3tara2

Regisztráció dátuma: 2012. november 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2012. november 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Guerlain Idylle

Guerlain Idylle
2022. július 31.

Régóta megvan ez a parfüm. Engem tulajdonképpen a Guerlainek nem szeretnek. Kommerszek rajtam, nem fuzionálunk. Ettől eltekintve szép ez az illat. Nagyon virágos. A licsi és málna szólamok méginkább kiemelik a sok virágot. Imádom az orgonát, fréziát, de a sok műrózsa zavar benne, márpedig van benne rendesen. Legalább 2 órának el kell telni ahhoz, hogy megcsituljon és egy intim, éteri, kellemes árnyalatot kapjon.
Rajtam a hűvösebb nyári, a késő tavaszi és a meleg koraőszi napokon a legszebb.

Giorgio Beverly Hills Blue EDT

Giorgio Beverly Hills Blue EDT
2022. július 2.

Ez a parfüm tökéletesen kedvez arra az időszakra, amikor parfümöt akarunk vásárolni, DE lapos a pénztárcánk!
Nyáron tudom elképzelni. Vizes, szellős, tavirózsa - gyümölcs illat. A háttérben gyenge pézsmás alapokkal, sóssággal.
Strandolásra tök jó!
Ezért az árért senki se várjon hosszú hatóidejű terméket. (Persze, eljön az idő, amikor elkezd magasba emelkedni, mint ahogy néhány Giorgio Beverly Hills illatnál már látom.)
Ettől függetlenül sem lett a kedvencem!

Artdeco Vinyl Effect Hosszantartó Szemhéjtus

Artdeco Vinyl Effect Hosszantartó Szemhéjtus
2021. július 24.
(!)

Krémmánia teszteld le termék!

Örök hálám a KM és Fortuna kegyeinek!
Egy 10/9 csillagos szuperséges tust próbálhattam ki és várakozáson felüli volt a kapott eredmény.
Talán a legintenzívebb fekete, amellyel találkoztam és rendkívül tartós, nem kell újraigazítani napközben. Nem mozdul, nem izzadom le - emiatt lehetetlen belekötni.
Az állaga valamivel hígabb, mint az ilyen tekerős formulákban megszokottnak. Én lehúztam az ecsetről a festéket, mielőtt felvittem volna.
Egyetlen apró probléma amit tapasztaltam vele kapcsolatban az volt, hogy ha kiment egy picit a vonal, azt bizony alig tudtam leszedni.
Ami lehet, hogy az én szerencsétlenkedésem miatt volt, de a híg állaga megtévesztő volt. Nem sejtettem hogy szinte tetoválást készítek🙂
Nagyon jó sminktermék! Nyugodtan lehet vásárolni!

Summer by Kenzo

Summer by Kenzo
2021. július 17.

Az egyik legdurvább hiba, hogy már nem gyártják!
Ez a műalkotás a mandula és a mimóza násza, mégpedig annyira természetesen, mintha nem parfümöt szaglásznánk, hanem ezt az illatot fújná lágyan, könnyedén felénk a szél.
Nekem az abszolút ritkaságnak számító zsebkiszerelésem van. Az igazat megvallva már semmilyenhez nem lehet hozzájutni, de itt az oldalon az egyik kedves eladó még hirdeti! Szerintem csapjatok le rá, mert nem fogtok benne csalódni. 🙂
Nap mint nap gyönyörködöm benne mostanában, hiszen elemzést írok róla.
Enyhén édes, púderszerű, gyantás angyali illat.
Übertartós.
És szexi! Nincs benne semmi ami erotikussá tenné, de mégis.... Annyira, annyira vonzó.... Csábító....
Különleges....
IMÁDOM!

Yardley English Dahlia EDT

Yardley English Dahlia EDT
2021. július 13.

