varga.stella

Regisztráció dátuma: 2012. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Frosch Gránátalmás Folyékony Szappan

Frosch Gránátalmás Folyékony Szappan
2019. július 9.

Szerintem frosch-függő vagyok. Amit a márka gyárt, én azt ki is próbálom és 90%-ban újra is veszem gondolkodás nélkül. Én ezzel a folyékony szappannal is így jártam. Nem szárít, jól tisztít, rendesen habzik és szuperek az összetevői. Nekem több nem kell.

Dior Diorella

Dior Diorella
2015. augusztus 5.

Friss beszerzés innen krémmániáról és azonnali szerelem... Őrület, hogy ennyi és ennyiféle illatba tudok beleszeretni. Egyszerűen nincs olyan kategória, amiben nem találnék magamnak szerelemillatot.
A friss citrusos kategóriában ő az egyik nagy győztesem (a Chanel Chance mellett), mivel pl. a L'eau de Chloé-val ellentétben őt egész nap szaglászhatom magamon.
Kezdetben nekem nagyon "nyanyás" illat, mivel nagyon pacsulis és temetői virágos az illata, de később megjelenik a csoda! Érzem benne az érett citromot, a zöld növényeket és a frissítő nyári zápor illatát. Nincs túlbonyolítva és a felfújást követő fél óra után nem változik a nap folyamán.
Ez az illat tettre késztet és nem hagyja, hogy monotonná váljon az élet.

Estée Lauder Sensuous Noir EDP

Estée Lauder Sensuous Noir EDP
2015. július 28.

A vélemények hatására elcsábultam én is! Csodálatos, karakteres, fűszeres. Az üvege alapján épp ilyen illatra számítottam, nem ért csalódás sem negatív, sem pozitív értelemben. Nem volt robbanás és őrült sikoltás, mikor megillatoltam, pedig nagyon vártam már. A sima Sensuous-t előbb ismertem, így nekem az lett az igazi szerelem. E kettő nekem eléggé hasonlít egymásra, csak az szerintem viselhetőbb. Ennek viszont szüksége van egy ünnepre vagy legalább egy romantikus naplementére vagy csak egy ritka hangulatra...nem tudom. Szép, de nekem valahogy Sensuous a csoda!

1 ÖSSZETEVŐ

Manganese EWG Kockázat: EWG Adat: sok