Vandabudai

Regisztráció dátuma: 2016. november 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. november 11.

Körülbelül egy hete vettem meg az első rúzst ebből a kollekcióból és abszolút szerelem számomra. Exxxxxxtra tartós, pigmentált, nagy a színválaszték.
Először megijedtem az applikátortól, azthittem nehéz lesz vele bánni és ecsetet kell majd használnom de nem, meglepő, de hihetetlen könnyű volt vele dolgozni szájkontúrceruza nélkül is.
Egyetlen hátulütője, mint szinte minden extra tartós folyékony rúzsnál, hogy szárít, de ez egy kis carmexxel sminkelés előtt és este lefekvés előtt abszolút palástolható.
Azóta megvettem még 3 másik árnyalatot és még egyikben sem csalódtam. :)
Ajánlom mindenkinek. A teljes ára is korrekt szerintem.

Essence Camouflage+ Matt Korrektor

Essence Camouflage+ Matt Korrektor
2019. november 11.

A matt, és a healthy glow változata is telitalálat számomra. Nyáron a mattot, télen a healty glow-t használom.
Tudni kell, hogy bőrhibáim nincsenek, a sötét karikák és a kipirosodás eltüntetése a cél nálam, ezért alapozót sosem használok, csak egy jól fedő korrektort, és bizton állíthatom, ez a korrektor bomba. Mindent is elfed, nem hiába mondják a Tarte - Shape Tape dupe-jának. Bőven megállja a helyét alapozó nélkül, problémás bőr esetén is. Egyáltalán nem ül bele a ráncokba, nem emeli ki a száraz részeket, csodásan mutat. (Primert és fixálósprayt mindig használok)
Sokáig a Catrice Camouflage korrektorát használtam, de az sose volt nekem telitalálat, amiatt hogy egyrészt nagyon sárgás a tónusa, másrészt a legvilágosabb is sötét, harmadrészt, 10 másodperc alatt megszárad ami nehezíti az eldolgozást. Na ezek a gondok ennél a korrektornál nincsenek jelen. Aki nagyon világos bőrű és inkább rózsaszínes arctónusú, annak ez a korrektor egy áldás lesz.
Árérték arányban is 10/10, egyelőre nem tudok belekötni.

L'Oreal Paris True Match Alapozó

L'Oreal Paris True Match Alapozó
2019. február 12.

Kellemes, folyós állag, közepes fedés, megfelelő púderezéssel egész napra tartós alapozóról van szó. Minimális oxidálódik, inkább a sárga bőrtónusú emberek találják meg a maguknak való színt a hazai drogériák kínálatában.
Jó alapozó de semmi extra. Egyedül amit sokallok az az ára, hisz ennyi pénzért sokkal jobb alapozók vannak a piacon.
Újra venni nem fogom, de csak az ár miatt.