6vilag

Regisztráció dátuma: 2014. április 13.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 13.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Nina Ricci Love in Paris

Nina Ricci Love in Paris
2022. május 15.

Csodálkozom a fanyalgásokon, ez az illat /szerintem/ színtiszta vidámság. Inkább télen viseltem és esküszöm mindig jó kedvre derített a zord napokon is. Nyáron nekem talán túl harsány volt, (akkor inkább megfojt), de ízlések és pofonok.
Rajtam tartós, kedves, lágy női illat. A gyümölcsössége dominált inkább, a barack és a banán. De amúgy boldogság illata van/volt.
Főleg hűvösben használtam, de csak kétszer vettem újra, pedig tényleg szerettem. Szép emlékeimben megőrzöm olyannak, amilyen valójában, igazi boldogság illatnak. Az idő, és az emlékek őt nem kell, hogy megszépítsék, mert az volt.
Aztán egyszer lehet még...bármi is.
Most sok év után újra próbálgattam, hát ez nekem még mindíg egyértelműen a hűvős időhöz köthető illat.
Nem bánnám, ha egy kis ráncfelvarráson átesne, és kidobnának a piacra egy lengébb, lágyabb, szellősebb nyári verziót, én vevő lennék. Cukor nélkül, azt hagyjuk a francba már...

Garnier Mineral Action Control+ 96h Deo Spray

Garnier Mineral Action Control+ 96h Deo Spray
2022. május 15.

Felkészültem a kánikulára. Most, hogy hőség van, gondoltam beruházok egyre, bár nekem igazából bőven elég a kedvenc aluminium mentes Fa deom is, aminek imádom az illatát.
Nem vagyok nagyon izzadós, bár légkondi nincs se az irodában, se otthon, a MÁV/BKV kombóról meg ne is beszéljünk. Szóval felkészültem a hőségre, és ma hajnalban próbáltam ki először. Nem terveztem 96 órára a tartósság vizsgálatát, de kb. 12 órai távollétet simán kibírta. És bár rohadt meleg volt, nap végére is jó illatom maradt, még este tökéletesen száraz és illatos volt a hónaljam. Klassz deo, nem is hagyott foltot a ruhámon, sem a bőrömön és nem is irritálja azt.. Már többször újra is vettem, és esetenként biztosan a jövőben is megteszem.
TÖKÉLETESEN elégedett vagyok vele. Kellemes, enyhén púderes, tisztaság illata van. Nem kell táskában hurcolni, mert ezt biztos, hogy nem kell utánfújni, elég egésznapra a reggeli fújkálás.

Eveline Slim Extreme 4D Scalpel Szuperkoncentrált Szérum Zsírszövet Redukálás

Eveline Slim Extreme 4D Scalpel Szuperkoncentrált Szérum Zsírszövet Redukálás
2022. május 15.

Nem nagyon tudom még értelmezni az eredményt. 2 hónapja használom, mellette kicsit figyelek az étkezésre, és napi 35-40 percet mozgok. Nálam ez 2 hónap alatt másfél kg-t jelentett. Egy tudományos filmben láttam, hogy ezek a krémek hatásosak (nem márkát reklámoztak), a tesztalanyok állapotát mérték fel előtte utána és működött, tulajdonképpen a műsor hatására vettem meg.
Nekem a bőröm eredetileg sem volt csúnya göbös, de volt/van rajtam még kb. 2 kg plusz. Valószínűleg ez komplexen segíti az előrejutást a zsír redukálásában. Amúgy meg nem tudom, használatával elégedett vagyok, de ennek ellenére azét kicsit szkeptikus is még.
A lényeg: nagyon kellemes állagú és kifejezetten finom illatú krém. Gyorsan felszívódik, picit melegít is.1xrűen kellemes a használata, így nem is tartom pénzkidobásnak, testáplónak is megfelelő, mert nem ragad legalább a végén és kellemes az illata is.
Szerintem nem csodaszer az 7szentség, de viszont nem rossz. Még az is lehet, hogy újraveszem.

