666ordinarygirl

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2018. augusztus 19.

Olcsó és nagyon hatásos a száraz, szalmaszerű hajamra. Valóban nem sokban tér el egy áltagos hajpakolástól, mindenesetre ár-érték arányban ez verhetetlen.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2018. augusztus 19.

A Catrice-os alapozók örök kedvenceim. Ez volt az első alapozóm a márkától, nagyon szerettem. Inkább alkalmakra használom mostmár, hétköznapra a liquid coverage társa maradt. Kifejezetten jó választás fehérbőrű lányoknak, én nagyon sokáig keresgéltem, mire találtam egy színben passzoló alapozót a téli időszakokban.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2018. augusztus 19.

Az egyébként is zsírosodásra és pattanásra hajlamos bőröm kipattogott tőle. Sajnos abba kellett hagynom a használatát. Egyébként a színe szépen illett a napbarnította arcomhoz, viszont nem volt egy könnyű állagú alapozó

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2018. augusztus 19.

Sajnos nekem nem jött be. Púderral együtt is kifejezetten hamar átfényesedett, a mattító hatása nulla. Ugyanakkor nagyon nehéz textúrájú alapozó, az egésznapos viselete kellemetlen érzést adott.

Miss Sporty So Clear Korrektor

Miss Sporty So Clear Korrektor
2013. augusztus 22.

sajnos nem tartós, megbántam hogy ezt vettem meg

Labello Hydro Care Ajakápoló SPF15

Labello Hydro Care Ajakápoló SPF15
2013. január 10.

Labellok közül talán a legjobb amit használtam, de nekem mégsem vált be. Az Isana-s Hydro számomra felülmúlta. (Ár és minőség is kedvezőbb.. )

Isana Sanft-Rosé Ajakápoló

Isana Sanft-Rosé Ajakápoló
2013. január 10.

Nekem is jobban bevált a Hydro nevezetű kék csomagolású Isana. Az illata viszont nagyon finom..

Dove Silk Glow Krémtusfürdő

Dove Silk Glow Krémtusfürdő
2013. január 9.

Anyukám használt ilyet és miután sokszor dicsértem az illatát, karácsonyra meglepett vele. Illatra és minőségre is ötös :)

Isana Krémtusfürdő Vitamin & Joghurt

Isana Krémtusfürdő Vitamin & Joghurt
2013. január 9.

Nagyon szeretem az Isana tusfürdőket. Igazán olcsóak és az eddig használtak be is váltak. Bár hozzá kell tennem hogy hamar is szoktak elfogyni.. talán azért mert túl folyékonyak.
Ennek nagyon finom illata van. Nyári nagy kedvencem, gyümölcsös illata intenzív, tusolás után pár óráig nekem még érződni szokott. Különösebb szárító hatását csak a lábszáramon érzem. Ezt sosem értettem, de testápolót úgyis mindig használok. Megéri az öt csillagot.

Isana Hydro Ajakír (régi)

Isana Hydro Ajakír (régi)
2013. január 9.

Ez volt a legelső Isana ajakápoló amit vettem. Tökéletesen bevált. Nem is annyira drága mint a többi márkás ajakír és nagyon jól hidratál!