vassviktoriaeva

Regisztráció dátuma: 2013. január 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó
2014. március 19.

Ez a kedvenc alapozóm! Nincs sok probléma a bőrömmel, szóval nincs szükségem nagy fedésre, viszont szeretem a könnyű viseletet. Ez pont nekem való, az 51-es árnyalat tökéletesen passzol a bőrömhöz. Lehet építeni a fedést, tartós, jó illata van. Ha nem rakok rá púdert nekem akkor sem fényesedik ki az arcom.

Essence Metal Glam Highlighter Powder

Essence Metal Glam Highlighter Powder
2014. március 19.

Sokáig szemeztem vele, de nem mertem megvenni. Végül meggyőzött, hogy az egyik kedvenc Youtube gurumnál, Nikkietutorials-nál láttam, és nagyon tetszett rajta, ő is nagyon jól értékelte. Nagyon megörültem, amikor a Rossmannban 500 forintért hozzájutottam.
Imádom! Olyan gyönyörű az arcomon, hibátlan highlighter, pont ilyet kerestem!

Essence Lash Mania Reloaded Szempillaspirál

Essence Lash Mania Reloaded Szempillaspirál
2014. március 19.

Chloe Morello ausztrál beauty guru említette sokszor a videóiban ( egy YSL spirál- sajnos nem emlékszem melyik- dupejaként emlegetve) és nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Amikor láttam, hogy a Müllerben 749 Ft-ra le van árazva, gondoltam itt az idő, hogy beszerezzem.
Nem bántam meg. Tényleg kicsit sok festéket vesz fel, de én egy zsepivel meg szoktam oldani ezt. Nagyon szép, mélyfekete színe van. Könnyű lemosni! Olyan szép pillákat csinál, és nagyon könnyű használni. Tartós is!
Eddig én is a Maybelinne Rocketot használtam, de most erre váltottam, nagyon szeretem!:)