Best of Beauty 2019

v.Szöszi

Regisztráció dátuma: 2014. március 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. március 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)
2014. március 26.

3 használat után erősen barna lett az amúgy hófehérke bőröm. Nem foltosan "fogott be", nem kopik foltosan, viszont az arcomra kenve (én magam sem értem miért tettem ezt) pattanások százai jelentek meg. Havonta egyszer vékonyan átkenem magamon, és így egész jól megbarátkoztunk. 4 csillag az arcom miatt.

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)
2014. március 26.

A samponnal ellentétben pozitív hatást váltott ki nálam. Hajtöveimre nem oszlatom el, mivel gyorsan zsírosodó hajjal rendelkezek. A hajvégeim nagyon szárazak, és valamennyire sikerül kordában tartania azok. Nem mondom, hogy a legjobb, amit valaha használtam, de ár-minőség aránya perfekt.

Balea Professional Oil Repair Sampon (régi)

Balea Professional Oil Repair Sampon (régi)
2014. március 26.

Sajnos az én hajam teljesen tönkrement a sok festés miatt, hajvégem száraz, fejbőröm hamar zsírosodik, és már a második nap borzalom. 3 csillagot kap a részemről, mivel még jobban lelapítja a hajat, és a 2. napon még borzalmasabb a hajam, mint szokott lenni. Nekem nehéz volt kimosni, viszont balzsammal kombinálva egész jó hatást értem el vele. Mivel eddig az összes samponom hasonló reakciót váltott ki, így megkapja a közepest.