vanillacaramella.sweet

Regisztráció dátuma: 2013. február 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. február 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Avon Incandessence Lotus Parfüm

Avon Incandessence Lotus Parfüm
2021. április 13.

Update: Marad az 5*, csak beszereztem üvegesen is. :) 3-4 órát tart ki, nem egy brutális aurát okozó illat, de jegyeit tekintve én nem is ezt vártam tőle. Leszáradáskor jobban közelít a Chanel Eau Tendre-hez, de fenntartom korábbi vélemyénemet, ez édesebb annál, ez csak kiegészítés. Szeretem! Árát nagyon megéri,amennyiért én vettem (1600-), az üvege nekem kissé fura, de végülis a színe oké hozzá, na meg az Incandessence sorozatra ugye ez az üveg a design.

2021. március 16. :
Milyen meglepetés, rosszabbra szàmítottam,kellemes csalódàs! Ez az illat rajtam édes-gyümölcsös-virágos illat.

Alma, szeder, vanília mind jól érződik és édesítik, de ugyanúgy helyet kap a viràgos oldala, főleg a rózsa, ibolya, lótusz.
Én a borostyànt nem érzem,a pézsmàt sem, de még tesztelgetem.

Régebben olvastam róla,hogy a Chance Tendre-hoz hasonlítottàk. Nos ez sokkal édesebb, viràgosabb annàl és finomabb szàmomra, de azt is kedvelem.
Nekem nagyon tetszik, kis kellemes tavaszi-nyári illat! Biztosan nem tolakodó sehol sem, irodabarát (màr ha vki nem Home Officeban van ugyebár).

Oscar De La Renta Bella Rosa EDP

Oscar De La Renta Bella Rosa EDP
2021. április 13.

Nagyon régóta szemezgettem vele, de vakon megvenni sokallottam az árát, mígnem nemrég megláttam egy szuper árat érte.
Hú de jó, hogy megrendeltem! :)
Nekem ez az illat nagyon tetszik!!!!

Először is az üvege, egy dísz önmaga, szép, különleges, nehéz, de kupakja jól zár, szépen megmunkált az egész és illik a színe, mindene az illathoz.

Az illat pedig végtelenül bájos, nőies, simogató, édes-rózsás! A citrusos oldala üdíti, a jázmin édesíti, lágyítja, a bors picit dob rajta, a frézia is annyira szép benne, a szantál és pacsuli pedig kiváló alap és nem erőszakosak egyáltalán, egybesimul az egész kompozíció rajtam.

Rajtam nem sok köze van a LVEB-hez, mert az sokkal erőszakosabban pacsulis-gyümis-rózsás, amelyben a ribizli, a púderesség, a tonka, a praliné, vanília uralják az egészet töményen. Bár szeretem az ilyesmi illatokat, nekem a LVEB viszont már túl sok.

Ez a Bella Rosa tényleg kis bella (szép), könnyedebb, üdébb, enyhébb, mégis benne van, ami kell és jól kitart a bőrömön is!

Furát írok, mintha icipici porcukrossága lenne, ugyanezt érzem még a Lanvin Modern Princess illatnál is, nem tudom mi okozza ezt nálam ennél a két illatnál. A pézsma, jázmin, frézia a közös bennük, talán ők okoznák ezt, nem tudom. De finom! :) Nem szirupos, hanem szép egyensúlyban édes, virágos, gyümis!

Nagyon boldog vagyok most, ugyan hosszas vacillálás, olvasgatás előzte meg, hogy enyém legyen, de imádom! Hamarabb kellett volna megvennem, de így is örülök! 10*!

Maestro Délice Femme EDP

Maestro Délice Femme EDP
2021. április 13.

Először is, az üvege, szép, nőies, bár robosztusan nehéz és nagy, de színre is jó, minőségi kidolgozású, felül átlátszó, alul a bőrös borítás, összességében élőben is szép! (nem az erős pinkes a színe, hanem a barackosabb. Neten többféle színben mutatják).
Az illat pedig, örlök, hogy megvettem akciósan.
Bár sehol sem találtam részletesebb összetevőket róla, ezért a saját orromra hivatkozva tudom csak leírni, hogy valamivel több összetevős ez az illat ,mint ahogy neten leírják róla.
És finom! Röviden egy citrusos-rózsa, kis r.borsos enyhe beütéssel, de igenis minőségi, finom, nőies illat, és tartós is rajtam, a jellege ellenére.
Kifújáskor teljesen bergamottos-rózsás üdeség, tiszta, ropogós! Majd kis idővel kezd picit változni, előjön rajtam többféle virágossága és egy csipetnyi r.bors, ami annyira feldobja, hogy na!
Ha hasonlítgatnom kellene, akkor a Bvlgari Rose Essentielle sokkal pirosgyümisebb, erősen rózsás, melegebb, pacsulis-pézsmásabb ennél, kis fássággal, jázminnal ugye.
A Boucheron Quatre En Rose mégjobban meleg, ribizlis, gyümisebb, pézsmás-pacsulisabb ennél, fülledtebb.
Tehát ez a Délice egy üde, kis ropogós, friss szirmos, citrusos, édes rózsás illat, kis plusszal. Szerintem ebben is van pézsma icipici.

Nagyon kellemes, nem nehéz illat, kiváló egész évszakban, de szerintem a tavasz és a nyár neki való lesz.
Nekem nagyon tetszik, pont az egyszerűsége, üdesége és mégsem rossz, nem unalmas. 5*