40vagyok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Gránátalmával

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Gránátalmával
2019. július 26.

Nekem csak ez jött be. Márkára, illatra. Reggel használom, még este is tart. Minden más terméknél érzem a saját "szagomat". :P

Yodeyma Kids EDT

Yodeyma Kids EDT
2019. június 2.

Nagyon szeretem. Sima, hétköznapi parfümnek használom. A kellemes púderes illat még délután is érezhető. Az összetevők lehetnének "baba-barátabbak" is, ezért csak 4 csillag.

Skinpharmacy Bee Venom Öregedésgátló Szérum

Skinpharmacy Bee Venom Öregedésgátló Szérum
2019. április 12.

Ma kezdtem használni. :) Egyelőre 5 csillag. Finom az illata, jó a textúrája, nem csípi a bőröm...
Update: a napi használatról áttértem a különleges alkalmakra, mert tényleg látványos a hatása. Negyed óra után klassz sima a bőröm. Újravevős.

2019. április 12.

Nagyon szuper termék. Teljes mértékben megéri az árát. Majdnem minden hajmosás után használom, 1 pumpányit a hosszú hajam végére. Már több mint 2 éve megvan. :) Soha-ki-nem-fogyó flakon. :)))

Mayam Kapoor Kachli Por

Mayam Kapoor Kachli Por
2019. április 11.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem használom túl gyakran, inkább olyan elsősegélyként, ha már nincs időm hajat mosni. Száraz samponként szenzációs, de inkább csak világos hajra ajánlom. Az ára verhetetlen. Sokáig elég.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2012. szeptember 6.

Imádom! Kár, hogy előbb nem találtam rá! :) Illatra, állagra, hatásra, és árra is 5 csillag!

Alverde Deo Zerstäuber Limette Salbe

Alverde Deo Zerstäuber Limette Salbe
2012. augusztus 24.

Sajnos, nem jött be, a dezodoráló hatása elég gyenge, az illatáról sokáig meg akartam győzni magam, de nem sikerült.

Alverde Thalasso Feeling Tusfürdő Tengeri Gyönggyel

Alverde Thalasso Feeling Tusfürdő Tengeri Gyönggyel
2012. augusztus 24.

Szeretem, bár szárít. Még keresem az igazit. :)

Alverde Bőrradíros Tusfürdő Kókuszreszelékkel és Lótuszvirággal

Alverde Bőrradíros Tusfürdő Kókuszreszelékkel és Lótuszvirággal
2012. augusztus 24.

Én nagyon szeretem. Jó az illata, kellemesen radíroz, külön bírom benne a kókuszreszeléket! :)))

Tulasi Masszázsolaj Jázmin

Tulasi Masszázsolaj Jázmin
2012. augusztus 24.

Nálam ez a masszázsolaj univerzális funkciót tölt be, mivel elég száraz a bőröm. Zuhanyozáskor a vizes bőrömre kenek belőle egy keveset, és hagyom beivódni. Nagyon finom puha és illatos lesz a bőröm tőle. Az arcomat és a kezemet is be szoktam kenni 1-1 cseppel.
Az összetevők csak természetes anyagok: olívaolaj, kukoricacsíraolaj, E vitamin és jázminolaj.
Vigyázni kell, mert a többi Tulasi termék közt van olyan, amiben ásványi olaj is van!