0808

Regisztráció dátuma: 2015. december 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Juliette Has a Gun Citizen Queen EDP

Juliette Has a Gun Citizen Queen EDP
2019. július 2.

2017. május. 25
Imádott vacillahercegnőm !-már csak így emlegetem, mert ettől többet eddig egyetlen egy parfüm sorsáról sem agyaltam, legtöbbször tiszta sor: szeretem, nem szeretem, kell ,nem kell, max egy kicsit később visszatérek egyes bukdácsoló delikvenseimhez még egy próba erejéig, no de ez itt teljesen elbizonytalanított. Nagyon sokáig napirenden volt, mitévő legyek, nem tudtam viselni de nem tudtam elengedni sem , komolyan mondom kikészített. (Talán már akkor is anyára várt?!)

Az illatjegyei a pozitív vélemények a külcsín felcsigázott és bátorkodtam egy 10ml fújóst vendégül látni nálunk.
Spricc, csönd, húúú ez szép és finom, nincs durva rózsafelhő , egyedi, simulékony szerethető különleges csoda és mégis félreraktam. Valahogy nem én vagyok, nem is tudom, de nagyon tetszik, de rajtam fura , nem értettem magam mit sz@rozok ennyit ... - gondolatok közepette hosszú hónapokig tartó tipródás után menesztettem a majd később újraéljük szekcióba.

Egyik vasárnapi mami- unoka parfümparádézás közben lányom jutalmul ebből fújt mamira, mert "végre értelmezhető és felismerhető" kislányt tudott rajzolni. Anya szerelembe esett én pedig békés megnyugvásba.
A kapcsolatunk itt el is dőlt!
Így aztán ahányszor találkozunk és megérzem anyán, nyugtázom, tökéletes harmóniában vannak, annyira összeillenek olyan igazi meleg biztonságos anya illat!

UD: Ő ANYA! Szerencsére rajta kívül még soha senkin nem éreztem, így ő jelenti nekem az anyukámat!
Remélem még jó sokáig itt lesznek velem ♥

Michael Kors Wonderlust EDP

Michael Kors Wonderlust EDP
2019. április 15.

2018. Április 4.
Imádom!! Ő most a vigaszom és fájdalomcsillapítóm!
Mennyire szép tavasz (lenne) ez most vele, próbálom feledtetni a törött lábam okozta dühömet, szívfájdalmam, hogy a tréning nacin kívül nem sok minden jön rám, így aztán jobb híján most ő öltöztet .
Sajna rajtam nem igazán tartós, így fújom úton útfélen.
Isteni fincsi krémes mandulás virágillat!
Jöhet akár intravénásan is!!!!!

ud:Ciki nem ciki én azóta is imádom , igaz nem is niche, de akkor is imádom!
Olyan nagy divat lett most lehúzni az új generációs alkotásokat és a niche világába menekülve szapulni a hétköznapi drogériás illatokat(megjegyzem van amelyik tényleg megérdemli) de ez sem érdekel , benne találtam meg igazán önmagam, így aztán kimerem jelenteni, hogy Signature illatom lett!!!! Ő én vagyok!!!
Az íratlan statisztikám szerint, évek óta a legtöbbet használt illatom lett az első napsugarak megjelenésétől egészen 30 fokig. Így méltán kiérdemelte a titulust.
ui:Egy éve panaszkodtam a tartósságát illetően, de egy kis vazelinnel rásegítek és máris jobb a helyzet.
I♥Wonderlust!

Eveline Cosmetics Oils of Nature Luxus Száraz Olaj + Regeneráló Szérum

Eveline Cosmetics Oils of Nature Luxus Száraz Olaj + Regeneráló Szérum
2019. április 8.

A hatása tényleg jó . Valóban értékes olajokkal gazdagították, legfőképp a marulának örülök. A parfüm viszont jujj de nem kellett volna bele, főleg így az inci lista második sorába és rajtam totál légyirtó szaga van. Alig várom, hogy pár perc múlva elpárologjon és csak az olaj illatát érezzem, ami köztudott nem túl fincsi de inkább az mint ez a légyirtós bűz.(arcra én nem használom)

Lacoste Pour Femme Intense EDP

Lacoste Pour Femme Intense EDP
2019. április 3.

