vanillacaramella.sweet

Regisztráció dátuma: 2013. február 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. február 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur de Murier EDP

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur de Murier EDP
2022. június 19.

Kellemes gyümölcsös-virágos illat, nem kiemelkedő semmiben,de nem rossz,viszont egyszerű, hétköznapokra jó, édeskés. Tartóssága 3-4 óra,kicsi szillàzs. Van egyfajta üdesége, nyàron is fújható, 4 évszakos.
3.5*-t adnék, így 4-et kell jelöljek.

Iceberg Twice Rosa for Her EDT

Iceberg Twice Rosa for Her EDT
2022. június 17.

Huhh,na ezt neeem! Ma teszteltem, de taszított, nagyon nem tetszik.

Kifújáskor savanykàs-füves (zöldlevél)-rózsàs, majd dohos-poros (földes?) rózsa és vmi fura növényszag (nem ropogós répa), és màris fás-szúrós is lesz együtt fentiekkel.

Most vagy romlott a teszter a boltban, vagy ez tényleg ilyen illat?!
Mindegy, én többet ki nem próbàlom.

Az üveg színe oké is lenne, de a teteje borzasztó.

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT
2022. június 9.

Kis mintàt teszteltem pàr napig, amely alapján szàmomra egy ugyan kellemes, édes, rózsás-pacsulis illat, de semmi különleges. Érezhető,hogy a LVEB csalàd tagja.

Ha ki kell emelnem a rajtam legjobban érezhető jegyeit, akkor a pirosbogyós gyümölcsöket, a rózsákat és pacsulit mondanám. A málna nagyon elbújik, a szantàlfa, a r.bors, írisz is, tipikus mivoltukban nem tudom őket kiérezni, a gyöngyvirágot plàne nem, de az eleve nem egy markáns jegy,meg amúgy sem szeretem parfümben (csak kertben).
A bergamott sem tudom, hol lehet, rajtam nem nagyon, pedig klasszul fel szokta üdíteni az illatokat.

Kíváncsi lennék, milyen lenne az illat, ha kivennék a pacsulit, mósuszt, de több lenne a málna, bergamott, gyümölcsök. Szerintem egy üde, édes nyári rózsàs-gyümis illat lehetne. Na de ki vagyok én, hogy àtformulàljam...
Sajnos így szàmomra csak egy elmegy illat, kellemes, édes-rózsás-gyümis-pacsulis illat.

Tartóssága 3-4 óra, hamar bőrközeli lett.

Az üveg és díszítése beleillik a sorozatba, én mondjuk egy rózsàt ràgravíroztattam volna, vagy a nyakán lêvő szalagon lehettek volna rózsàk.

Ha kapnám, elhasznàlnám azért, mert nem rossz egyáltalán, csak valahogy nem nyújt semmi plusszt, nem rabolja el a szívem. Kàr. Felkerekítve 4*.