vadel98

Regisztráció dátuma: 2019. december 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. december 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Rosé Ajakápoló

Balea Rosé Ajakápoló
2020. március 11.

Személy szerint én jobban szeretem az olyan ajakápolókat, amik megolvadnak az ajkakon, ez viszont nem igazából tett így. Kicsit talán zsírosnak éreztem, de nem kellemetlenül. Nagyon enyhe rózsaszínes színt is ad az ajkaknak, de az én számon nem igazából látszódik. Nem szárított, viszont azért csodaszernek sem mondanám. Ami viszont zavart az az illata. Általában nem vagyok erre finnyás, de ennek kifejezetten fura szaga van, nem is igazán tudom behatárolni (talán borféle vagy inkább a gyurmára emlékeztet..??). Mentségére szóljon, felkenés után már hál' istennek nem éreztem.

Alverde Fényes Ajakápoló Olaj

Alverde Fényes Ajakápoló Olaj
2019. december 5.

A málnás változatot vettem meg egy kiárusítás alkalmával. Először arra gondoltam, hogy tök jó lesz arra az esetre, ha az egész napos rúzs-viselés egy-egy szárítóbb hatású egyed után majd gyorsan helyre akarom állítani a károkat... hát igen, nem igazán jött be a tervem.
Próbáltam magában, hogy milyen gyorsan szívódik be, de szinte semmilyen hatást nem ért el, még hosszabb idő után sem. Csak csúszkált a számon.
Viszont a termék pozitívuma, hogy szépen fénylik tőle a szám és a tubusban egész jó illata van. Ízre viszont kevésbe, akarva-akaratlanul is a számba került és valóban étolaj íze van, de ajakápoló OLAJ révén ezt nem hiszem, hogy fel lehetne róni neki.
Egy időre szüneteltettem a kísérletezést vele, de az utóbbi időben megint elkezdtem, mert nem hiszem el, hogy csak azért sem tudom "működésre bírni".

Tehát újonnan 'kifejlesztett' rutálémként esténként használom "ajakmaszkként": Először leradírozom a számról az elhalt hámsejteket, általában egy puhább fogkefével. Majd egy vastagabb réteg ajakápoló vajat (én a RdeL Young ajakvajat használom) kenek fel és ennek a tetejére egy vékony réteg olajat kenek és összedörzsölöm az ajkaimat, hogy összekeveredjenek az ajakápolók és együtt szívódjanak fel.
Eddig ez a kis rituálé bevált, reggelre teljesen simák és puhák az ajkaim. Még semmilyen készítménnyel nem tudtam elérni ezt a hatást, úgyhogy egész büszke vagyok :D
Még lehet update-elek, ha változik az állapot. ;)

RdeL Young Lip Butter

RdeL Young Lip Butter
2019. december 5.

Próbálkoztam már jó pár ajakápolóval, de eddig ez az egyik kedvencem. A legtöbb ajakbalzsam csak a szám tetején ült és nem hidratált túlságosan, ennél viszont úgy érzem, mintha beleolvadna az ajkaimba és belülről hidratálná. Vastagabban kenve viszonylag lassan szívódik fel, ezért inkább este lefekvés előtt mintegy "kúraszerűen" használom, és reggelre sima és puha lesz a szám.
Alkalom adtán rúzs alá is használom, de csak nagyon vékony rétegben. Magában ritkán hordom, a színe csak halványan látszik, de elsősorban nem is emiatt vettem meg.
Beszereztem az epres és a rágógumis változatát is. Illat-ügyileg a rágósnak elég erős illata van a tégelyben, még hónapok után is. Az epresnek viszont kevésbé van eper illata, már csak egy kevés édeskés beütése van. A számra kerülve egyik illatát sem lehet feltűnően érezni, számomra ez viszont egyáltalán nem negatívum, lehet még zavarna is, ha egész viselése idején intenzív szagot árasztana.
Összességében és ár-érték arányban is szerintem egy jó termék, nekem legalább is bevált.
Bónusz a csomagolásért, a kis fém tégelyek nagyon aranyosan mutatnak ééés ha kifogytak újra fel lehet őket használni. :)