-.Nikii.-

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Amazon Primer Pucér Arcápoló Olaj

Lush Amazon Primer Pucér Arcápoló Olaj
2021. február 8.

Egyik kedvenc Lush cuccom. Imádom az illatát és nekem nagyon szereti a bőröm. Sima hidratálónak használom reggel/este és nagyon sok ideig elég, beszívódik, és ennél jobb, természetesebb illatú cuccom még sosem volt. Sajnos megszűnt, én viszont betáraztam előtte, plusz ajándékba is kaptam, mert a barátnőm tudta mennyire szeretem. Így egy kicsit sok felhalmozódott, van egy eladóm, ha valakit érdekel :)

Lush Szemhéjtus Success

Lush Szemhéjtus Success
2020. december 10.

Nagyon szép a színe, könnyű felvinni és tartós, de a színe nem passzol hozzám :( A Motivation testvére jobban illik hozzám, úgyhogy ezt eladásra is kínáltam féláron.

Lush Szemhéjtus Motivation

Lush Szemhéjtus Motivation
2020. december 10.

Csodaszép színe van, könnyű vele dolgozni, tartós és a lemosás is viszonylag könnyű. Rengeteg van az üvegben, úgyhogy szerintem sosem fog elfogyni :D

Lush Aromaco Szilárd Dezodor

Lush Aromaco Szilárd Dezodor
2020. december 6.

Nem bírtam a pacsuli miatt, egy ideig szüneteltetnem is kellett, de aztán megkedveltem és azóta csak ezt használom. Hagy izzadni, de nem vagyok büdi, deo illatom van tőle, nagyon sokáig elég és csomagolásmentes.

Lush New Szilárd Sampon

Lush New Szilárd Sampon
2020. december 6.

Segített a hajhullásomon, szeretem az illatát, nagyon sokáig elég és szépen habzik.

Lush Power Hajkondícionáló

Lush Power Hajkondícionáló
2020. november 29.

Turmelic Latte illatú lett a hajam (kicsit karamellás, karácsonyias) és nagyon puhává varázsolta!

Disciple Dreamy Skin Retinyl Oil

Disciple Dreamy Skin Retinyl Oil
2020. november 28.

A kicsi szettet vettem meg, amiben nappali-éjszakai együtt van. Eleinte nem vettem észre túl sok változást, mert akkor kezdtem, mikor a bőröm éppen jó mood-ban volt. Viszont átálltam arra, hogy csak akkor használom napokig, mikor pattanásosodni kezdek (mondjuk most a maszk miatt ez elég gyakran előfordul) és a gyulladt, piros, púpos kis pattikat olyan szépen leviszik 1-2 nap alatt, hogy öröm nézni. Ja és az illatát én külön imádom.

Disciple Good Skin Face Oil

Disciple Good Skin Face Oil
2020. október 24.

A kicsi szettet vettem meg, amiben nappali-éjszakai együtt van. Eleinte nem vettem észre túl sok változást, mert akkor kezdtem, mikor a bőröm éppen jó mood-ban volt. Viszont átálltam arra, hogy csak akkor használom napokig, mikor pattanásosodni kezdek (mondjuk most a maszk miatt ez elég gyakran előfordul) és a gyullad, piros, púpos kis pattikat olyan szépen leviszik 1-2 nap alatt, hogy öröm nézni. Ja és az illatát én külön imádom.

IUNIK Propolis Vitamin Sleeping Mask

IUNIK Propolis Vitamin Sleeping Mask
2020. október 24.

Kombinált a bőröm, a karantén alatt minden este használtam, most csak hetente 1-2x. Nagyon megszerettem, egyszerű, letisztult, könnyen beszívódik és nagyon puhává teszi a bőrt.

iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream

iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream
2020. október 24.

Az egész propolisz termékcsaládot használom és nagyon szeretem. Ez a krém lágy, gyengéd, kevés is elég belőle. Én egyelőre megelőzésre használom, úgyhogy a hatását majd később látom.