vanillacaramella.sweet

Regisztráció dátuma: 2013. február 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. február 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Jimmy Choo L'eau

Jimmy Choo L'eau
2020. augusztus 12.

Nagyon más bőrkémiám van ezek szerint, és biztosan nem keverem más illattal, de rajtam ez a parfüm bitang erős.
Kezdetben: Nagyon intenzíven , szinte szúrósan cédrusos-pézsmás, hibiszkusszal, rózsával, bergamottal. A nektarint olyan konkrétan itt nem tudom kivenni.

Ha ez tusfürdőa illat, akkor nagyon erős, mert rajtam itt "kiabàl" órák óta, nagy szillázzsal. Annyira erősen megcsap a kezemről távolabbról is, hogy eleinte zavart is, a szúróssága.
Kellett vagy 20 perc,hogy csillapodjon, kicsit enyhülve már erősebb a hibiszkusz és rózsa, aminek örülök. Nagyon pici édessége van csak szerintem.
Sokkal enyhébb, üdébb illatnak tűnt a drogériában tesztelve, mint most üvegből.
A Choo és a LVEB illatokban is a túl sok pézsma és túltolt édesség, a sok összetevő zavart, avagy elnyomott engem, de ez a verzió nevéhez hűen azért enyhébb, másabb, de valahogy engem akkor is emlékeztet az anyaillatra.
Kezd tetszeni, de ez a szúróssága, hmm, nem tudom. Én édes és friss imádó vagyok, pár kivétellel, az erősen szúrósan fás illatokat kerülni szoktam,de majd meglátjuk.

Tesztelem még. Üvege nekem tetszik, színe, tapintása, kissé nyújtottabb alakja, a jól záródó pinky kupakja.

Rajtam nagyon tartós és intenzív, úgyhogy ellenpélda vagyok,mert sok helyen pont erre panaszkodnak,hogy elillan. Rólam egyáltalán nem.

Coach The Fragrance EDT

Coach The Fragrance EDT
2020. augusztus 12.

Rajtam ez az illat kifejezetten ylang-ylang+jázmin+sok citrom+grépfrút, később cédrusos kicsit. Látom az összetevőket, de rajtam sem körte, sem rózsa, sem szantàl, pézsma nem érezhető. Nagyon virágos, nem édes, nyári illat, bár egész évben is hordható. Üvege jól munkàlt, jó tapintàsú, de a halványrózsaszín nem illik hozzá, hanem inkább halványsárga vagy átlàtszó kellene. 4-5 óràt simàn tart, bár hamar bőrközeli, ruhán tovább bírja.

Lanvin Modern Princess EDP

Lanvin Modern Princess EDP
2020. augusztus 12.

2020. Aug. 12: Vannak ugye az azonnali illat-szerelmek, de vannak a lassan kialakulók. Hàt kezdetben a szimpla tetszik-ből mára szerelem lett. Akàrhányszor arra jártam, bizony húzott oda a nózim és fújtam. :)
Tehàt jöttem updatelni.
Nagyon finom friss-édeskés-virágos-gyümis illat rajtam és viszonylag tartós is. Leszáradáskor is kellemes, akkor màr virágosabb. Kicsit cukorkás beütése ia van, és nagyon pici savanykássàga,de ez üdítőleg hat benne, biztos a ribizli az, jól igazodnak az összetvők, a jázmin sem erőteljes. Fássága minimális,aminek örülök, sok nyári illat nagyon befàsul leszáradàskor, de ez nem. A Sensuelle mellett kis szépüvegű édességem lesz a nyáron, nagyon belopta magàt a szívembe. ❤️
Nem egy bonyolult illat, de mégis kis kellemes, bármikor hordható, nyilván nem randira és nem esti nagyàgyú, de nem is arra tervezték. Engem nagyon feldob ez a kis illat. :)

2020. Júli 5.: Ropogós, édeskés, friss, virágos, nagyon tetszik! Szívesen használnám, de igazából nem annyira különleges, összességében egy almás, virágos-gyümis illat rajtam. Az alma, pici ribizli, jázmin és pézsma kivehető rajtam. Most nyárra kiváló! Akcióban venném, de a Sensuelle verziója kicsit különlegesebb számomra, inkább azt tervezem beszerezni. Üvege is szép! 5*!