Vanillacream

Regisztráció dátuma: 2018. október 26.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. október 26.
Bőrprobléma: -

Balea Peeling Cocos Ajakápoló

Balea Peeling Cocos Ajakápoló
2019. március 27.

Mivel kókuszmániás vagyok, szinte nem is néztem mi ez a termék, csak megláttam és dobtam is a kosárba. Az illata, mint a Raffaello!!! Aztán jött a meglepi... Hogy nekem miért maradnak kókuszdarabok a számon? Hogy én használom rosszul, vagy esetleg a termék lett ennyire elrontva? Aztán végre megnéztem a terméket... peeling! :D Így már csak esténként használom, akkor viszont tökéletes! Hiába jött tavasszal a szelesebb idő, ami évek óta feladta nekem a leckét, idén még egyáltalán nem repedezett szét az ajkam. Ezt köszönhetem ennek a kis terméknek, ugyanis sima radírral mindig elfelejteném a rendszeres ápolást... A használat végén én azért a kókuszdarabokat le szoktam törölni, viszont utána érzem a hidratáló krémet az ajkaimon. Ha pedig annyira nem kívánom a radírozó hatást, csak a szélével kenem be a szám. :)

Bioderma Atoderm PP Balzsam

Bioderma Atoderm PP Balzsam
2019. március 27.

Bőrgyógyász ajánlására kezdtem el vele szemezgetni, mivel a szeles időjárás hatására a kezem mindig szétrepedt, sőt kivérzett... Mivel az összetevők lenyűgöztek és épp hasonló időszak közeledett, megrendeltem. Azt kell mondjam, hogy jó döntés volt! Persze ne várjunk csodát, hogy már másnap reggel babapopsi selymességével felérő bőrrel ébredünk... Viszont nekem 3-4 nap alatt elmulasztotta a legerősebb szárazságot is és a kezem visszanyerte természetes állapotát! Azt tegyük hozzá, hogy cserébe kentem minden kézmosás után, este pedig még annyira se sajnáltam rá a krémet. Ugyanakkor a csillagozásnál sokat gondolkoztam. Egyrészt csak látom magam után a fránya zsírosabb ujjlenyomatokat, meg az ára se kevés... Másrészt nem erre mondják, hogy legyen inkább kevesebb, de jó minőségű dolgunk? Tetszetős összetevők, tényleg használt, ráadásul 1 hónap alatt állandó kenegetés mellett is hihetetlenül kevés fogyott el belőle... Megérdemli tőlem az 5 csillagot! :)

Essence Glow Like A Mermaid Highlighter

Essence Glow Like A Mermaid Highlighter
2018. október 28.

Életem első highlightere! Aztán azonnal vettem egy másik márkát, mert azt éreztem ezzel nagyon félrenyúltam... Most meg a kedvencem lett! :D
Nyáron akadtam erre a termékre. A külseje azonnal megfogott, a teszter is szépnek tűnt, úgyhogy jött velem haza. Vágytam egy kis ragyogásra, így már aznap kipróbáltam. Aztán rájöttem, valahogy olyan gyenge... A terméket félreraktam a szekrényembe és megvettem a másikat. Pár hete takarítás közben aztán újra rátaláltam. Épp egy egyszerű napra készülődtem, nem akartam túl sok sminket, nem akartam csillogni, semmi felhajtást. És annyira tökéletesen illet az elképzeléseimbe! Nem illene már most októberben a nyári ragyogás, de ezt a borús őszi hangulatot épp a csipetnyi fényével vidámabbá tette. Tavaszig tuti ezt fogom használni! :)