Baba Natura Frissítő Tusfürdő Uborka Kivonattal

Baba Natura Frissítő Tusfürdő Uborka Kivonattal
2022. május 14.

Én elégedett vagyok. Imádom kissé "ózonos" uborkás nature illatát és bár illatmentesnek írják, de ez így attól sokkal jobb. Számomra telitalálat ez az illat, nem édes, nem krémes, friss szerű, de nagyon kellemesen.
Géles állaga tök jó, nem folyik össze-vissza. Engem semmilyen összetevője nem zavar és nem is irritál és több funkciós is a fürdőszobában. Unom már a sok ilyen-olyan flakont, ez jó tusfürdőnek, arc és intimlemosónak is.
Örülök, hogy kipróbálásra megvettem, bár igazából szappan párti vagyok és csak néha teszek 1-1 kiruccanást a tusfürdők világába, de csak ritkán, ha felkelti az érdeklődésem valami.
Szeretem ezt eddig. -bár nem csodaszer ez-, de, hibridként használom a szappan mellett.
A párom is szereti, aki még tőlem is nagyobb szappanpárti, de ez még nála is átment a mércén, pedig kifejezetten utlája a tusfürdőket, folyton azzal gyötör, hogy lemoshatatlanúl a bőrén maradnak.Nos, neki megfelelt még hajmosásra is és nem nyavajgott, hogy nem jó.
Adok 5 csilit -bár nem csodaszer ez-, de én hibát nem találok benne. Látom, már nem gyártják (de miért?) és nagyon sajnálom, ez tényleg jó volt.
Azonban ma a kínai boltban még kaptam és felvásároltam a 3 db maradék készletet. Örülök!

Emmi-Dental Ultrahangos Fogkefe

Emmi-Dental Ultrahangos Fogkefe
2022. május 9.

Évenként 2x járok fogkő levételre. 1 x ultrahangos 1x hagyományos, ami szerintem sokkal hatékonyabb, de rohadtúl kellemetlen finoman szólva. Most jártam épp a fogorvosnál, leszedte ugyan, de kilátásba helyezett egy mélytisztítást is paradontológián. Hát ez borzasztó, hogy hiába 2x is egy évben elemegyek, még így is rohadt sok fogkövem van. Kicsit berezeltem, gondoltam ezt kipróbálom.
Lassan már 1 hónapja használom, de önmagában nem bíztam benne, így előtte vagy utána elektromos fogkefével átmosom a fogaimat, csak reggelenként szoktam magában használni. Nem rossz érzés, az biztos, három hónap megyek kontrollra, meglátjuk. Nagyon reménkyedem, mert a sima fogkőleszedés sem piskóta, nem nagyon vágyom a mélyebbre.
Visszaveszek belőle kettő csillagot. Ma voltam kontrollon. Hát most is volt fogkövem, pedig csak 3 hónap telt el. Vettem, vitamin, probiot egy kedves itteni kollegina ajánlására, meg ezt a készüléket is. Rendszeresen használtam mindent. Most nem volt olyan sok, de azért volt. Most 1 hónap kontrollra kaptam ajánlást. Szenvedhetek ezzel még egy ideig.
Ez nem csodaszer az biztos.

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk
2022. május 8.

Nekem a 719 Mermaid Fine van, az újságban láttam, hogy van ilyen, beleszerettem, és elmentem megvenni.
A színes lakkokat egyáltalán nem bírom elviselni magamon, csak az áttetszőeket. Ez egy magas fényű zöld/kék/lilás árnyalatokban játszó magasfényű lakk, mint a kagylóhéj belsején úgy játszik rajta a fény. Végre valami, ami illik hozzám. Nagyon szép, diszkrét, de mégis van benne valami plusz. Napfényben szépen ragyog. Örülök neki. Ecset frankó,jól terül, gyorsan és szépen szárad, egy rétegben is klassz, és gyorsan le is tudom mosni, ha kell. De még korrigálható is felkent állapotban.

