v.bettike

Regisztráció dátuma: 2012. november 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Star Nature EDT Vattacukor Illattal

Star Nature EDT Vattacukor Illattal
2013. október 30.

Istenem, hova tart a világ. senkit nem akarok bántani de minden második ember ezt a 'lét' használja. Unom már, ráadásul a gyomrom is felfordul ettől a ragacsos szagtól. Szerintem egy embernek legyen annyi stílusa, önértékelése és önkifejezése hogy valami igazán jó illatot vegyen/válasszon amivel saját magát fejezi ki ne csak ezt a tucat parfümöt vegyen, és ne csak azért mert ez édes, mindenkinek ez van és azt HISZI hogy ez mindenkinek bejön. Múltkor a DM-ben voltam nézelődtem, amikor odajön egy csaj körbefújja magát és kimegy az üzletből. nem veszi meg de egy nagy, tolakodó, émelyítő parfümfelhőt hagyott maga után. gratulálok.

Remington Pro Soft Curl Ci 6325

Remington Pro Soft Curl Ci 6325
2013. október 14.

Hát. ez olyan is-is. igazából a hajam eléggé 'kirúg' magából minden hőformázást egy kis idő múlva. Nekem a 25mm-es van meg most lehet hogy megpróbálkozom egy 19mm-essel. A hajam másnapra nem tartja meg a fürtöket és az első nap végén is már eléggé laza hullámok lesznek belőle. Szóval akinek csak ennyi kell, OK de göndöríteni annyira már nem vált be.

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2013. szeptember 18.

A barátnőm vette, neki ez nem vált be, csak a micellás lemosó, ezért nekem adta. Télen nagyon szárította a bőröm, de ezt egy kis hidratálóval megoldottam. Csodákat nem tesz az arcommal, de azért a pattanásaimmal elbánik, a mitteszereimmel már kevésbé. Nekem csak akkor éri meg ha az 1+1-es csomagolásban veszem meg, mert akkor 1800.-/db, másképp meg 3600.- , de eddig ez a legjobb arclemosó amit használtam.

UPDATE:
Visszavonom a 'csodákat nem tesz az arcommal' részét!! Másfél hónapja kifogyott, gondoltam teszek egy próbát az olcsóbb, drogériás termékek közül. Kiválasztottam a Clean&clear-nek az ezüst, advantage lemosóját és a garnier pure active krémet. Az eredmény? borzasztóó. Mitteszeres lettem, pattanásos. Most tudom csak igazán értékelni a Biodermát. egy kész csoda szerintem ugyhogy 4ről felértékelem 5re! Mostmár szerencsére a végén járok a Clean&clear-nek, utána futok a gyógyszertárba újravenni a Biodermát. Ez a legjobb (eddig) és pont.