vanillacaramella.sweet

19260 pont

Regisztráció dátuma: 2013. február 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

19260 pont

Regisztráció dátuma: 2013. február 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Jimmy Choo I Want Choo Forever EDP

Jimmy Choo I Want Choo Forever EDP
2024. január 30.

10ml-s kifújósom van belőle, direkt tesztelgetésképpen vettem és örülök neki,de úgy érzem, hogy üvegest nem hasznàlnék el belőle, pedig tetszik.

Ez egy cs.likőrös -fűszeres-édes-fàs, meleg, aromás (mandula) illat, kellemes virágos jegyekkel. Kifújás utàn imàdom, édes-gyümis, virágos, fúszeres,meleg, de utána a leszáradása valahogy kevês, hiányos, egyhangú (mohás-fás, nagyon gyengéden édeskés), kellene mêg pàr jegy hozzá,hogy gazdagabb legyen, a fejjegyek kellenének az alaphoz is,vagy vmi plussz!

Én nem érzem hasonlónak a GGGlamhez magamon,de hàt ahány bőr, annyi variàció.

Az anyaillatnàl ez a fekete jobban tetszik, jobb rajtam, pedig fordítva hittem anno.

Az üveg fogása viszont valahogy nem jó,az anyaillatból nagyüvegesem van. Az üveg színe szerintem nem passzol, inkàbb barna, bordó, piros lenne jobb,de engem úgyse kérdeznek. 😅

Tartóssága 3-4 óra max,amit kevesellek.
Egyébként kellemes illat,ha fűszeresebbre vágyom, akkor rà gondolok mostansàg. A 10mlt biztosan ekhasznàlom és később meglâtom,hogy àllunk. 4.5*

Ajmal Magnifica EDP

Ajmal Magnifica EDP
2024. január 30.

Illatmintàm van belőle, màr többet elhasznàltam és szeretem, finom nagyon! Ha nem lenne J.Choo Fever parfümöm, biztosan megvennêm ezt. Kívàncsi lennék,milyen az üvege élőben, biztos pompás, de most felesleges darab lenne, nem tudnàm elhasznàlni. Szeretem vàltogatni az illatokat, na meg ugye mindig vmi új utàni vágy.. 😅

Nos, elsőre közel 90-95%-ban J. Choo Fever mennyei illata, de fêl óra múlva a Fever gourmandosabb, édesebb, szilvásabb irányba megy, míg ez az illat inkàbb viràgosabb felê,de megmarad a teljes jellege is. Így is azt mondom,hogy remek kis illat, szuper alternatíva a Fever helyett.

Minden jegye benne és szépen eldolgozva!
Gyümölcsök, virágok, vanília, mmm.

Ami fontos: A licsi nem büdösödik benne, nem savanyú, nem romlott, szinte kivehetetlen.

Szerintem remek illat, tartóssága 5-6 óra! Üvegêt élőben nem làttam, csak fotókon néztem utàna jobban,de szêp. Jók a színek, illik hozzà!
Ára is kedvező általában, mostansàg nem làtom,de szokott kapható lenni.
Megérdemli az 5*-ot.

Nivea Rose Touch Moisturizing Gel Cream

Nivea Rose Touch Moisturizing Gel Cream
2024. január 30.

Nagyon tetszik ez a krém, pàr hónapja hasznàlom. Finom,selymes rózsás illatú, szuper könnyű, jól beszívódó, félig krémes, félig gélszerű àllaga van, halvány rózsaszín. Arcom puha, selymes, hidratâlt tőle, lágyan illatos,ami kb 1 óra múlva màr nem illatozik, de hatása kitart egész nap. Nem ragacsos, nem zsíros, szinte alig érezni,hogy felkentem. Később érintve, dörzsölve sem morzsolódik fel! Nem irritàl, nem pattanásosodtam tőle,pedig nagyon hajlamos vagyok rà. Nekem kifejezetten tetszik az illata. Fogok mêg venni belőle.