vanessaigornh

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Gliss Kur Hyaluron Filler Szérum Hajpakolás

Gliss Kur Hyaluron Filler Szérum Hajpakolás
2014. november 29.

Az én hajamon szerencsére nincs ragacsos érzet. Hosszú hajam van és még a fejtetőre is tettem lágyan belőle. Mondjuk nekem száraz a fejbőrőm, szóval semmi zsírosodást nem tapasztaltam. Az illata sajnos, mint minden Gliss kur terméknél elég erős és nekem olyan nagypapás aftershave-re emlékeztető. A mennyiség alapján elég sokáig elég lesz.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. november 29.

Nagyon jól leszedi a sminket és a szememet se irritálja. Szinte hihetetlen, először nem mertema szempillaspirált elvávolítani vele, de később megpróbáltam és tényleg nagyon jó. Nincs gyakorlatilag semmilyen szaga vagy illata. Én is azért lemosom vízzel az arcomat biztos, ami biztos alapon. Csak ajánlani tudom mindenkinek. A Rossmannban nem akciósan 1 700 Ft az ára és biztos, hogy sokáig ki fog tartani, mert kévés mennyiség kell belőle.

Avon Gel Finish Körömlakk

Avon Gel Finish Körömlakk
2014. augusztus 3.

Nekem az ezüstös árnyalatú van meg. Szépen fel lehet kenni. Jól fed. Már egy hete a körmömöm van, 2 rétegben vittem fel. Az is jó benne, hogy nincs az a fullasztó körömlakk szaga. Kellemes meglepetés volt az AVON-tól, ugyanis a régebbi körömlakkok tartósságával nem voltam megelégedve.