1999

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Fructis Watermelon Hair Food Hajmaszk

Garnier Fructis Watermelon Hair Food Hajmaszk
2022. június 16.

Isteni illata van és puha lesz tőle a hajam. Van, hogy hajmosés előtt használom maszkként. Ilyenkor kicsit benedvesítem a hajam és fél órára vagy akár egsz éjszakára fent hagyom a maszkot. A legtöbb esetben viszon hajmosás után, kondícionálónak használom. Mindkét esetben puha, illatos tincsket eredményez.

Gymbeam Runcollg Hidrolizált Kollagén

Gymbeam Runcollg Hidrolizált Kollagén
2022. június 16.

Hosszútávú hatásáról még nem tudok írni de leírom az eddigi tapasztalataimat.

Az ízesítetlen verziót vettem meg, mert többb helyen is olvastam, hogy bármibe bele lehet keverni anélkül, hogy megváltozatná az ízét de ez sajnos nem igaz. Kifelyezetten savanyú volt, volt, hogy be kellet fognom az orrom, hogy meg tudjam inni. Idővel viszont hozzászoktam és 1-2 hét után már nem volt ilyen problémám. A bőröm egy kicsit kisimultabb de még nem látok komolyabb változást.

La Rive Vanilla Touch EDP

La Rive Vanilla Touch EDP
2022. június 16.

Csak boltban próbáltam de nem jött be. Szeretem az édes illtokat de ez még nekem is gejl volt. Nagyon kislányos a hatása.

Zara Femme (2013)

Zara Femme (2013)
2022. június 16.

Nagyon finom az illata. Imádom használni, kár, hogy nem tarós. Bár olyan olcsó, hogy bűntudat nélkül lehet locsolni.

Lavozon Sonnen Fluid SPF50

Lavozon Sonnen Fluid SPF50
2022. június 16.

Nem rossz fényvédő, sokkal jobb annál, mint amit ennyi pénzért vártam. Kellemes hintőpor illata van de nem bánnám, ha nem lenne benne parfüm. Felkenéskor nagyon fehér, rendesen el kell dolgozni a bőrön, hogy ez eltűnjön pedig kifejezetten sápadt vagyok egész évben. Először hagy egy fényes réteget, de ez idővel bemattul (de nem teljesen). A sminkemmel nem veszett össze és nem is fényesedett ás annyira a nap folyamán. Összességén jónak mondanám, használtam már ennél jóval drágább és rosszabb fényvédőket is.

Balea Med Ultra Sensitive Nappali Arckrém -Mikrobiom Balance

Balea Med Ultra Sensitive Nappali Arckrém -Mikrobiom Balance
2022. június 16.

Fogyóban volt a hidratálóm és valamit vennem kellet és erre esett a választásom. Kellemes, szépen hidratál. Persze nem tud semmi extrát, de nem is ígéri. Halaki egy egy sima kis nyugtató hidratálót keres, akkor ez tökéletes választás, főleg ennyi pénzért.

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream
2022. június 16.

Szeretem használni, bár a zsíros bőrömhoz nappalra sok lenne (ezt megbocsájtom neki, mert nappalra nekem krém sok). Szépen puhítja a bőrt, kicsit nyugtat is és külön tetszik, hoy nincs benne perfüm. Szeretnék mást is kipróbálni így nem fogom most újravenni, de szerintem kifejezetten jó krém.

Al Haramain Noora Parfümolaj

Al Haramain Noora Parfümolaj
2022. június 16.

Kellemes, fűszeres-szappanos az illata de sajnos nekem egy kicsit túl érett. Huszon évesen nem hiszem, hogy az én korosztályomhoz illene. Egyébként intenzív és nem kell belőle sok. Tartós is, sajnálom, hogy nem illik hozzám.

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%
2022. június 16.

Kellemes, puha tapíntású lesz tőle a bőröm.

Bioderma Photoderm Cover Touch Mineral SPF50+

Bioderma Photoderm Cover Touch Mineral SPF50+
2022. június 15.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket és próbálgatás közben nagyon próbáltam vele összebarátkozni de nem jött össze. Nagyon magas fedésű és matt, nekem sajnos kifejezetten maszkos volt a hatása és szárította is a bőröm. Ezen valamennyire lehetne javítani egy kis hidratálóval ha jó lenne a színe, de még a light árnyalat is borzasztóan sötét. Kíváncsi vagyok, hogy a termékfejlesztők közül mégis ki gondolta, hogy ez így jó lesz. Sokkal volágosabb árnyalatban is el kellett vona készíteniük. Nagyon gyorsan szárad, ami jelentősen megnehezíti a felvitelt, ugyanis nehéz egyenletesen eloszlatni a bőrön. Hiába próbáltam előtte hidratálni és minél gyorsabban eldolgozni, még így is foltos lett az eredmény. Ha valakinek kifejezetten zsíros és barna a bőre, akkor neki működhet de számomra ez a termék, ebben a formában sajnos használhatatlan.
(Külön még azt is megjegyezném, hogy hiába magas faktorszámú, sminkből senki nem használ annyit, hogy igazán érvényesülni tudjanak a benne lévő fényvédők, így mindenképpen kell alá egy másik fényvédő is)

Szerk.: Végül elajándékoztam, hogy azért mégse menjen kárba és annak, aki hasznája bejött. De ő is összekeveri egy kis hidratálóval, hogy könnyebben el lehessen oszlatni és kevésbé szárítson meg legyen maszkos hatása.