V.Orsi

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Dove Nourishing Oil Care Argánolajos Hajpakolás

Dove Nourishing Oil Care Argánolajos Hajpakolás
2013. január 12.

Megvettem, kipróbáltam, de nem estem hasra tőle. Az illata kellemes, de hiába hagytam a hajamon sokáig, semmi extrát nem nyújtott. Miután lemostam és megszárítottam a hajamat, mintha egy legolcsóbb balzsamot használtam volna, kb olyan hatása volt. Nem fogom újra venni!

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon
2013. január 6.

Majd' egy évig kínlódtam anno, mire rájöttem, hogy mi a gond, zsíros korpám volt. Mikor rákerestem a neten a témára és megtaláltam ezt a sampont, kb két hét alatt megszüntette a problémámat. Égett, viszketett, feszült a fejbőröm, nagyon sok gondom volt előtte, de ez a sampon tényleg csodaszer! Azóta nem is volt rá szükségem, mindenkinek szívből ajánlom, az utolsó cseppig megéri az árát!!!!

Urban Decay Feminine Paletta

Urban Decay Feminine Paletta
2013. január 6.

Megvettem, kipróbáltam, elsőre nem jött be, a színek halványak, potyogtak, el is tettem egy időre. A múltkor elővettem megint, kipróbáltam, hogy nem ecsettel, hanem aplikátorral vittem fel a színeket és működik, alap nélkül is intenzív hatást értem el. Megvan a megoldás a problémámra! A primerrel és a szemceruzával nem volt gondom, szerintem az UD szemceruza az egyik legjobb, ami csak létezik! Jó kis paletta, én akciósan vettem, így már ajánlom mindenkinek! :)