Jó pár hete a mülleres kisasszony megkínált pár illattal de én mindegyikre csak pislogtam, hogy ez túl édes, a másik túl gyerekes, túl virágos, túl büdös, őt már ismerem ne is fújd stb, megmondom őszintén nem is nagyon érdekelt az egész, mert csak melegedni mentem be, míg vártam, hogy a férjem értem jöjjön a város másik végéből, mentségemre szóljon, brutál hideg szél fújt, naná, hogy befújt a parfümös részlegre (Bocsi)

Már számtalan blattert szorongattam, amikor fújt egy újabbat, azt sem tudtam mit,de azt mondtam -na ez jó, más mint a többi! kicsit már untam a sok egyforma szarságot.
Szegény biztos megkönnyebbült és rögvest felajánlotta a mintát, vigyem csak haza, teszteljem (csak mert nem engedtem, hogy csuklóra menjen) .
Nem is nagyon figyeltem rá akkor sem amikor utánam kiabálta az üzletből kifelé menet, hogy -De ne feledd ez az.....vezrió!!
Itthon aztán kipróbáltam és tetszett mert isteni finom púderes leszáradással ajándékozott meg.
Gondoltam megrendelem!

Igen ám, de jött a kérdés, mit kaptam, miért nem figyeltem oda,(fél szemmel mindig az utcát lestem jön e már a férjecském), mit is kiáltott utánam?
Rémlett, hogy Boss és Lacoste üvegeket láttam miközben kínálgatott, lila is volt meg arany színű meg fehér ... de ettől sokkal több nem ugrott be , ill.az csengett még a fülembe ....ne feledjek valamit a verzióról!...vagy mi a szösz.

A lényeg a lényeg, netre pattantam, kutakodtam az üveg formája, színe alapján így az intense vs elixir "verzióig" jutottam és megállapítottam , hogy nálam az Intense lehet és semmi szín alatt nem a 'Főnök családtagjai' vannak a fiolámban.
Na hát így rendeltem meg ezt a friss púderes szépséget tévedésből!, amivel 1 nagy baj van.
Mülleres kis hölgy igazából akkor ezt kiabálta -Neee feeleedd, ez az elixir!!!!!!!
Hát ezt benéztem, mindegy most van ilyen is olyan is.

A Lacost elixir kicsit maszkulinabb, vagányabb, merészebb magabiztosabb nőcit ad hozzám , az intense pedig lágyabb púderesebb, és ma beugrott, hogy rajtam iszonyat hasonlít a Prada iriszére , amit szintén nagyon kedvelek.
húúú de hosszú lettem, bocsánat!

Thierry Mugler Angel Eau Croisière EDT

Thierry Mugler Angel Eau Croisière EDT
2019. március 31.

Telitalálat!! Istenien sikerült ! Hála az égnek rajtam bizony ott motoszkál végig a háttérben anyucika. Azért örülök neki, mert különlegessé teszi , kiemeli a nyári ízletes sokaság közül.
Ez tipikusan az az illat amit ezer közül is felismersz .Rajtam fantasztikusan szép , nem lesz szirupos, sem túl gyümis.
Friss trópusi koktél, pacsulimorzsákkal

Bemásolom az Angel Muse EDT -hez írt véleményem :"Százszor jobban tetszik mint az edp! Jaj de mennyire jót tett neki egy kis gyümölcsös szellőztetés. Lágyabb, frissebb, citrusosabb, de le se tagadhatna a gyökereit.
Várólistás a kincsem. "
Ezen sorokkal dicsőítettem majd egy éve a kedves rokont , azért idéztem mert ez a koktél még ízletesebb még zamatosabb, mégmégebb , szóval imádom.
Jöhet a homokos tengerpart , hatalmas szalmakalap , jéghideg koktél dugig tömve mentalevelekkel, naplemente..tyűűű a mindenit de jó kis nyár lesz.

Elie Saab Girl Of Now Forever EDP

Elie Saab Girl Of Now Forever EDP
2019. március 30.

Olyan erővel berobban a citrom,hogy falnak dönt. Pár perc múlva beköszön a málna nyomában a rózsával. Tolonganak egy ideig ki legyen a citrom szövetségese , na ezt a szakaszt nehezen viseltem, eleg hosszúra sikeredett a csata. A rózsát amúgy is rühellem. Párbaj döntetlen .
Felmentősereg nehezen de befut pacsulibomba vaniliacukorral megtöltve ,bár itt már azt sem tudom kell e egyáltalán még bármi is ide, mert nekem már így is sok(k) amit kaptam.
Néha azt gondoltam , egy - egy csatát megnyertem , hősiesen kibírtam lemosás nélkül, azért be kellett látnom a háborút mégis buktam.
Nagyon nem az én illatom ez.
Nem lett egy korszakalkotó "finomság" , nincs benne semmi csavar, egyszerű, brutál mű, no name légfrissítő illat.

