vattaponi

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Testápoló Tej

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Testápoló Tej
2020. február 19.

Egy ideje natúrtermékeket használok, ajándékba kaptam, és nem akartam kidobni, de olyan erős vegyszer szaga van a parfümön túl, hogy tényleg arra gondolok használat közben, hogy mennyi mérget kenek magamra. Ezen túl nem is táplál, csak felületi gyorsmegoldás.

Olivia Menta-Teafa Samponszappan Normál és Zsíros Hajra

Olivia Menta-Teafa Samponszappan Normál és Zsíros Hajra
2020. február 19.

A rozmaringosról váltottam át erre, mert az kicsit zsírosított. Alapvetően nekem bejött, viszont az arcbőrömet sokszor kicsinálja, és hajmosás után piros fejjel jövök ki a kádból. Szóval érzékeny bőrűeknek nem ajánlom, mert elég tömény. Valószínűleg az illóolajak.

Olivia Krémdezodor Geránium és Levendulaolajjal

Olivia Krémdezodor Geránium és Levendulaolajjal
2020. február 19.

Kb egy hónapja használom, és még több mint a fele megvan. Nekem nagyon bejött, keveset használok belőle, de a nap végéig kitart. Engem egyáltalán nem irritál, persze borotválkozás után nem mindig kellemes, de fele annyira sem csíp, mint bármely más (akár natúr) dezodor. Nyáron is megállta a helyét, szóval nagyon ajánlom!
Ami vicces, hogy a márkaboltban jóval drágább mint pl a DM-ben, úgyhogy én a márkaboltban végigszagoltam őket, és a Dm-ben megvettem :)

UPDATE: A második doboznál én is tapasztaltam, hogy mi a baj vele. Amikor elkezdtem használni, az első pár alkalommal nem hatott, sőt... Az van, hogy nem egyenletes a vaj és a szódabikarbóna aránya sem tégelyen belül (leülepszik a szódabikarbóna az aljára), sem tégely és tégely között. Utóbbi nagyobb baj, mert az egyik tégely tökéletes, a másik meg vagy nagyon csíp, mert tömény, vagy az ellenkező hatást váltja ki... Talán ha felmelegíti az ember és kicsit összekutyulja az segít, de ezzel az egyenetlenséggel kéne valamit kezdenie a cégnek.