1cukor

Regisztráció dátuma: 2018. június 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

NYX Tame & Frame Brow Pomade

NYX Tame & Frame Brow Pomade
2018. június 26.

Ez az első pomade amit kipróbáltam és egyáltalán nem csalódtam! :)
5 csillag :)

Yves Rocher Éjszakai Regeneráló Hajápoló

Yves Rocher Éjszakai Regeneráló Hajápoló
2018. június 26.

Még csak 4 alkalommal használtam, de imádom :)
Reggel mikor felkelek nagyon jó puha és könnyen kifésülhető a hajam
Imádom! :)

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Éjszakai Arcápoló

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Éjszakai Arcápoló
2018. június 26.

Az itteni jó kritikák miatt vettem meg őt és a nappali párját + a szérumot is.
Így ezzel a kombóval vártam a hatalmas csodát, de nem érzek semmi változást sajnos, pedig már elég sokat elhasználtam belőlük.
Mint krém és szérum különösebb problémám nincs, csak sajnos a várt hatást nem kaptam meg, ezért lepontozom :(

Yves Rocher Elixir Jeunesse Regeneráló Szérum Külső Káros Hatások Ellen

Yves Rocher Elixir Jeunesse Regeneráló Szérum Külső Káros Hatások Ellen
2018. június 26.

Kicsit többet vártam tőle, sajnos nekem nem vált be. Nem érzem szinte semennyire a hatását.
Pedig eddig sose csalódtam ebbe a márkában :(

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel
2018. június 26.

Télen sajnos volt egy nagyon brutális hajhullásos időszakom hónapokon keresztül. Már már bőgni tudtam volna hajmosás és szárítás közben, hogy kissé túlozva, de szinte egyfolytában csomókba szedtem ki a hajam. Fogalmam sincs mi lehetett az oka, mert nem ért semmi hatalmas stressz vagy változás az életemben, az étkezésem és az ételek is ugyan azok voltak, mint régen.
Rengeteg mindent próbáltam ki, különböző samponokat, hogy "na majd ez lesz az én megmentőm!" és Revalid kapszulát is, de sajnos nem segítettek.
Már pont orvoshoz akartam fordulni végső elkeseredésemben mikor megláttam ezen az oldalon ezt a terméket és beruháztam rá:) és egyáltalán nem csalódtam!! SŐŐŐT! úgy érzem, hogy ez volt a megmentőm, úgyhogy orvoshoz se kellett mennem.
3-4 használat után teljesen visszaállította az eredeti régi átlagos kis hajhullásomat, azután még ugyanúgy 3-4 alkalommal használtam, az eredeti kis átlagos mindennapi hajhullást még kevesebbre csökkentette. Azóta nem használtam többet és a hajhullás nem jelentkezett és alig hullik szerencsére.
Tőlem 10 csillagot is simán megérdemel :)

Polishing Peel Skin Refinisher Arctisztító Bőrradír

Polishing Peel Skin Refinisher Arctisztító Bőrradír

Úgy tűnik én nem tudok hatalmas barátságokat kötni a Nu Skin termékekkel :(
Nem rossz, de egyszerűen sajnos nem az igazi, nekem nem vált be, egy sima bőrradírként szuperál számomra.
Nem örülök, hogy ebben a termékében is csalódnom kellett.
Sokkal többet vártam tőle!

Nu Skin Tru Face Ideal Eyes Szemkörnyékápoló Krém

Nu Skin Tru Face Ideal Eyes Szemkörnyékápoló Krém
2018. június 26.

Én már nagyon ki akartam próbálni ezt a csodának beharangozott terméket, de nekem sajnos egy hatalmas csalódás (főleg ennyi pénzért!!!)
Nekem lassan kifogy a tubus, de semmi nagy változást nem észleltem, egy sima szemkörnyék ápolónak természetesen elmegy.
Úgyhogy sajnos tőle örökre elköszönök :(

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa EDT

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa EDT
2018. június 26.

Egy vásárlás keretében kaptam hozzá ajándékba ezt a parfümöt. Anyukám a tesztelője és ő teljesen elégedett vele :)

Garnier Nēo Fresh Blossom Izzadásgátló Dezodor

Garnier Nēo Fresh Blossom Izzadásgátló Dezodor
2018. június 26.

Az itt megjelent sok jó vélemény után tettem egy próbát vele és nem csalódtam egy csöppet sem! :)
Eddigi legjobb dezodor, amit használtam.
Miután az első kifogyott megpróbáltam másik pár deo-t, de egyik se vált be olyan jól, mint a Garnier. Azóta is csak ezt használom!!
Plusz pont az illatra is :) Nem egy ember hitte azt, hogy parfüm van rajtam :)