Vampir

Regisztráció dátuma: 2017. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Aden Precision Liner Filces Szemhéjtus

Aden Precision Liner Filces Szemhéjtus
2017. október 5.

Szép, intenzív fekete, tartós, könnyű használni, csak 1 hibája van, de az nagy: a vége túl hamar kibolyhosodik és kiszárad. 3-4 hét után majdnem használhatatlan. Persze le lehet vágni egy kicsit a végéből, de akkor már nem lesz olyan hegyes és nem lehet vele olyan precízen dolgozni pl a farkincánál vagy elől, viszont a felső vagy az alsó vonal kihúzására még jó.

Ingrid Mineral Silk & Lift Alapozó

Ingrid Mineral Silk & Lift Alapozó
2017. október 5.

Nagyon szeretem, mert elsősorban csak ebből találtam elég világosat (280-as árnyalat). A fedése olyan közepes, ami nekem pont megfelel, mert nem maszkírozza el a pattanásokat, csak a bőrszínt teszi egyenletessé, amitől teljesen természetesnek tűnik. Nagyon könnyen el lehet dolgozni, viszont mindig használok alá hidratáló krémet, mert ha egyes helyeken száraz a bőröm, akkor ott nagyon csúnyán látszik.

La Roche-Posay Anthelios Frissítő Arcpermet SPF50

La Roche-Posay Anthelios Frissítő Arcpermet SPF50
2017. október 5.

Szeretem, mert teljesen matt. Az viszont zavar benne, hogy elég erős az illata, amit órákkal később is érezni. Az árához képest viszont elég kicsi és nem hiszem, hogy sokáig fog tartani, mellesleg a spray megoldás nem tudom mennyire biztos, mert ugye nem lehet látni, hogy tényleg mindenhova jutott-e. A másik ebből kifolyó zavaró tényező pedig az, hogy mivel rá kell permetezni az arcra, elkerülhetetlen, hogy a szempillákra is kerüljön, ami bőven elég kellemetlenséget tud okozni pár órával később, ha bekerül a szembe.