vattaponi

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alterra Dúsító Sampon Papaya és Bambusz

Alterra Dúsító Sampon Papaya és Bambusz
2019. szeptember 28.

Régóta ezt használom, nekem nagyon jól működik. nem zsírosít, nem szárít különösebben. Utána használok vagy balzsamot, vagy egy kevés házilag kevert hajolajat (kókuszolaj, avokádóolaj, jojobaolaj, rozmaringolaj) a hajvégekre. Valóban kicsit nehezebb kifésülni - nyilván, hiszen nincs tele szilikonnal, de ezen tud segíteni pl. a hajolaj. Nem tökéletesek ugyan az összetevők, de mindenképpen jobb , mint egy szilikonos, parabénes sampon.
Jelenleg felváltva használom az Olivia samponszappanával.

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Gránátalmával

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Gránátalmával
2019. szeptember 28.

Amikor elkezdtem használni, nagyon jól működött. Nyáron kezdtem el, így az is kibírható volt, hogy lassan szárad meg, mert nem kellett ráöltözni.
Viszont kb 1 hónap használat után nekem nagyon rossz lett. Sokkal jobban izzadtam, ráadásul lett egy olyan állott-ázott szaga a dezodornak, ami szerintem rosszabb mint a sima emberszag :) Szóval a kezdeti remeklés után (talán azért, mert új volt a szervezetemnek) kudarcba fulladt a kapcsolatunk.

Olivia Rozmaring Sampon Szappan

Olivia Rozmaring Sampon Szappan
2019. szeptember 28.

Vegyes véleménnyel vagyok róla. Eddig is natúrsampont használtam, de ezt nagy lelkesedéssel vettem meg a zero waste jegyében. Nekem nem okozott gondot átszokni rá, nem nehezedett el a hajam, teljesen rendben tisztított. Az ecetes öblítés sem olyan nagy procedúra. A gond igazából hosszabb használat után jelentkezett, mert úgy éreztem, hogy a hajtövem sokkal hamarabb zsírosodik, mint előtte. A hajvégek meg természetesen továbbra is szárazak maradtak. Szóval most átálltam arra, hogy kb fele-fele alkalommal használom ezt, és az Alterra dúsító samponját.