vaszily60

Regisztráció dátuma: 2015. november 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

MakeUp Revolution HD Pro Brows Szemöldök Paletta

MakeUp Revolution HD Pro Brows Szemöldök Paletta
2018. május 23.

4000 forintért vettem ezt a szemöldök palettát amiből két színt használok, a két legsötétebb barnát. Fekete a hajam, nem a legjobbak az árnyalatai a hajamnak de sajnos ennél már csak világosabb palettájuk van. Az tetszik benne,hogy található benne por állagú és krémesebb,gél állagú szemöldök festék is. Így ez szerintem igazán jó, vannak benne pici ecsetek de én ezeket nem tudom használni. A highlightereit pedig kifejezetten szeretem szemöldök csont alá.
Egész jó termék.

RdeL Young XXL Bronze Szemhéjfesték Paletta

RdeL Young XXL Bronze Szemhéjfesték Paletta
2018. május 23.

A füstös palettából kb 6 színem van mostanra meg a többi vagy kitört vagy elfogyott. Eléggé porzik, nehezen tudok vele dolgozni és nem is a legtartósabb de hétköznapokra elhasználom ha már megvettem. Illetve meg van a bronze paletta is amiből szint úgy ki tört két szín, a többit pedig szinte még nem is használtam. Szépnek tűnnek,de mivel nem próbáltam még őket így erről később tudok csak írni.
Nem hiszem,hogy újravenném.

Catrice The Ultimate Chrome Collection Szemhéjpúder Paletta

Catrice The Ultimate Chrome Collection Szemhéjpúder Paletta
2018. május 23.

Nagyon szépek csillogósak,pigmentáltak a színek. Sajnos leejtettem így három szín teljesen összetört,pont szinte a legszebbek de azért még így is tudok vele mit kezdeni. Sajnos a 9 színből én 4-et használtam idáig még csak,de remélem kifogom tudni használni. Alkalmakra,bálokba tuti,hogy ezért a palettáért fogok nyúlni először.
Én highlighterként még nem használtam,de lehet kipróbálom arra is.