Vassait

Regisztráció dátuma: 2020. június 21.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2020. június 21.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Dove Gazdag Hidratáló Baba Törlőkendő

Dove Gazdag Hidratáló Baba Törlőkendő
2021. augusztus 15.

Nagyon szeretem, sminklemosásra, felfrissülésre használom. Nem hagy ragacsos érzetet maga után. Illata minimális, de nem is kell több. Gyengéd a bőrhöz.

Givenchy L'Interdit EDP

Givenchy L'Interdit EDP
2021. augusztus 12.

Furcsa kapcsolat a miénk :) korábban nagyon nem szerettem. Mintát kaptam belőle, azt fújogattam, de annyira tolakodónak és régimódinak véltem - gondolom a pacsuli miatt -, hogy hallani sem akartam róla. Nemrég újra találkoztunk, és döbbenet, de teljesen másnak érzem. Nem tudom eldönteni, hogy a szaglásom vagy az ízlésem változott meg ennyire :) mindenesetre ez a szerelem azóta is töretlen. Az elején gyümölcsös, a leszáradása után nekem krémessé válik. De mindvégig, erős és erőteljes, mégis kifinomult, és nagyon elegáns. Bele vagyok esve :)

Chanel Chance Eau Tendre EDT

Chanel Chance Eau Tendre EDT
2021. augusztus 12.

Elég csalódott vagyok :( olyan rég vágytam rá... de éles bevetésen elvérzik, hamar elillan. Ehhez képest nagyon drága, totális pénzkidobásnak érzem, pedig elég akciósan vettem a Müllerben. Rajtam a gyümölcsösség nem érvényesül, kb semennyire. Egyből virágos, a kellemes, visszafogott fajtából. De talán túl visszafogott.. ennyi pénzért kicsit többet vártam :(