v.szilvia789

Regisztráció dátuma: 2013. december 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. december 27.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Garnier Bio Hemp Regeneráló Gél-Krém Kendermagolajjal

Garnier Bio Hemp Regeneráló Gél-Krém Kendermagolajjal
2021. szeptember 12.

Nekem ez a krém nagyon nem jött be, borzasztó büdös az "illata", az állaga még csak-csak, de nem szívódik be teljesen, marad egy réteg utána. Nem nyugtat, hogy is tenné? ennyi illatanyaggal lehetetlenség, próbáltam elhasználni kézre, lábra, de annyira penetráns a szaga, hogy még erre a célra is kényelmetlen a használata. Számomra teljes pénzkidobás kategória. A papír tubus jó ötlet, ennyi.

Etude House Play Color Eyes #Bakehouse

Etude House Play Color Eyes #Bakehouse
2020. január 25.

Hozza az Etude House paletták magas színvonalát, a festékek állaga kicsit krémesbe hajlik. Alappal egész nap kitartanak. Ecsettel egyes színek porolhatnak, ezért inkább applikátorral jobb felvinni és utána eldolgozni. A színekre jellemző, hogy változatos textúrájúak, van matt, selymes, csillámos, jól kihasználható paletta. Minden szín kicsit világosabb, mint a palettában tűnik, a legsötétebb barna is max.középbarna szín élőben. Nekem sajnos ezek a világos színek nem állnak jól, de szőkéknek ill.natúr sminkhez érdemes kipróbálni. Nagy tükörrel és két db applikátorral érkezik, a tok elég masszív, nem szétesős fajta.

Yves Rocher Tropicale Tentation EDP

Yves Rocher Tropicale Tentation EDP
2019. augusztus 25.

Vásárlás mellé kaptam egy illatkendőt ebből, de az üzletben végig szaglásztam mindent. Nos, a kendő nem volt nagyon átitatva folyadékkal, így amit lehetett a bőrömre kentem belőle. Kezdésre valóban trópusi jellegű illat, ami nagyon hamar, alig fél órán belül eltűnik, utána nem marad más mint a Naturelle parfümjük lebutított verziója, egyszerű keserűnarancs illat. Az egész illat pedig alig egy óra alatt, amíg beértem a munkába el is tűnt. Ha azt veszem, hogy ezek edp-k és egy üveg 16 e, akkor baromi gyenge. Amúgy az összesre igaz, mindegyik valamilyen ismert illat leegyszerűsített változata. Semmi új nincs bennük és ehhez képest ill a márka színvonalához képes nagyon túlárazottak.

1 MÁRKA

8 ÖSSZETEVŐ