elég belőle (nekem).
Szóval nagyon megéri. :)

Max Factor Ageless Elixir 2in1 Alapozó és Szérum

Max Factor Ageless Elixir 2in1 Alapozó és Szérum
2018. március 11.

Nekem nagyon bejön, beige 55 árnyalat tökéletes. Nincs maszk hatás. Egybeolvad a bőrrel. Tökéletes fedést biztosít. Állaga inkább habhoz hasonlít, mint folyékony alapozóra. Nagyon könnyen eldolgozható, nálam néhány percet vesz csupán igénybe. Max factor cc krémjét cseréltem le erre. Mindenképp megérte. Nagyszerű alapozó. Rég találkoztam ilyennel. :)
Update:
Astor skin match alapozóra váltottam közben, de inkább visszacseréltem erre. Annyira könnyű használni, annyira tökéletes a finishe, hihetetlen :)

Bourjois Blur The Lines Korrektor

Bourjois Blur The Lines Korrektor
2018. február 11.

Szem alatti karikákat nyomtalanul eltűnteti, és a sötétebb foltokat is. Könnyű használni, krémes, púderes az állaga, illata különösöbben nincs. Alapozóra használva, korrigálni, szintén tökéletes. Ráncokban nem ül meg, pórusokat nem emeli ki, mintha rajtam sem lenne. Bourjois Air Mat púdert dobok még rá, a végeredmény pedig teljesen természetesnek tűnik, mintha semmi sminket sem viselnék. Nagyon jó bőrképet ad.
Legjobb korrektor, amit eddig használtam.