Vaszilissza

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2021. július 1.

Én anno szem alá vettem még amikor kijött ez a termék. A szem környékem nem száraz ugyan, de miután felkentem a terméket úgy nézett ki mint egy mini sivatag (vagy a blaha lujza tér dél tájt) Nekem nagyon száritott plusz nem olvadt bele a bőrömbe, szerencséra a hype és az akkori akció miatt kettőt vettem belőle Londonban :3 , odaadtam unokatestvéremnek, ő neki működött, úgyhogy lehet csak az én táskáimmal nincs jóban (pedig jó nagyok :D )

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2021. július 1.

Nem kenődik, szép pillákat csinál viszont betyárosan töri a pilláimat..csórikáim alapból nincsenek a toppon de 3 nap használat után (hiába a jó szem smink lemoso, nincs dörzsölés etc.) látványosan rövidülnek és ritkásodnak... megvártam hogy visszanőjjön (ricinus olaj, ave) és újra elkezdtem használni, megint letört... legalább 20-szor eljátszottam ezt , úgyhogy magabiztosan mondhatom ezzel a spirállal van valami turpisság ( 3 vacsi uj tubust probáltam mert mindig elcsaklizták barátok amit kiprobáltam szóval nem hibás terméket fogtam ki :D )

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2021. július 1.

Nekem a NO1 drogériás alapozóm pedig majdnem a legalacsonyabb árkategoriába tartozik. Száraz bőrüeknek nem igazan ajánlom vagy hidratáljanak alá rendesen, de rendkivül jó a fedése és nincs maszk hatása.