u.nonó

Regisztráció dátuma: 2012. július 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk
2013. december 31.

Megvettem, és csak utána olvastam el a véleményeket. Egy picit megijedtem... Aztán kellemesen csalódtam. Felkenéskor is minden rendben volt, az állaga tökéletes. Aztán vártam, hogy mi lesz a száradással... kb fél óra múlva mertem megtapogatni és tökéletesen megszáradt. Én a Moyra Gel Look 907-es (vörös) árnyalatára kentem fel, igaz, egy nappal a vörös felkenése után. Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Tartósabbá teszi a lakkozást. Nálam befutó (az ára is nagyszerű)!

Kiegészítés: a fentebb említett vörös lakkal 9 napig tartott. Csak a fényéből veszített és lenőtt a körmömmel együtt (csak emiatt mostam le), de egy picike lepattogás se volt. Jó páros! Nekem nagyon bevált!

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2013. december 31.

Nagyon kiábrándultam az egyik vörös körömlakkomból, amikor a második napon darabokban potyogott le a körmömről. Úgy döntöttem végre kipróbálom a Moyrát. Az üzletben a Gel Look lakkokra azt mondták jobbak, mint a simák. És megtaláltam a tökéletes vöröset, amilyenre vágytam. Ő a 907-es, vörös árnyalat. Csodaszép! Az ecset is tökéletes számomra, sokkal kevesebb javítani való volt utána. Az állaga ideális. A száradásra én mindig hagyok elég időt, olyankor festem a körmömet, amikor mondjuk 2 óra szabadom van. Így nem zavar, ha nem percek alatt szárad meg. Ezért nem is tudom mennyi idő alatt száradt meg. A fénye, a fedése szuper. Két réteget használok és fedőlakkot. Pár napig kipróbáltam fedőlakk nélkül és úgyis tartós. Az, hogy 350 Ft-ért kaptam egy gyönyörű vörös tartós körömlakkot, az már az álom kategória! Nagyon elégedett vagyok és januárban újabb árnyalatokat is begyűjtök!

Kiegészítés: azon túl, hogy rengeteg dicséretet kapott a körmöm és a színe, ráadásul 9, azaz 9 db napig volt kifogástalan! Hihetetlen! Pedig durván kíméletlen voltam: napi többszöri mosogatás, főzés, takarítás, utazás, hajmosás, varrás, és minden, ami megviselheti. És ez a körömlakk a 9. napon is jó állapotban van, picit megkopott a fénye, lenőtt a körmömmel együtt, de ennyi, egy porszemnyi lepattogás sincs! Igaz, hogy a Moyra gyorsszárító fedőlakkját is használtam, de így is rekordot döntött a 9 nappal! :) Csak a fénykopás, és a lenövés miatt mostam le. És a száradási idő: két réteg olyan 20 perc után már száraznak tűnt, de még vártam biztos, ami biztos. Csodalakk!!!

Dove Natural Touch Dead Sea Minerals Deo Stift

Dove Natural Touch Dead Sea Minerals Deo Stift
2013. október 23.

A Dove bizonyult SZÁMOMRA a legjobb dezodornak. Ez lett a kedvenc Dove stiftes dezodorom (stfitesben még az uborkásat használtam, de ezt jobban szeretem). Nem hagy nyomot a ruhán, ápolja a bőrömet és hatásosan véd egész nap! Nálam újra és újra visszatérő termék a polcomon!