81Judit

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Mascara Maximize Volume Lashes

Alverde Mascara Maximize Volume Lashes
2015. január 3.

Az általam kipróbált Alverde szempillaspirálok közül nekem eddig ez tetszik a legjobban. Nagyon szuper! Látványosan dúsít, hosszabbít.

Berber Beauty Arab Jázmin Masszázs- és Fürdőolaj

Berber Beauty Arab Jázmin Masszázs- és Fürdőolaj
2014. szeptember 19.

Ajándék termékmintaként kaptam a rendelésem mellé. Nagyon tetszik az illata, parfümolajként használom. Kevés kell belőle, az illata tartós.

Alverde Zselés Szemhéjtus

Alverde Zselés Szemhéjtus
2013. december 30.

Viszonyítási alapom nincs, mert ez az első szemhéjtusom. 2 napja használom, nagyon elégedett vagyok vele. Az Alverde szemceruzát cseréltem le erre. Bánom, hogy nem vettem meg már korábban. Nagyon tartós, reggeltől estig simán kibírja. Vízzel nagyon könnyen lemosható.

Alverde Soft Aloe Vera Perle Golyós Deo

Alverde Soft Aloe Vera Perle Golyós Deo
2013. december 30.

Nagyon tetszik az illata. Szódabikarbónával, teafaolajjal és himalaya sóval felturbózva használom. Nyári nagy melegben még így is kevés, de 30 fok alatt, főleg ősszel és télen jól teljesít.

Organique By Himalaya Neem és Gránátalma Kivonatos Fogkrém

Organique By Himalaya Neem és Gránátalma Kivonatos Fogkrém
2013. december 8.

Az általam kipróbált tiszta fogrémek közül ez a kedvencem. Finom az íze, szuperül habzik. Az ára elsőre tényleg soknak tűnik, viszont nagyon kevés is elég belőle, így sokáig kitart.

BlueBerry Kecsketej Szappan

BlueBerry Kecsketej Szappan
2013. december 8.

Az általam próbált kecsketejes szappanok közül a legjobb. Jól habzik, finom az illata, nem szárít.

Parodontax Fluoridmentes Fogkrém (régi)

Parodontax Fluoridmentes Fogkrém (régi)
2012. november 5.

Régóta használom a Parodontax fogkrémet. Eleinte tényleg iszonyú rossz volt az íze, de fokozatosan megszoktam, és a kedvenc fogkrémem lett. A fluoridmentes változatot csak néhány hónapja használom, mióta olvastam, hogy a fogkrémben található fluor valószínűleg káros.
Nem olcsó fogkrém, de legalább az összetevői is szépek.
UPDATE: Lecseréltem pár hónapja másik fogkrémre. Az volt az érzésem, mintha sósabb lenne az íze, mint régebben, valamint rendszeres használata mellett is többször előjött ínygyulladás, és nem is segített rajta semmit.

Alterra Deobalzsam Citromfűvel és Zsályával

Alterra Deobalzsam Citromfűvel és Zsályával
2012. november 5.

Szódabikarbónával, teafaolajjal, himalája sóval feljavítva használom és így nekem bevált (eddig). Az izzadást nem szünteti meg, de tűrhetően dezodorál. Az illata nem túl tartós. Napközben van, hogy 1-2-szer újra kenem. Kíváncsi vagyok a nagy melegben hogy fog szerepelni.

UPDATE: Lecseréltem a férfiaknak szánt változatára. Annak jobban tetszik az illata. Azt is feljavítottam és dezodorálás szempontjából kicsivel hatásosabbnak tűnik mint ez.
UPDATE 2: Visszatértem ehhez, mert terhességem alatt megutáltam a férfi változat illatát.

Biola Orvosi Somkóró Fényvédő Krém

Biola Orvosi Somkóró Fényvédő Krém
2012. november 5.

Olyan fényvédőt kerestem arcra ami natúr, nem tartalmaz kémiai fényvédőt, csak biológiait és fizikait, és a T-vonalban hamar zsírosodó bőrömnek is jó. Ezt és az Ilcsi féle paradicsomos napozó gélt találtam. Először ezzel a fényvédővel próbálkozok. A bőrömnek magában kicsit sok ez a krém, hamar kifényesedett, de ha sószappant használok előtte, már tovább matt marad a bőröm. Tényleg szép, egyenletes bőrfelszínt eredményez. A krém kinézetre olyan mint egy alapozó. Az illata kellemes. Kevés kell belőle, könnyen kenhető. Megelőlegezem neki az 5 csillagot, bízva benne, hogy a használatával a májfoltjaim nem fognak előjönni.

UPDATE 1: Kb. 1 hónapja használom. Sajnos úgy tűnik, kevés lesz nekem ez a fényvédő. A májfoltok halványan már látszanak az arcomon ismét, annak ellenére, hogy mindig használom, amikor kiteszem a lábam a lakásból. (Mi lesz így nyáron?) Így egy csillagot már levonok. (2012. márc. 8.)

UPDATE 2: Továbbra is ezt használom fényvédőként és szerencsére nem erősödtek tovább a májfoltjaim. Remélem nyáron is jól fog teljesíteni. (2012. ápr. 13.)

UPDATE 3: Eddig többnyire csak a májfoltjaimra kentem a krémet, de attól félve, hogy esetleg megjelenik máshol is az arcomon, elkezdtem az egész arcomra használni. T-vonalban zsíros és tág pórusú bőröm kb. 1-1,5 óra elteltével már kezd fényleni, igaz nem jobban, mint alapjáraton a krém nélkül. Tudom ez nem a krém hibája, hanem a bőrömé. Normál bőrre viszont biztos nagyon jó lehet, mert amíg nem zsírosodik be a bőröm tényleg szép egyenletesnek tűnik tőle a bőrfelszín. Lehet, hogy nem ettől, de mintha a bőröm mintha mitesszeresebb lenne.
Ennek ellenére továbbra is használni fogom, mivel egyenlőre nem találtam jobbat. (2012. ápr. 20.)

UPDATE 4: Elégedett vagyok a krémmel, mert nyáron sem erősödtek tovább a májfoltjaim.

Himalaya Herbals Nim és Kurkuma Szappan

Himalaya Herbals Nim és Kurkuma Szappan
2012. április 24.

Régebben is nézegettem már ezt a szappant, de pár összetevő miatt inkább nem próbálkoztam vele. Az itteni pozitív vélemények hatására még is csak vettem egyet. Pár hete használom arcmosásra. Az illata nekem tetszik, bár az már nem, hogy valószínűleg szintetikus. Alaposan tisztít. Az én bőrömet nem szárítja egyáltalán. Eddig semmi változást nem tapasztaltam a bőrömön se pozitív se negatív irányban.