Varga Vivianne

Regisztráció dátuma: 2015. január 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. január 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2015. január 21.

Fürdés/tusolás közben használom. A gőztől tágult pórusokat látványosabban és hatékonyabban tudom tisztítani.
Az összetevői miatt is tetszik ez a termék, használata után kevésbé piros az arcom (ami nagy szó), babasima bőr és szép összehúzott pórusok. Mindennapi használatra soknak érezném, viszont ahogy többet is írták, nem tart hosszú ideig a hatása, de emiatt nem vonok le pontot, mert amúgy nagyon jól szuperál. Az illata erős gyógynövényes, legalábbis nekem ez jut róla eszembe. :-) A lényeg: Újra vevős! :-)

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém
2015. január 21.

2in1 pakkban jutottam hozzá, azt hiszem mandulás szappannal(amit nem próbáltam még) együtt volt. Mindig keresem a megfelelő krémet az arcomra, de eddig csak ideiglenesen tudtam egy-egy terméket használni.
A krém rettentő hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, sőt. Jól hidratál, nem érzem soknak. Általában este kenem be vele az arcom, tisztítás után. Nappal csak sminkelés előtt vékony rétegben a számra viszem fel és maximális hidratálást érek el, ezután szuperül tudok rúzst vagy szájfényt felvinni.
Nálam 5 csillagos. :))

MakeUp Revolution Kajal Szemceruza

MakeUp Revolution Kajal Szemceruza
2015. január 21.

Kb egy hete rendeltem a PinkPanda oldalról.
Tetszetős csomagolás, nagyon jó áron. Tartottam attól, hogy csalódni fogok a használat során. De EZ egy SZUPER sminkcucc. Tényleg. Mélyfekete, tartós, nem elmászós. Én kontaktlencsés vagyok és nem irritálta a szemem, ami plusz pont lenne, ha lehetne 5-nél többet adni.
Olvastam valahol, hogy amikor elkopott a hegye akkor nem tudta hogyan is használja tovább a terméket az illető. Ferde fejű vagy tus eset segítségével és szépen lehet sminket készíteni. Csak egy tipp, halkan megjegyezve. :P
Eddig nálam tényleg max csillagos, remélem így is marad! :-)