vadmacs81

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2019. február 20.

Tökéletes hidratáló szérum a zsíros-kombinált bőrömnek. A reggeli rutinom befejezéseként használom. Mivel ez tökéletesen hidratálja az arcomat, ezért nem használok utána más krémet. Nyáron valószínűleg a fényvédelem miatt fogom lecserélni egy fényvédős hidratálóra, de egyebekben teljesen meg vagyok vele elégedve, sőt. Ennek köszönhetően kevéssé zsírosodik napközben a bőröm. Mindig ott van és lesz a rutinomban. Egy üvegcsével kb két- két és fél hónapig használok. Ár-érték arányban verhetetlen.

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%
2019. február 20.

Heti két alkalommal használom csak, mert elég erősnek érzem, minden alkalommal csípi a bőrömet az első pár percben. A szaga borzalmas, de elviselhető, főleg a hatása miatt. Nekem másnapra látványosan kisimítja az arcomat. Az olajossága miatt kevés is elég belőle, mivel nagyon jól eloszlatható az arcon.
Jó kis cucc!

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2019. február 20.

Ki nem maradhat az esti rutinomból. Tökéletesen rendben tartja a zsíros-kombinált bőrömet. Már az első egy-két használat után látványosan szebb lett az arcom. Letisztította a pattanásokat és mitesszereket. Napközben már csak minimálisan zsírosodik a bőröm, és ezt egyértelműen ennek tudom be. Ár-érték arányban kiváló, csak ajánlani tudom.