Ба́ба-Яга́

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 4.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 4.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Neutrogena Hydro Boost Kézápoló Krémzselé

Neutrogena Hydro Boost Kézápoló Krémzselé
2019. szeptember 29.

Kenni jó, az állaga kellemes. Nem tudom, a hatása milyen, mert most használom először, de soha többé nem veszek. Plázás WC szaga van, kitartóan. A budiban sem szeretem ezt a szagot, nemhogy a kezemen.

Balea Hónaljtapasz

Balea Hónaljtapasz
2017. február 24.

Egyszer vettem. Az utolsó előtti pár viszont tönkretette a sima pamut pólót. Más tapaszoknál is előfordult, hogy a ragasztó réteg a textilen maradt, de azt le lehetett hártyaszerűen húzni. Ennél a ragasztó nem így tett. Olyan, mintha tényleg vmi ragasztó ráömlött volna. Nem is tudtam vele mit kezdeni, a ruha hordhatatlan lett. A haragom pontokban nem fejezhető ki. Senki ne vegye meg!

Babé Soothing Micellar Gel

Babé Soothing Micellar Gel
2017. január 13.

5 ml -es termékmintát kaptam, amit sokadik alkalomra használtam el. Nagyon jó az illata. A habzását nem éreztem jelentősnek. Szemről a sminket természetesen nem tudja maradéktalanul eltávolítani. Alapvetően jól tisztít és kellemes érzetet hagy maga után. A La Roche-Posay micellar habzó lemosója után kicsit feszül a bőr, ennél ilyen gond nem mutatkozott. Nagyon jó általános arclemosónak. Az én bőröm nagyon problémás (akné, ekcéma, seborrhoea, stb.), de nem volt rossz hatással rá. Talán egy kicsit kevésbé voltak irritáltak a száraz területek, de nem biztos, hogy ennek tudható be.

La Roche-Posay Micellás Habzó Arctisztító

La Roche-Posay Micellás Habzó Arctisztító
2016. december 9.

A sminket nem tudja teljesen eltávolítani. Jól adagolható, sokáig elég. Habosítva adagol, utazásnál emiatt vinni kell a nagyobb kiszerelést, nem tölthető át kisebb flakonba. Szerintem jó termék általános arclemosónak minden bőr számára.

Lee Stafford Poker Straight Dehumidifier

Lee Stafford Poker Straight Dehumidifier
2016. november 24.

A kis kiszerelés 1000 forintért megérte egy próbára. Minimális hatása van csak. A 4-5 naponta alkalmas hajmosás lecsökkent 2, visítva 3 napra. Nekem nem vált be.

Biobaza 3 az 1-ben Tusfürdő Gél Shea Vaj & Jojoba

Biobaza 3 az 1-ben Tusfürdő Gél Shea Vaj & Jojoba
2016. október 28.

Jó termék, de nem különleges. Hajra is próbáltam, ott is rendben volt. A száraz bőröm pont olyan száraz maradt, mint más tusfürdőknél. A flakon vége előtt a borostyán szín eltűnt és átlátszó lett, de nem írja, hogy használat előtt fel kellene rázni. Bőrön nem nagyon láttam változást, hajon észrevehetőbb. Fényesebb, puhább, de előbb is zsírosodik.

Essence Express Dry Spray

Essence Express Dry Spray
2016. július 26.

Használni nem használt eddig, valamelyik lakknál még úgy is tűnt, hogy meghosszabbította a száradást. Amúgy nagyon praktikus kis cucc lehetne. Nekem az olajosság és a kiszerelés rosszabb volt a s-he körömlakk szárítónál, ez jobban porlaszt, kevesebb anyagot visz fel egy fújásra, viszont az előbbi legalább használt ugyanazoknál a lakkoknál. Egy próbát azért megér, én sem adom még fel.

Dr. Kelen Fit Figure 2in1 Anticellulit Gél

Dr. Kelen Fit Figure 2in1 Anticellulit Gél
2016. július 24.

Különösebb hatást nem nyújtott a narancsbőrrel szemben. Azért vettem, mert nincs benne olyan összetevő, mint a paprika, fahéj. Nem pirosodik a bőr, nincs égő érzés. Első használat után már pattanások, apró szőrtüszőgyulladások lettek a bőrömön. Nem a teljes felületen, nem is vészesen, de több is kialakult. Nehezen kenhető, mert gyorsan ragacsossá válik, beszívja a bőr, viszont pár perc után már selymes tapintás marad. Ha nedvesség éri vagy izzad az ember, újra ragadni kezd. Az illata kellemes, de sokáig meg is marad. Gyorsan fogy és nincs benne sok. Remélem, annyi hatása van, hogy legalább szinten tartja a cellulitet.

Meridol Szájvíz

Meridol Szájvíz
2016. július 14.

Fogkőeltávolítás után 2 nap alatt, naponta kétszeri használattal teljesen megszüntette az ínyvérzést és gyulladást. Sajnáltam kiadni érte ilyen sok pénzt, de hatott. Fogorvos ajánlotta az alkoholmentes Listerine mellett, ezt emelve az első helyre. Igaza volt.

HoMiCo Profisol Körömlakkhígító

HoMiCo Profisol Körömlakkhígító
2016. június 21.

Jó kis filléres cucc. 165 Ft. Én az elején finoman akartam adagolni, de attól meg sem mozdult a sűrű lakk az üvegcsében. Végül meg nagyon megszaladt, amitől nem lett érezhetően folyósabb, de két rétegben kell már kenni és közben érdemes újra felrázni párszor. Állagra tényleg olyan lett, mint egy friss lakk. Az adagolóját nem akartam az üveg összekent szájához érinteni, de anélkül nem lehet jól belecsepegtetni. Célszerű apránként egy keveset belerakni, amíg nem lesz jó. Én türelmetlen voltam, de életre keltette a lakkot. Működik, ez a lényeg.