Carolina Herrera 212 Sexy

Carolina Herrera 212 Sexy
2019. március 27.

2017.november 16
Üvegből még csak csak, de fölfújva megsemmisült rajtam. Semmi extra, egy lájtos kis nulla lesz belőle.
Tömény vaníliás marcipános cukormáz lett belőlem, ami csak a lányomnak mint marcipán imádó jött be, sem a férjemnek sem nekem nem lett húúhaa meg "aztaqva" de még aha ez egynek jó sem . Közömbös, elmegy ha épp nincs más..

ja a 212 New York- Manhattan CH lakhelyének előhívószáma, hogy mitől "szekszi" azt meg biztosan azok tudják megválaszolni akiket "azzá tett" az illat , én sajna nem.

UD:Drága barátnőm megkapta az én példányomat neki signature illata lett, rajta roppant kellemes és nagyon összhangban vannak. Úgy bírom amikor lohol a 3-as ikrek után és húzza a csíkot vele.
Jól állnak egymásnak én pedig örülök,hogy megtalálta benne önmagát!
Az én részemről továbbra is marad a 2csillag de tolmácsolom barátném aki matematika tanárnő véleményét róla : Amilyen egyszerű annál nagyszerűbb ... olyan mint a Pitagorasz tétel!

Moschino Toy 2 EDP

Moschino Toy 2 EDP
2019. március 12.

Rajtam szinte egy az egyben Bvlgari Omnia Paraiba.
A mérleg inkább a Bvlgari oldalára billen, mely rajtam kevésbé öblítős. Nincs mit ragozni , megvenni nem fogom , friss öblítős illatocska, cukin giccses idióta üvegcsébe tálalva.

Elizavecca Natural 90% Olive Cleansing Oil

Elizavecca Natural 90% Olive Cleansing Oil
2019. január 17.

Nálam fix darab. Csak pozitívumokat tudok róla elmondani. Én 3 pumpálásnyit használok, száraz bőrre viszem fel (szemem is kap belőle és nem lesz tőle fátyolos a látásom pl: a Mac-től percekig ) és tényleg mindent maradéktalanul eltávolít.
Nyilván eztán még nincs vége az arctisztításnak de az már egy másik történet.
Való igaz vízálló spirált sosem használok így erről nem tudok véleményt mondani.
Szép inci , hatalmas adag, ára baráti, ne szárít és nincs ragacsos zsíros utóérzet csak pihepuha bőr.
Kiváló termék!!!

Paco Rabanne Pure XS for Her EDP

Paco Rabanne Pure XS for Her EDP
2019. január 14.

2018 utolsó vakvásárlása ő volt. Féltem tőle mert a Paco illatok nem igazán kedvemre valók.
Az itteni vélemények sem túl fényesek szegénykémről így aztán volt mitől paráznom.
A karácsonyi készülődés a maga varázsával (mert nálunk még van neki) engem is megszédített, így esett meg velem, hogy a nagy izgalomba a rendel gombra nyomtam.
Aztán egy egy józanabb pillanatomban azt gondoltam -ááá nem megyek érte a csomagpontra mert mégsem volt jó ötlet ez a bevállalós rendelés(pedig nem ez volt az első) az üveg is olyan furi, nekem már picit sok a kígyó miatt, meg ott a pattogatott kukorica, sütis illat is, amúgy is már totál túlköltekeztem magam, ez évről totál megtelt az illatgardróbom is, szóval nagy volt a bizonytalanság.
Megjött. Érte mentem. Jól tettem. Szeretem.

Az biztos, hogy nem egy ezer közül is felismerem illat kategória, de nem is kell mindig vmi egyedi, vmi más, vmi különleges... stb, szegényke egy a sok közül, de simán elfér a nagyágyuk mellett.... picit az árnyékban meghúzódva.
Rajtam eszméletlenül finom ..és éééédes, én meg öregxem és biztos az orrnyálkahártyám is kezd transzformálódni mert mostanában bírom az édes cuccokat. Remélem ez nem hízlal? :)

Azért nem kapott max csillagot mert sajna rajtam nem tartós 2óra múlva már nem érzem, ruhán azért jobban muzsikál.
ja 30ml kígyó nélküli üveggel fut.
Férfiaknak nagyon bejön , na igen az édes illatokkal amúgy is orruknál fogva vezethetőek.