ur.isten.ne.mar

Regisztráció dátuma: 2011. november 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. november 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tigi Bed Head Recharge Mélytisztító Sampon

Tigi Bed Head Recharge Mélytisztító Sampon
2014. december 13.

Jajj, a szaga :'( tudom, hogy mindenki imádja a Tigi cuccok illatát, de miután én hadilábon állok az ilyen édes, cukros, gyümölcsös illatokkal, nekem kész kínszenvedés elviselni őket. Na de a hatása! Tökéletesen tisztít, csikorgósra, és bár lelkileg felkészültem, hogy szanaszerteszét szárítja majd a hajamat, de egyáltalán nem bántotta. Én csak fodrász után szoktam használni, mert ő mindig szilikonos cuccokat ken a hajamra, attól meg meg kell valahogy szabadulni, és ilyen ritka használat mellett ezer évig elég lesz, úgyhogy nekem abszolút megéri az árát.
Ha még ebben az életben elfogy, tuti újraveszem.

Revlon Equave Detangling Kondícionáló Szőke Hajra

Revlon Equave Detangling Kondícionáló Szőke Hajra
2013. december 5.

Nem tudom, mit mondhatnék róla, egyszerűen szuper. Pont azt teszi, amit ígér: segít a kócbontásban, hamvasít és hidratál. Nagyon finom, friss, citrusos illata van, és bár csupa szilikon, mégsem zsírosít, pedig a hajtöveimre is fújok belőle bőven, ráadásul a fürdőszoba padlója sem csúszik utána :)
Minden forintot megért, a melír csíkjaim nagyon hálásak érte :)

Joico Color Endure Hamvasító Sampon

Joico Color Endure Hamvasító Sampon
2013. november 29.

Életem első hamvasító samponja, úgyhogy nem nagyon van viszonyítási alapom, de azért leírom, amit így egy használat után tudok.
Tapasztaltabb szőkék talán nyugodtabban folytatják, de engem nagyon sokkolt a színe, valami egészen irreális sötét viola szín. Az állaga ugyanúgy meglepett, olyan, mint a párolt ufomedúzaagy, nem mintha sokkal találkoztam volna, de nagyjából ilyennek képzelem el. Az a lényeg, hogy bármennyit kinyomhatok a flakonból, annyira sűrű, zselés és ruganyos, hogy a másodperc töredéke alatt visszaugrik a flakonba, ha nem törlöm le ügyesen.
Amikor túltettem magam a döbbeneten, elkezdtem értékelni. Először is az illata: nem tudom, mihez hasonlíthatnám, de határozottan kellemes, különleges és profi. Az állaga a furasága ellenére nagyon praktikus, annyira sűrű és tömény, hogy a lapockáig érő nagyon sűrű hajamra elég volt egy mogyorónyi. Vízzel hígítva szépen habzik és könnyű eloszlatni.
Én kb 5 percig hagytam a hajamon, mert (a használati utasítással ellentétben) nem akarom hetente 3-szor használni, utána leöblítettem (ami mondjuk nem volt könnyű), és boldogan tapasztaltam, hogy egyáltalán nem szárította a hajamat, ahogy állítólag a legtöbb hamvasító sampon szokta.
Utána megmostam a hajam a szokásos samponommal és balzsamommal, szárítás után pedig nagyon elégedett voltam az eredménnyel, tényleg semmi meleg tónus nem maradt a hajamban, ráadásul fényes és puha lett, van tartása, szóval azt hiszem, nem fogom megbánni, hogy megvettem életem (eddigi) legdrágább hajápolóját.
Hosszú távú használat után még update-elek.

UPDATE: bár még túlzás hosszú távról beszélni, mert csak pár hete használom, de nagyon elégedett vagyok vele, így megkapja az 5*-ot. Amit ígér (hamvasítás, ápolás), azt tökéletesen megtartja, és mivel nagyon tömény, csak kevés fog kelleni belőle, szóval szerintem anyagilag is megéri.
Az egyetlen dolog, amire érdemes odefigyelni a használatakor, hogy nagyon megfogja a bőrt is, úgyhogy én amint felkentem, már megyek is szappanos-citromos vízben áztatni a kezemet, így viszont teljesen kiküszöbölhető a lila bőr, szóval emiatt nincs szívem csillagot levonni.

3 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