PomPom Retinol Sejtmegújító Arcszérum

PomPom Retinol Sejtmegújító Arcszérum
2022. május 8.

Régen tervzem már, hogy retinolos terméket veszek és egy kiárusítás során szaladtam bele. Nem pont erre gondoltam, mikor tervezgettem a vásárlást, de gondoltam egy próbát megér.
Hát, nem modnom, hogy szerelem első látásra, de még másodikra sem. Szerintem, nem gyógynövényes az illata, hanem engem leginkább avas dióra emlékeztet, minden alkalommal, mikor használom elborzadok tőle.
Az elején esténként az aktuális krémbe csöpögtettem, vagy az alá kentem. Éjszakára, télen megfelelő volt, segített a kiszáradt bőrt karbantartani, de melegben számomra ezt lehetetlen lenne használni, főleg, hogy az "illata" akkor még jobban párolog.
A pipettás adagolója viszont tökéletes, én ilyen jóval még nem találkoztam.
Nem tudom, hogy hány csillagot adjak, mert télen, hideg időben megfelelő ez az állag és zsírosság. Kevés kell belőle, sokáig is elég (ami lehet, hogy nem előny, eh nem tudom).
A második felvonásban már tettem a kézkrémembe meg a testápolóba is (hogy fogyjon), sőt már a lábkrémbe is, kínomban már a lábszáram is kenegettem vele, csak fogyjon már el. Akárhogy kínlódtam, nem lett ebből szerelem, bár valamit segít a száraz részek kezelésében, végűl is reggel hidratált bőrrel ébredek, bár más termékkel is...Bár beszívja egy részét a bőr, hosszasan még olyan zsíros féle és büdös is marad.
Nos, sehogy sem sikerűlt megszeretni. Az illata elviselhetetlen, de ez a legkisebb baj vele, igazából inkább utáltam, mint szerettem.
Lehet 1xrűen ez csak egy nem szeretem termék, és nálam úgy látszik, hogy az is marad.

Soliteint Intifemin Plus Intim Lemosó

Soliteint Intifemin Plus Intim Lemosó
2022. május 7.

Már pár hónapja használom napi szinten -2 vagy 3 biztosan- és mondhatom, alig hiányzik a flakonból. Szóval, igen kiadós. A flakonon szerepel PH4,7, vagyis tökéletes az intim tájak tisztításához.
Nem csak az ára jó, hanem a hatása is. Kellemes illat, nem irritál, pontosan úgy tisztít, ahogy az elvárható. Szeretem a lágy krémes habját, finom, de ugyanakkor visszafogott illatát.
Egyetlen pumpálás elegendő a mosakodáshoz. Nagyon jó az adagolója, nem lehet belőle túlpancsolni, pont annyit ad, amennyire szükség van, és rettentő sokáig elég. Ha nem tudtam beszerezni, másik félét is ebbe töltöttem, gyakorlatilag a végtelenségig használható a jó kis adagolója.
Számomra biztosan újra vevős.
UPD: volt egy kis kilengésem a Nivea irányába és az is legalább ilyen jó (bár ennek az adagolója sokkal jobb), de visszatértem ehhez újra (az meg is szűnt). A párom is rászokott, már ketten nyomkodjuk. Még mindíg azt mondom, nagyon jó, megbízható, olcsó termék nagyon sokáig elég, ára már sok évvel ezelőtt volt annyi, mint fentebb, most olyan 1200 körűl van.
Csomagolás is változott kivűl/belűl továbbá tartalamaz még avocado olajat, valamint aloe verát is az új.
Ez bizony 5 csili.
Egyetlen baja van, az hogy már szinte csak online található meg.

Trussardi Delicate Rose

Trussardi Delicate Rose
2022. május 3.

