v.szilvia789

Regisztráció dátuma: 2013. december 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. december 27.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Etude House Play Color Eyes #Bakehouse

Etude House Play Color Eyes #Bakehouse
2020. január 25.

Hozza az Etude House paletták magas színvonalát, a festékek állaga kicsit krémesbe hajlik. Alappal egész nap kitartanak. Ecsettel egyes színek porolhatnak, ezért inkább applikátorral jobb felvinni és utána eldolgozni. A színekre jellemző, hogy változatos textúrájúak, van matt, selymes, csillámos, jól kihasználható paletta. Minden szín kicsit világosabb, mint a palettában tűnik, a legsötétebb barna is max.középbarna szín élőben. Nekem sajnos ezek a világos színek nem állnak jól, de szőkéknek ill.natúr sminkhez érdemes kipróbálni. Nagy tükörrel és két db applikátorral érkezik, a tok elég masszív, nem szétesős fajta.

Yves Rocher Tropicale Tentation EDP

Yves Rocher Tropicale Tentation EDP
2019. augusztus 25.

Vásárlás mellé kaptam egy illatkendőt ebből, de az üzletben végig szaglásztam mindent. Nos, a kendő nem volt nagyon átitatva folyadékkal, így amit lehetett a bőrömre kentem belőle. Kezdésre valóban trópusi jellegű illat, ami nagyon hamar, alig fél órán belül eltűnik, utána nem marad más mint a Naturelle parfümjük lebutított verziója, egyszerű keserűnarancs illat. Az egész illat pedig alig egy óra alatt, amíg beértem a munkába el is tűnt. Ha azt veszem, hogy ezek edp-k és egy üveg 16 e, akkor baromi gyenge. Amúgy az összesre igaz, mindegyik valamilyen ismert illat leegyszerűsített változata. Semmi új nincs bennük és ehhez képest ill a márka színvonalához képes nagyon túlárazottak.

Holika Holika Holi Pop Blur Pact

Holika Holika Holi Pop Blur Pact
2019. augusztus 19.

Nekem nagy kedvencem ez a púder, nagyon jól mattít, főleg napközben, nem csomósodik össze az alapozóval. Szerintem koreai púderhez és más púderhez képest is nagyon jó és erős fedése van, fényvédőre kenve gyakorlatilag le lehet fedni vele az arcot.Nyilván ez nem egyenlő egy alapozó használatával, de egységes bőrképet lehet vele elérni. Meg azért alapvetően nem egy púdertől kell fedést várni, arra ott az alapozó, bb. Az hogy rózsás-pinkes a szín, az a képeken is eléggé látszik, ez nem a termék hibája. A világosabb tényleg nagyon világos, még nekem is csak télen jó, a sötétebb viszont legalább két árnyalattal sötétebb, így világos de kicsit lebarnult bőrre ideális. Szeretem, hogy nagyon sűrűre préselt, így nem porzik ecsettel, a puffnijával pedig remekül le lehet mattítani napközben a kifényesedett részeket. Az illata az elején, frissen bontva elég jellegzetes, de vannak ettől sokkal erősebbek is, nem húzom magam után (igaz, nem is kenek egy kilót magamra), ahogy fogy, úgy gyengül az illata is. A tok nagyon strapabíró, hozom-viszem hónapokig, mégsem esik szét. Ennyi pénzért egy egy nagyon is jó púder, pedig elég sokat kipróbáltam, ezt többször újra vettem.

1 MÁRKA

8 ÖSSZETEVŐ