Best of Beauty 2019

aalexaa

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dove Beauty Finish Krémes Deo Stift

Dove Beauty Finish Krémes Deo Stift
2019. július 7.

Az izzadás ellen jól véd, foltot nem hagy, de engem rohadó dinnyére emlékeztetett a szaga, ezért kínkeservesen használtam el. Nem veszem újra.

Holika Holika Aqua Petit BB SPF25 / Pa++

Holika Holika Aqua Petit BB SPF25 / Pa++
2019. július 3.

Imádom! Könnyű állagú, nem zsírosít, nem fénylik át a szokásosnál jobban a zsíros bőrömön. Gyönyörűen egységesíti a bőrömet, tényleg mintha nem is lenne rajtam semmi, magától lenne ilyen szép :D Tartós is, még este is hibátlanul a helyén van. Általában alapozót használok, de nagy melegben vagy ha sietek, ehhez nyúlok. Kézzel szoktam felvinni, mint egy sima krémet, felkenéskor kicsit rózsaszínesnek tűnik, de annyi idő alatt, amíg lemosom a kezemről, tökéletesen alkalmazkodik. Ha elfogy, ki akarom próbálni a kék verziót is, de ha az nem válik be ennyire, szívesen újraveszem.

A'PIEU Pure Block Aqua Sun Gel

A'PIEU Pure Block Aqua Sun Gel
2019. július 3.

Eredetileg a "sima" változatot néztem ki, de aztán valamiért mégis ezt rendeltem meg még tavaly nyár elején és egyáltalán nem bántam meg. Könnyű állagú, kicsit naptejes illatú, ami szerencsére gyorsan elillan. Nem zsírosítja a bőrömet, valamennyire hidratál is, ebben a hőségben én nem is kenek alá hidratálót. Rendesen véd (bár nem szoktam sokat napon lenni), nem pirultam meg egyszer sem, sőt idén a szeplőim sem jöttek elő a téli állapotnál jobban (ezt mondjuk sajnálom, szeretem a szeplőket, de valamit valamiért :D). Sminkelni is szépen lehet rá. Jó áron adnak nagy mennyiséget, már újra is vettem idénre is, maradok is ennél, számomra ez a tökéletes fényvédő.

Mixa Repairing Surgras Hand Cream

Mixa Repairing Surgras Hand Cream
2019. július 2.

Fantasztikus ez a krém. A párom beszélt rá, hogy vegyem meg, én kicsit sokalltam az árát, de nagyon örülök, hogy beadtam a derekamat :) Gyorsan beszívódik, mégis hosszantartóan hidratál. A sebes kézfejemet pikkpakk helyrehozta, a száraz körömágyaimra is egész jól bevált. Megéri az árát, újra fogom venni.

Douglas Volume Obsession Szempillaspirál

Douglas Volume Obsession Szempillaspirál
2019. július 2.

Douglas adventi naptárban jutottam hozzá. Voltak fenntartásaim, de meglepően jól működött. Könnyű bánni vele, nem csomósít, szépen dúsít és hosszabbít, ráadásul tartós is, alsó pillákon sem kenődik. Kaptam ajándékba egy másodikat, de bontatlanul elcseréltem, mivel rengeteg bontatlan spirál várja itthon a sorát, amit még nem próbáltam. Ennek ellenére a jövőben is szívesen használnám, a teljes árát kicsit sokallom érte, olcsóbban is lehet ilyen jó spirált találni, de akciósan szerintem megéri.

Balea Aqua Hidratáló Krémzselé

Balea Aqua Hidratáló Krémzselé
2019. július 2.

A gél helyett vettem meg véletlenül, siettem, és nem figyeltem eléggé (bár a gélt már nem látom sehol, lehet, hogy nincs is? kár érte, szuper volt). Nem igazán jött be, fura ragacsos réteget hagy, de közben nem érzem azt, hogy eléggé hidratálna, plusz a könnyű állaga ellenére is zsírosítja a bőrömet. Elhasználtam éjszakára, de örülök, hogy elfogyott, nem veszem újra.

Isana Krémtusfürdő Pearl

Isana Krémtusfürdő Pearl
2019. június 25.

Olcsó, nem szárít, az illata visszafogott tisztaságillat, de kicsit fura, van benne valami, ami számomra kicsit férfias-kicsit szappanbuborékfújós, de valami megmagyarázhatatlan oknál fogva iszonyúan tetszik :D újra fogom venni!

Isana Men Férfi Tusfürdő 2 az 1-ben Érzékeny Bőrre

Isana Men Férfi Tusfürdő 2 az 1-ben Érzékeny Bőrre
2019. június 25.

A párom használja, már újra is vettem neki. Nagyon száraz és érzékeny a bőre, de ez szerencsére nem bántja, nem szárítja tovább és nem is vakarózik tőle. Az illatát nagyon szereti, saját elmondása szerint "visszafogott férfias tisztaságillata" van, legutóbb már ő kérte, hogy ezt vegyem neki.

Imperity I Am Color Hajszínező Gél

Imperity I Am Color Hajszínező Gél
2019. június 25.

Két vagy három éve próbáltam, akkor még nem volt feltöltve, de annyira rémes volt, hogy megjegyeztem :D Türkiz színben használtam, nagyon folyós az állaga, emiatt csöpög és folyik mindenfelé. De a legrosszabb nem is ez volt, hanem hogy nem fogta be normálisan a hajamat, valahogy olyan volt az egész, mintha fel lett volna vizezve, adott egy kis kékes árnyalatot a hajamnak, de semmi köze nem volt a bármelyik másik színezővel produkált élénk, telt türkizhez, inkább volt olyan, mintha több hetes, kopott lenne az egész. Nem tudom rendesen megfogalmazni, de valahogy olyan "átlátszó" volt az egész. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert annyira igénytelen lett az eredmény, hogy azonnal ráfestettem másik színezővel. Ennyiért ezerszer jobb színezők vannak, soha többet nem veszek ilyet és nem is ajánlom senkinek.

Yves Rocher Maracuja Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Maracuja Hab- és Tusfürdő
2019. június 25.

Tavaly nyáron kaptam ajándékba két 400 ml-es flakonnal. az egyiket elhasználtam, teljesen átlagos tusfürdőként gondoltam rá, nem rossz az illata, de semmi extra, kicsit talán szárít. A második flakont viszont elraktam idén nyárra és most kicsit más a véleményem. Az illata most sokkal jobban tetszik, isteni finom és nagyon frissítő, viszont három nap alatt pikkelyesre szárította a bőrömet. Emiatt átkereszteltem kézmosónak, de annak is nagyon szárít (pedig mivel rettentő gyorsan fogy nálunk a folyékony szappan, szinte mindig a legolcsóbbat veszem, de azok is jobbak ilyen szempontból...). Nagyon sajnálom, szorgosan kézkrémezve elhasználom, az illata nagyon jó, a flakon nagyon szép, de ahogyan eddig sem mozgatott meg ez a márka, ezután sem fog.