Hajnali harmat, finom, nőies illat. Nem hivalkodik, nem az a parfüm, ami uralja a teret, talán egyszerűen "csak" szép.
A rózsát én sem szeretem különösebben magamon, de ebben igazán visszafogott. Mellette érzek benne egy kis fémességet is, amit sehová sem tudok sorolni, nem tudom milyen összetevőből ered, de ettől mindenesetre "csak" különlegesebb lesz. Talán a bambusz és a fás jegyek összessége.
Bár én már délután soha sem éreztem magamon, mégis sokan dicsérték, hogy milyen jó illatom van.
Kissé hűvös fémessége szerintem nagyon jól passzol a meleg időhöz. Rózsa, fülledt záporral, kis fémességgel. Nem tudom jobban körülírni.
Nagyon finom, olasz visszafogott elegancia.
Hidegben, melegben ez az illat szép! Sokáig latolgattam, de nem hagyott nyugodni, kellett és újra vettem. Igaz, csak kicsi kiszerelést, de határtalan az öröm!
Nyári záporokkal tarkított napsütéses 30 fok körüli meleg időben zseniális! Kipróbáltam, hogy az összes hajlatba fújok felőle, (hogy fokozzam a tartósságot), beleértve a térdem is. Melegben az illat felfelé száll, így csodálatos aurát teremtett egy számomra fontos eseményen. Nagyon sokáig, délutántól az est végéig és még azon is túl illatozott rajtam (vagyis a hajamon másnap is éreztem még).
Ismét fogy...annyi jó illat van (és még több rossz), de ehhez jó visszatérni.
Upd: ma dobtam ki az üres üvegét és máris hiányzik...hát imádtam, nem kérdés, hogy mi lesz a dolog kimenetele. Sajnos, mást vettem és meg is bántam. Ez tökéletes.
Rövid kihagyás után ismét kipróbáltam a boltban, hogy tetszik-e még. A vonzalom töretlen, a kabátomon az illata még napok múlva is érezhető. Megrendeltem, nagyon szeretem nyáron. Utólag azért kételyeim támadtak arról, hogy amit leszállítottak az eredeti-e, a batch kód sajnos nem beazonosíthtó......de ha másolat is, eléggé jól eltalálták.
Nem tudom megunni. Nyáron mindíg megkívánom, így hát úton már a kövi darab, nem is tudom hányadik.

CL Invisible Fresh Deodorant Stick Mein Lieblingsdeo

CL Invisible Fresh Deodorant Stick Mein Lieblingsdeo
2022. május 3.

Ennek tetszett az illata a legjobban a társai közűl, ezért ezt választottam. A stiftes változatot vettem, ami amolyan kemény zselés. Felkenve az illata kicsit más, mint csak úgy beleszippantva, de egyáltalán nem kellemetlen, ez egy visszafogott, tisztaság illat. Nem izzadok mellette, nem vagyok büdös sem, igaz hűvös időben kezdtem használni. Kellemes felkenni, nem is lehet túladagolni, alig kopik.
Jó benne, hogy nem kell a hideg deókat fújkálni hűvösben, sőt semmikor. Nem porzik levegő utánam.
Kellemes, jól kenődik, nem hagy foltot a ruhán és a bőrt sem irritálja.
Eddig (kb. vagy fél éve használom, vagy még több) abszolút megbízható, és alig kopott, még jó sok van benne.
Az ára a fentiekkel nem egyezik, legalábbis a Müllerben több, mint 1000,-Ft.
Én jobban szeretem, ha illatosabb egy deo, de a funkcióját ettől függetlenűl jól teljesíti hűvösben, még aluminium nélkül is, kezdem megszokni és megszeretni.
Már melegben is tesztelhettem, kinti munka mellett, így is megbízhatóan működik.
Egyedűl az illatába tudnék belekötni, ami egyáltalán nem büdös, inkább csak igen visszafogott, és az is hamar eltűnik, viszont lassan, de megszoktam. És megszerettem. Lehet mellette bátran parfümözni. Négy csillagot adnék, de nincs hibája semmi, legfeljebb az intenzívebb illat hiánya, a bőrt viszont nem irritálja, tökéletesen óv, így legyen öt.