Vazulbaba

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2018. március 3.

Az alapozóm mellé ajánlották a MAC-ben,gondoltam ha már vásárolok, hadd szóljon!
A színe tökéletes lett, a fedése szuper. Eleinte gondban voltam vele, mert minden ráncomat kiemelte,amikről nem is tudtam,hogy léteznek, ráadásul mire észrevettem,hogy odagyűlt (persze már nem itthon),addigra annyira betonbiztosra kötött,hogy nem tudtam letörölni sem. Végül kitapasztaltam,hogy alapos hidratálás után, és VÉKONY rétegben kell használni, akkor nem ül be nem kívánt helyekre.
A pumpája nevetségesen sokat adagol egyszerre (talán emiatt volt a ráncbaülés is), azóta egy itt olvasott tanácsra egy pici tégelybe nyomok ki egy pumpálásnyit,majd használom több napon át onnan. Így nem pazarlok.
Gyorsan kell vele dolgozni, hamar szárad, és többé nem moccan. Dörzsölésre sem, fülpiszkálóval sem, izzadásra sem.
Összességében szeretem, bár kicsit körülményes a használata.

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2018. március 3.

A hatalmas választéknak,és a boltban kapott mintának köszönhetően végül tökéletes színt sikerült eltalálni, sosem passzolt még alapozó ennyire.
Feltéve gyönyörű bőrképet ad, beauty blendert használok, szép vékony rétegben tudom így felvinni.
A szaga olyan,mint a temperának, végülis nem zavar,de fura.
Sajnos nem annyira tartós,mint vártam, a munkanap végére már átzsírosodik, nem jó érzés az arcomhoz érni, és nyomot hagy a ruhákon/telefonon. Ugyanakkor végülis fent van,nem kopik.
Kicsit szárít.
Az eddigi alapozóimhoz képest ez a legjobb,de messze nem tökéletes még, így 4*.

MAC Studio Waterweight Foundation SPF30

MAC Studio Waterweight Foundation SPF30
2018. március 3.

A MAC sminkese ajánlotta, zsíros bőrre kerestem enyhe-közepes fedésű alapozót.
A színe pont tökéletes, könnyű, felkenve nagyon szép, nem látszik, gyönyörűen egységesíti a bőrömet, nem ül bele a ráncokba, szép egészséges bőrképet ad... pár óráig. Aztán elkezd folyni, ahogy "használom" az arcomat, a mimikai ráncokban összegyűlik, majd ujjal le tudom törölni onnan,és ott hiányos marad a fedés.
A telefonomon, ruhámon, mindenemen nyomot hagy.
Primerrel is.
Elég gyorsan is fogy nekem.
Amíg fent van,addig nagyon szép, de így max 3 csillag. Talán száraz bőrtípuson tartósabb.