1cukor

Regisztráció dátuma: 2018. június 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kiehl's Midnight Recovery Eye

Kiehl's Midnight Recovery Eye
2019. március 6.

Nem volt különösebb problémám a krémmel, de azért adtam 3 csillagot, mert ilyen árral és ígéretekkel sokkal többet vártam tőle.
Jól hidratál és sminkelni is jól lehet rá, de én vártam egy kis pluszt.

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick
2018. december 31.

Nem bírtam ellenállni a finom csokis illatnak és elcsábultam, amit egy csöppet se bántam meg!
Kellemes csoki illat, ami egy idő után elillan, egész gyorsan megszárad és nekem nagyon bevált az applikátora.
Amin még nagyon meglepődtem az a tartóssága! Nem gondoltam volna, hogy ennyi ideig igazítás nélkül bírni fogja, hogy ilyen tartós lesz. Simán túlél nekem egy étkezést és nem kopik meg egy kicsit se.
Nekem most ő a TOP MATT rúzs :)

MakeUp Revolution Soph Highlighter Palette

MakeUp Revolution Soph Highlighter Palette
2018. december 31.

IMÁDOM!
Minden eddigi megvásárolt palettáit imádom.
Nagyon szépek a színek és tartósak.
Ár érték arányban teljesen megfelelő és azt teszi amit kell.
Csak ajánlani tudom :)

Belnatur Pur-Skin Szappan

Belnatur Pur-Skin Szappan
2018. december 4.

EGY CSODA!!!
Alig egy hete használom, de elég látványos már most az eredmény! Már egy jó pár arctisztítót próbáltam ki, de ez az eddigi legjobb és azt hiszem nagyon jó barátok leszünk :)

Aromax Arcápoló Tonik

Aromax Arcápoló Tonik
2018. október 8.

A sok jó vélemény miatt vettem meg próbaként és csöppet se bántam meg!
Még csak pár napja használom, de eddig nagyon tetszik. Nagyon tetszik az illata és egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet, vagy épp ellenkezőleg, túl száraz érzést se hagy.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. július 30.

Azért adok csak négy pontot, mert a tartósabb sminkkel nekem kevésbé boldogul, de ezen kívül egy egész jó micellás víz

Pupa BB Cream + Primer

Pupa BB Cream + Primer
2018. június 26.

Ár érték arányban nekem teljesen megfelelt.
Azt hozta teljesen amit mondanak róla és elvártam tőle.
Egyedül azért adok neki 4 csillagot, mert sajnos nem nagy a színválaszték belőle és ebből volt is problémám (világos túl világos volt a bőrömhöz, az eggyel sötétebb árnyalat, pedig túl sötét :D ) , de remélem ez majd a jövőben bővül :)

Bobbi Brown BB Krém SPF35

Bobbi Brown BB Krém SPF35

Egyszerűen imádom!
Második tubusomat fogyasztom belőle éppen! :)
Először féltem, hogy ebbe a nyári melegben, hogy fog majd a bőrömön nap végére kinézni, de megfelelő kis púderozással ugyanolyan tökéletes, úgy hogy egész nap hozzá se nyúlok, nem korrigálok, nem púderezek rá a homlokomra, pedig nekem az elég veszélyes terület! :)
Sokkal kevesebbet kell felvinnem belőle, mint az eddig használt BB krémekből, ezért elég sokáig is kitart nekem egy tubus.
Szivaccsal nagyon jól eldolgozható, ujjal nekem kevésbé.
Tartósság + fedés + szín = ez nálam mind mind egyszerűen kiváló és tökéletes :)
Csakis pozitív dolgokat tudok róla mondani!

NYX Stay Matte But Not Flat Powder Foundation

NYX Stay Matte But Not Flat Powder Foundation
2018. június 26.

Imádom, mindenképp újravevős! :)
Mindent amit vártam tőle teljesítette, pedig nekem elég könnyen és gyorsan zsírosodik a homlokom.
Sokkal kevesebbet is elég felvinnem, mint az eddig használt púderekből.
Nekem tökéletes fedés és mattítást adott egész nap! Nagyon tetszik, hogy elég nagy színválaszték van belőle

Pupa Eyebrow Definition Cream

Pupa Eyebrow Definition Cream
2018. június 26.

Előtte a NYX pomade-ját használtam, azt is nagyon szerettem.
Nagyon szeretem ezt a terméket is.
Plusz pont, hogy ezzel én sokkal könnyebben is tudok dolgozni, mint a NYX-es termékkel.