vanillacaramella.sweet

12055 pont

Regisztráció dátuma: 2013. február 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

12055 pont

Regisztráció dátuma: 2013. február 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Avon Maxima EDP

Avon Maxima EDP
2019. november 22.

2019.Nov.22: Update: Csak motoszkàl a fejemben ez az illat, úgyhogy hasznàlgatom, szimatolgatom. Egyre jobban tetszik, jól beédesedik rajtam. Csak az a kis szúróssàg ne lenne, nem tudom leírni jobban,mi zavar.
Mivel egyre jobban tetszik, felpontozom 4*-ra!

2019.Nov.21:
Fújós kis mintàm van belőle. Rajtam nem erősen Good Girl ez az illat (bár hasonló jellegű), inkább az Avon Luck illata barackosan-jàzminnal (Luck-ot szeretem). Ez egy puha, édes, kellemes jàzminos-gyümis illat, lecsengéskor pici fásság van benne. Hétköznapokra, munkába tökéletes. Nem rossz, de elég a mintàm belőle. Van benne vmi, ami miatt émelyít kissé, zavar. Nem tudom, mi az. Ha ràjöttem, úgyis updatelek. 3*.

Avon Eve Truth Parfüm

Avon Eve Truth Parfüm
2019. november 21.

2019.Nov.21.: Üvegesen kicsit erőteljesebb, virágosabb hatàsú kifújáskor, de gyorsan csillapodik es marad olyan, amilyennek lentebb írtam.
Tartóssága rajtam 2-3 óra a teljes eltűnéséig.
Továbbra is tetszik. Mintha egy pici citrusossàg is lenne benne, vagy fanyasràg,de főleg virágos illat ez, picuri édességgel, zöldes frissességgel.

2019.Nov.13.: Nem gondoltam volna,hogy tetszeni fog, az itteni vélemények szerint pláne, de mégis bejön.
Pont az a zöldes-édeskés-friss-virágos könnyedsége tetszik, amit sokan nem kedvelnek.
Néha jól esik olyat viselni, ami nem nehéz, ami nem tömény, ez pont olyan: szolíd, könnyed, kis szillázzsal.
Egyszerűen kellemes, üde, finom.
Tavasszal és nyáron szerintem kivàló.
Üvege képeken szép, remélem,hogy majd a polcomon is díszeleg hamarosan. 💖

Avon Encanto Alluring EDT

Avon Encanto Alluring EDT
2019. november 21.

Nos aki ismeri a Zara-Nuit illatàt, akkor tudja,mire gondolok,ha azt mondom,hogy nagyon hasonlítanak egymásra. Egy selymes-krémes puha illat, olyan bàrsonyos, simogatóan kellemes, pici vaníliával. Én a körtét nem érzem ki. Egy kicsit egyszerűbb verziója a Zara Nuit-nek az én bőrömön. Kellemes és viszonylag tartós, mert 4órán át érezni egész jól, bőrünkre tapasztva a nózinkat pedig még talán + 1-2 órán àt (bőrközeli).
Szép,egyszerű, jó fogàsú, mutatós üveg, szín is jó hozzá.