v.szilvia789

Regisztráció dátuma: 2013. december 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. december 27.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

The Saem Cell Renew Bio Micro Peel Soft Gel

The Saem Cell Renew Bio Micro Peel Soft Gel
2018. augusztus 26.

Ünneprontó leszek, ez max. 3 csillag. Használok rendszeresen hasonló terméket, így van némi tapasztalatom. Erősen illatos, tele van nyomva alcohollal. Tény, hogy pihe-puha lesz a bőr utána. Az INCI-je nem túl szép: alcohol, illatanyag hegyekben, és még paraben is. Ennyiért van szebb összetételű hámlasztó. Engem picit csípett is használat közben, érzékeny bőrre jobb kerülni. Mintát próbáltam csak, de elég is volt belőle.

Catrice Rock Couture Extreme Volume Mascara Lifestyleproof 24h

Catrice Rock Couture Extreme Volume Mascara Lifestyleproof 24h
2018. május 25.

Kezdetben nekem is ugyan nagyon tapasztott, híg volt az állaga, így szomorúan félre is tettem. Később viszont beállt és egy nagyon jó vízálló darab lett belőle, ami inkább hosszabbít, mint dúsít. A fekete színe lenyűgöző. Nem igényel kétfázisú lemosót, micellás vízzel könnyedén lejön. A nagy kefe igényel némi rutint. Lassan szárad, mert még így is elég híg a festék. Hullás, pergés, irritáció nincs. Sportoláshoz is kiváló, mert nem mozdul el. Nem nehéz érzetű (kivéve, ha túl sok festéket viszek fel).

Aveo Sunny Jasmin Testápoló

Aveo Sunny Jasmin Testápoló
2018. április 8.

Meglepően kellemes illat drogériás saját márkás terméktől. Vizes állagú, könnyen beszívódó testápoló, max.közepes hidratáló hatással. Száraz bőrre nagyon kevés, főleg lábon. Egynek jó, főleg, hogy nagyon olcsó (400 Ft).

1 MÁRKA

7 ÖSSZETEVŐ

Egy dél-ázsiai moszatfajnak, az ún.tengeri szőlőnek (vagy más néven a zöld kaviárnak) a kivonata.A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző hatású összetevő.