a.miklosi

Regisztráció dátuma: 2013. március 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

FM Group Gyémánt Szemceruza-Fekete

FM Group Gyémánt Szemceruza-Fekete
2015. február 12.

Gyönyörűséges szín! Nagyon szeretem! Ha estére vagy alkalomra különlegesebbet szeretnék ezzel húzom ki a szemhéj felső vonalát, sejtelmesen csillogós és tartós. A ceruza hátuljában lévő kis szivaccsal pedig el lehet kicsit satírozni, így füstös hatást lehet elérni. Ebben is van hegyező, nagyon szépen lehet így vékony vonalat húzni vele. Könnyű használni, ajánlom mindenkinek!

FM 97 Hot Parfüm

FM 97 Hot Parfüm
2015. február 11.

Másik nagy kedvencem ez az illat, még pedig nőiessége miatt! Nagyon finom, friss és nagyon érzéki illat! Tartósan érezhető egész nap és még azután is!

FM 18 Hot Parfüm

FM 18 Hot Parfüm
2015. február 11.

A legfinomabb illat számomra, a HOT töménységgel pedig szó szerint levakarhatatlan! Én ezért az illatért csatlakoztam 7 évvel ezelőtt az FM céghez, mert árát tekintve szimpatikus volt számomra, a drogériában kapható illatért nem voltam hajlandó 20eFt felett kiadni. Mai napig szeretem, használom.

FM Folyékony Szemhéjtus

FM Folyékony Szemhéjtus
2015. február 9.

Nagyon szeretem! A színe tökéletes, a használata nagyon egyszerű és csodálatosan szép vonalat lehet húzni vele. Tartós, estére is olyan, mint reggel! Az érdekessége, hogy ha kifogy, ki lehet venni a hegyet és megfordítva visszatéve ismét legalább annyi ideig használható, mint azelőtt.

FM Group Kasmír Szemhéjfesték

FM Group Kasmír Szemhéjfesték
2015. február 9.

Nagyon szép festék. Tartós, könnyen eldolgozható. Szárazon is, de vizesen még erőteljesebb, alkalmakhoz csodálatos eredményt lehet vele elérni. Szeretem, mert egyszerű és mégis nagyszerű! :-)

FM Micelláris Sminklemosó

FM Micelláris Sminklemosó
2015. február 9.

Rózsavizes és tonikos, nagyon kedvelem, mert ez az egyetlen sminklemosó, ami mindent eltávolít a bőrömről. Miután FM szemceruzát is használok, azt mással nem is lehet lemosni. Az arcom eléggé érzékeny, viszont, amióta használom sokkal szebb. A gyulladást lehúzza hamar és nem zsírosítja a bőrömet. Reggel-este használom. Este a lemosás után arckrémet használok, viszont a reggeli lemosás után nem, de alapból sem szükséges krémezni utána. Nekem nagyon bevált.

FM Automata Szemceruza

FM Automata Szemceruza
2013. március 13.

Nagyon jó termék, szép színekben kaphatóak, én a barnát használom (sokáig a fekete volt a kedvenc)! Ami szuper benne, hogy extra tartós- nem tudod eldörzsölni, száradás (pár perc) után egész nap ugyanúgy fent marad! Imádom, bőven megéri az árát!

FM Szemhéjalapozó

FM Szemhéjalapozó
2013. március 12.

Azért tettem vele egy próbát, mert állandó problémám volt, hogy a szemfesték felragadt a szemhéj felső részére! Amikor először kipróbáltam láttam, hogy még délután is ott van a szemfestékem, a szemceruza ahova azt reggel festettem, hihetetlenül tartósan tartja a szemfestéket, nem engedi annak elkenődését! :-) Használata pedig rém egyszerű,, nagyon minimálisat kell felkenni a szemhéjra, ahová a szemceruza, tus vagy festék kerül, illetve a felső részre...nem látszik, mert nagyon halvány! Szívből ajánlom azoknak, akiknek ilyen problémájuk van, nagyon sokáig elég, bár picike a doboza! :-)

FM Hidratáló Testápoló

FM Hidratáló Testápoló
2013. március 12.

Nagyon kellemes krém, mind illatában, mind állagában. Tetszik, hogy a használat után nem kell várnom, hogy öltözni tudjak, nem marad a bőrön sokáig, hamar beszívódik. Illata semleges, finom.

FM Cellulitisz Elleni Testápoló

FM Cellulitisz Elleni Testápoló
2013. március 12.

Sajnos nekem is "olyan" a bőröm, és bár mozgással+étkezéssel+vízivással lehetséges csak a narancsbőr eltüntetése, ha ez még kiegészíti, az eredmény sem marad el. Én több, mint egy fél éve használom, és eredményes, láthatóan feszesíti a bőröm, egyben hidratál. Kb ennyi időre volt elegendő a termék, most fogy el, hamarosan.