Tyler

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Exclamation EDT

Exclamation EDT
2017. február 4.

Ha ezt az üveget meglátom,egyből rátörnek az emlékek.... Lázadó korszakom kezdete,amikor futás helyett elkezdtem kézilasztizni ☺ totál más szemlélettel kezdtem nézni a világot,dolgokról saját önálló véleménnyel rendelkezdtem, a szókimondás a vagányság...egy tizenéves farmernadrágos,bakancsos,bomber dzsekis pimasz kislány csikofarokkal 😀 amúgy a kis szomszéd barátnőmmel használtuk ezt az illatot.Neki hamarabb megvolt,aztán nekem is megelőlegezte anyuék jézuskája 😀 nagyon megőrültem neki mikor megkaptam 😆 A rózsát és a gyümölcsöt kiérezni belőle,de pár óra elteltével olyan Gabi baba fürdető illatúvá vált az egész rajtam 😩 a barátnőmön nagyon tetszett,viszont én megállapítottam ez nem igazán az én illatom... 🙁 Szerintem Tartós sem volt,pedig meg volt deo változatban később pedig mikor kivonták szereztem egy parfüm permetet belőle,de semmi... A suliban a fiuk kicikiztek,hogy ez egy bálna hányása vagy valami ürüléke,nem emlékszem pontosan 😂 és nem is olyan "gyorsan párolgó" illat volt mint a pl.Fetish 😉 Érdekes mert később megszereztem a zöld verzióját,az valamivel fűszeresebb,virágosabb és tartósabb volt,ezért a 4 csillag neki 😉😘 amúgy szerintem korosztályom örök klasszikusa 😀bá

Impulse Zen

Impulse Zen
2017. február 4.

Friss,zöld,tartós és különleges...Mi kell ennél több?!? Télen nyáron ideális illat volt,nekem parfüm permetem és deo spray em is volt belőle... A B.U. mellett ez volt a másik sláger illat 1998 van ☺ amúgy Nem tudtam eldönteni melyiket szerettem jobban... Zen vagy O2?!? Sokan használták az osztályban, a Zen-t,talán azért váltottam át aztán o2 re és nem vettem meg belőle 37 flakonnyit 😂 ez olyan uborkás volt,a másik meg kiwi citrom mix,a suliban a fiuk szerint 😂 Látom ez az illat mindenkinek bejött,és a mai napig bejön és bejönne ha még gyártanák... Én szívem szerint csak 2 őt vásárolnék,egyet magamnak a másikat az unokahúgomnak,hogy tegyen ő is különbséget... Ez az illat bármelyik mai egy kaptafa vattacukor őrületű illattal vetekszik!!!!

Impulse Ico Dezodor

Impulse Ico Dezodor
2017. február 4.

Egy igazi kék illat volt,ami nem igazán volt az én illatom,de attól nagyon jó volt ☺ egy osztálytárs barátnőmtől kaptam ezt a deot,és arra emlékszem hogy legtöbbször uszoda után használtam 😀 Tartós termék volt,de attól rövid időn belül sikeresen el fújkáltam 😃 akkoriban tudtak deot gyártani,valószínű a minőségre törekedtek 😉