Ó, én ebben a rekkenő hőségben imádom használni. Talán az illaton kívül még frissít is. Ráadásul megfizethető, nem egész 5000 ft körül mozog az 50 milis ár.
Friss zöldes aromákba hajló illat szépen felismerhető dália jegyzetekkel.
Tuti hogy minden szintetikus benne, de nem érdekel, mert egyben van az egész kölni!
Érezni benne a rózsát is, pacsulit is meg loncot veszek ki még, pedig nem említik.
Külön bónusz, hogy ebben a párás 80 fokban órákon keresztül rajtam van.
Teljesen elégedett vagyok vele!

Bond No. 9 I Love New York Earth Day For Women

Bond No. 9 I Love New York Earth Day For Women
2021. július 5.

Annyira szeretem! Annak ellenére, hogy csak közepesen tartós, de ez az egyetlen hibája.
Hosszabb elemzést is tervezek róla írni.
Momentán annyi, hogy az Earth Day nekem egyenlő az Őrség illatával.
Noha ebben a parfümben a virágos jegyzeteket nem a vadvirágok, hanem a tubarózsa és írisz duettje jelentik, az összhatásuk mégis tökéletesen megfelel egy szép erdei dingő - dongó szélsuhogó aromának.
Füves, mohás aromák csapódnak az alapokhoz a gyöngyvirággal együtt.
Kicsit édes, kicsit zöld, kicsit virágos.

Az Earth Day cseppet sem harsány kreáció, mégis kicsattan a boldogságtól!
Bátran ajánlom kipróbálni azoknak, akik nem a betonnehéz parfümöket szeretik!

Nobile 1942 La Danza Delle Libellule EDP

Nobile 1942 La Danza Delle Libellule EDP
2021. április 27.

A legcukibb Nobile illatom!
Mindig a kis szorgos méhecskék jutnak róla eszembe ahogy dolgoznak. A tavasszal virágzó gyümölcsfák szépségét, pompáját és életszeretetét idézi meg....!
Vaníliás almalé illat, vagy almás pite reszelt alma illata.
Ez később változik, kókuszelem is megjelenik és egy kis cédrus.
Tényleg nagyon szeretem.
Extra pontot érdemel az ízléses kivitelezése!

Sisley Eau De Sisley 2

Sisley Eau De Sisley 2
2021. március 2.

Mai illatajánlatom!

Kopogtat a tavasz!
Teljesen másképp érzem magam, ahogy melengetnek a langyos napsugarak!
Szoktátok hallgatni a madarakat ilyenkor? Egész nap trécselnek! 😃
Egyik betegem tegnap büszkén mutatta a gyönyörű krókuszait! Erről jut eszembe, vennem kell pár virágládát, mert azt Bertalan még nem gyomlálja ki. 🤪

Ma egy friss - zöld illatot viselek. Citrusok, levelek vannak benne rózsával, írisszel, ciklámennel.
Nagyon szeretem!

Etat Libre d'Orange I Am Trash EDP

Etat Libre d'Orange I Am Trash EDP
2021. február 12.

Üde, élénk, kortalan, vidám illat. Szamóca, zöldalma és almavirág jegyzetekkel, amit megcifráz a szantálfa, a citromfű és egy kis rózsa.
Ez a parfüm részletesen lesz márciusban ismertetve a Parfümbűbájon.
Nagyon szeretem!

Rania J. Parfumeur Ambre Loup EDP

Rania J. Parfumeur Ambre Loup EDP
2021. január 6.

Mai illatajánlatom: Rania J: Ambre Loup

.... melyről remélem még a héten írás születik! Ez a settenkedő, osonó illat megkörnyékez és bűnös gondolatokra visz. Az embernek esze ágában nincs dolgozni. Mély füstös - fás jegyzetei pimaszul körbeölelnek és nem engednek. Jobb, ha megadod magad neki, úgysem enged el!
Nekem erre az évre már össze is állt a bakancslistám és az ámbrafarkas is benne van! 🙂