v.szilvia789

Regisztráció dátuma: 2013. december 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. december 27.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Yves Rocher Tropicale Tentation EDP

Yves Rocher Tropicale Tentation EDP
2019. augusztus 25.

Vásárlás mellé kaptam egy illatkendőt ebből, de az üzletben végig szaglásztam mindent. Nos, a kendő nem volt nagyon átitatva folyadékkal, így amit lehetett a bőrömre kentem belőle. Kezdésre valóban trópusi jellegű illat, ami nagyon hamar, alig fél órán belül eltűnik, utána nem marad más mint a Naturelle parfümjük lebutított verziója, egyszerű keserűnarancs illat. Az egész illat pedig alig egy óra alatt, amíg beértem a munkába el is tűnt. Ha azt veszem, hogy ezek edp-k és egy üveg 16 e, akkor baromi gyenge. Amúgy az összesre igaz, mindegyik valamilyen ismert illat leegyszerűsített változata. Semmi új nincs bennük és ehhez képest ill a márka színvonalához képes nagyon túlárazottak.

Holika Holika Holi Pop Blur Pact

Holika Holika Holi Pop Blur Pact
2019. augusztus 19.

Nekem nagy kedvencem ez a púder, nagyon jól mattít, főleg napközben, nem csomósodik össze az alapozóval. Szerintem koreai púderhez és más púderhez képest is nagyon jó és erős fedése van, fényvédőre kenve gyakorlatilag le lehet fedni vele az arcot.Nyilván ez nem egyenlő egy alapozó használatával, de egységes bőrképet lehet vele elérni. Meg azért alapvetően nem egy púdertől kell fedést várni, arra ott az alapozó, bb. Az hogy rózsás-pinkes a szín, az a képeken is eléggé látszik, ez nem a termék hibája. A világosabb tényleg nagyon világos, még nekem is csak télen jó, a sötétebb viszont legalább két árnyalattal sötétebb, így világos de kicsit lebarnult bőrre ideális. Szeretem, hogy nagyon sűrűre préselt, így nem porzik ecsettel, a puffnijával pedig remekül le lehet mattítani napközben a kifényesedett részeket. Az illata az elején, frissen bontva elég jellegzetes, de vannak ettől sokkal erősebbek is, nem húzom magam után (igaz, nem is kenek egy kilót magamra), ahogy fogy, úgy gyengül az illata is. A tok nagyon strapabíró, hozom-viszem hónapokig, mégsem esik szét. Ennyi pénzért egy egy nagyon is jó púder, pedig elég sokat kipróbáltam, ezt többször újra vettem.

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2019. július 30.

Csodálom a sok pozitív véleményt. Nekem nem működik. Egy világosabb rózsaszín van meg, nagyon vizes, folyékony, mint egy koreai ajaktinta, de nem akar megllapodni, csak folyik ide-oda, be nem szívódik, aztán meg ha ad is valami színt, az nem az, amit egy ilyen kategóriájú cucctól várnék. Hamar el is tűnik, alig egy óra múlva sehol és még ennyi idő alatt is szárít. Fél áron vettem G-napokon még tavasszal, de azt sem érte meg, számomra nagy csalódás. Lehet a szín hibája, de nem kockáztatnék meg egy pénzkidobást rá.

1 MÁRKA

8 ÖSSZETEVŐ