VandaViki

Regisztráció dátuma: 2014. június 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. június 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Kenzo Flower by Kenzo

Kenzo Flower by Kenzo
2015. március 22.

A 20as éveim elején használtam. Nagyon tetszett. Szerintem meg épp hogy nem öreges, hanem inkább fiatalos édes illat. Először Párizsban vettem ilyet a repülőtéren.Unatkoztam átszállásra várva és bementem egy parfümériába, Rögtön kiszúrtam az üvege miatt (egyébként a kép nem jó, ami itt fent van. az üvegen piros pipacs van) de amikor láttam, hogy vaniliás és rózsás nem akartam megvenni, mert szerintem a kettő együtt nagyon öregasszonyos illat. De rajtam nem az érződött szerencsére. Később párszor itthon is megvettem. Azzal gondolom mindenki tisztában van, hogy minden bőr más, és ugyan az az parfüm más rajtad és rajtam. Ez sokban függ a bőrünktől. Pl volt egy kedvenc parfümöm, amiben rajtam inkább a tömjénes illat volt meghatározó, testvéremen meg a liliomok domináltak belőle. Ezért kell próbálkozni. Sajnos én is belefutottam hamisítványba a kenzoból. Hihetetlen, de tényleg sokat hamisítanak belőle. Kinézetre tökéletesen. Illatra persze érezhető a csalás, de sajnos csak az tudja megkülönböztetni, aki rendszeres használója. És persze ég és föld a különbség.
Ma már nem használnám ezt, mert szerintem nem illik már hozzám. Amint irtam, szerintem túl fiatalos. És már jobban szeretem a bőrös, fás, és keleti illatokat. Az ámbrát, tömjént, néha kevés szantált, virágokból a jázmint, mimózát, íriszt.

Lorenzo Villoresi Alamut

Lorenzo Villoresi Alamut
2014. június 24.

L'artisan Passage d'Enfer illata mellett ez szoktam még használni. Nem lehet megunni. Sokan, sokszor kérdezgetik mi ez az illat rajtam. Páromtól is mindig ezt kapom.:)
Tényleg vigyázni kell vele, mert erős az illata, elég pár csepp és nagyon tartós.
Lorezo Villoresinek a nerolinál lehetett mégkapni az Incesi-t. Őt is nagyon szerettem (imádom a tömjénes illatú parfümöket), őt csak nagyon bátor nőnek ajánlom!

L'Artisan Parfumeur Passage D’Enfer

L'Artisan Parfumeur Passage D’Enfer
2014. június 24.

Kedvenc illatom. Sajnos jelenleg nem lehet kapni, csak 100ml-es üvegben, ami baromi drága a nerolinál.