_-Mia-_

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Cucumber Touch & Matcha Tea Testápoló Hab

Nivea Cucumber Touch & Matcha Tea Testápoló Hab
2021. június 29.

Nem igaz, amit a többiek alabb irnak. Sajnos.
Nem fogy ki egy het alatt, pedig igazan tehetne, mert utalom, gyülölöm. Undi ragacsos folyos trutymany, tiszta iszamlos a böröm töle. Fuj.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2021. február 1.

Nem szerettem meg.
"Raerös" spiral, sokat kell vele vacakolni mire elfogadhato eredmenyt er el vele az ember, mert hajlamos harom csomoba összeragasztani az ember pillait. Sietös reggeleken frankon szemen lehet vele bökni magunkat ("kobra" kefe, aha...), amitöl akkorat pislogok hogy kis tulzassal meg a hatam közeperöl is a festeket törölgetem reggel 6kor.
Ha sikerült megiscsak valamit összehozni vele akkor mar csak imadkozni kell hogy aznap ne legyen para/köd/esö/ho, mert akkor tuti hogy összehaverkodik a pirositoval.
Ha pedig jo kedvünkben alul is hasznaltuk, nemcsal felül, akkor pislogas közben allandoan összeakad az also es a felsö pillasor...
Ar-ertek aranyban rendben van, azt kapja az ember amit fizetett, de csodakat nem kell varni töle.

Philip Kingsley Mayan Vanilla & Orange Blossom Elasticizer

Philip Kingsley Mayan Vanilla & Orange Blossom Elasticizer
2021. január 11.

Szökitett hajon probaltam, 40ml kiszerelesem volt. Jo illatu, jo allagu, de nekem 1-2 oras hajon aszalas utan sem hozza a hüha hatast. Nem fogom ujravenni.

Christophe Robin Aloe Vera Express Hydrating Melting Mask

Christophe Robin Aloe Vera Express Hydrating Melting Mask
2021. január 11.

Utalom es imadom.
Utalom az illatat, szamomra kellemetlen, halolajra emlekeztet.
Imadom a hatasat, szuper puha kezelhetö lesz a szökitett hajam töle, eddig ilyen eredmenyt meg semmivel nem ertem el.
Csak ne kerülgetne a rosszullet a szagatol. :(

Soap & Glory Face Soap And Clarity

Soap & Glory Face Soap And Clarity
2021. január 6.

Szamomra kellemetlen illata van, ha körbe kene irnom, mint dedanyam kedvenc regi divat szerint illatositott szappanai. A gyöngyöket nem ertem, azt hittem abba van zarva valami hatoanyag, helyette talan radirozni hivatott, de ennek nem örülök, mert erre bizony nem jo, helyette viszont teleszemeteljük a vizeinket cuki kis rozsaszin müanyaggyöngyökkel, hadd dögöljön bele minel több hal amelyik az ilyesmit kajanak nezi. A börömet iszonyatosan kiszaritja, nem gyözöm utana kremezgetni, helyrehozni.

PS: mintha ugyanaz a termek ketszer lenne feltöltve, vagy en tevesztettem el?

Soap & Glory Face Soap And Clarity Vitamin C Facial Wash

Soap & Glory Face Soap And Clarity Vitamin C Facial Wash
2021. január 6.

PS: mintha ugyanaz a termek ketszer lenne feltöltve, vagy en tevesztettem el?

Nuxe Bio Organic Radiance Detox Mask

Nuxe Bio Organic Radiance Detox Mask
2021. január 6.

Geles allagu, attetszö, picit sargas szinü trutyi. Kellemes erzes az arcon, nem csurog le, halvanyan erezhetö citrusos illata szamomra kellemes volt. Azon kivül hogy nagy pattanasok nöttek a homlokomra töle ( nem viccelek, megjelentek ahogy lemostam), mas hatasat nem vettem eszre. Meg ha az is lenne a cel hogy detoxikalas cimszo alatt a mereganyagok pattanasok kepeben tavozzanak a börömböl, szamomra nem okoz örömöt pattanasokkal küszködni minden egyes alkalommal. Elajandekoztam.

Burt's Bees Skin Nourishment Éjszakai Krém

Burt's Bees Skin Nourishment Éjszakai Krém
2021. január 6.

Tipikus zsiros krem, nem nagyon van illata sem. Kifejezetten nehezen szivodik be. Zsiros reteg marad az arcomon töle, amibe ejjel beleragad a hajam. Reggel pont olyan huzodo es dehidratalt börrel ebredek mint mielött felkentem. Talan hyaluron szerum utan masodik lepesnek jo volna, de a zsiros reteg az arcomon, brr, nem tudom hogy el fogom-e hasznalni.

Biotherme Biosource Self-Foaming Cleansing Water

Biotherme Biosource Self-Foaming Cleansing Water
2021. január 5.

Csatlkoznek az elöttem szolohoz: teszi a dolgat. Tisztit, nem irrital, nem huzodik a böröm utana.

Miert megis az 5 csillag? Iszonyu kiados! Tenyleg, nekem napi hasznalat mellett több mint egy evig kitartott, a flakonja pedig szuper, az utolso cseppeket is ragyogoan kinyomja a pumpa a flakonbol!

Origins Clear Improvement Active Charcoal Mask

Origins Clear Improvement Active Charcoal Mask
2020. december 13.

Jo allagu, "huzodosra" szarado maszk, nem töredezik össze az ember arcan ha megszarad, hogy aztan lepotyogva összekoszoljon mindent (kezeket fel aki a szofan dekkol maszkkal az arcan)... Viszont nagy valtozast a lemosasa utan nem tapasztaltam....