aalexaa

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

J. Fenzi Ardagio Imperial Woman

J. Fenzi Ardagio Imperial Woman
2017. november 16.

Egyáltalán nem ismertem ezt az illatot, de a vélemények átböngészése után végül is rábólintottam, hogy csere révén hozzájussak. Hát, nekem egyelőre csalódás, ugyanis rajtam is "pasiszagú", olyan mint egy visszafogottabb arcszesz. Ha kibírom azt a bő negyed órát, amíg ez eltűnik, utána egy egész kellemes illat lesz belőle, de számomra még úgy is van benne valami, ami bántja az orromat. Érdekes egyébként, hogy a párom szerint az elején sincs arcszesz szaga, semmi férfiasat nem érez benne, neki kifejezetten tetszik, úgyhogy még kísérletezem vele, hátha összebarátkozunk.

Update: Feltettem zsibire, de nem kelt el, úgyhogy pár napja gondoltam egyet és újra próbálkoztam vele. Pár napi használat után még mindig nem tudom, hányadán állunk. Kifújáskor még mindig erősen férfiasnak érzem, kb. 15 perc alatt elillan, viszont az utána maradó kellemes vaníliás illatot alig érezni :( Akárhányat fújhatok, a kezdeti illat után csak akkor érzek valamit, ha szorosan a csuklómhoz nyomom az orrom és sajnos ruhán sem jobb a helyzet. Nagyon sajnálom, mert érzem az illat szépségét, az sem lenne baj, hogy nem kilométeres a hatósugara, de ennél azért lehetne nagyobb...

Creation Lamis Spell Potion DLX

Creation Lamis Spell Potion DLX
2017. november 16.

Mostanában rákaptam arra, hogy utánzatokat próbálgatok, szerintem nagyon szuper, hogy elérhető áron barátkozhatok illatokkal és tesztelgethetem, hogy melyikre érdemes beruháznom. Na, az eredeti Poison a kívánságlistám élén van. Első kifújáskor borzasztóan megbántam, hogy megrendeltem, iszonyú öregasszonyszagot éreztem, mutattam is a páromnak elkeseredve. Szerinte is nyanyás volt, viszont hozzátette, hogy kicsit bájitalszagú (szóval találó a név:D), aztán pár perc után, amikor már töltöttem volna fel eladásra, rám szólt, hogy várjak még. Milyen jól tettem! Az egyik leggyönyörűbb illat, amit valaha éreztem. Nagyon szokatlan volt az orromnak, egyáltalán nem olyan, mint a most "menő" édes illatok. Az őszhöz nagyon passzol szerintem, kicsit a lehullott avarra emlékeztet az illata. Olyan elegáns, gótikus, kicsit ódon, de csodaszép. Szerencsére jól működik rajtam, habár könnyen lehet, hogy még fiatal vagyok hozzá. Nem mondanám kifejezetten alkalmi illatnak, de az biztos, hogy megkíván bizonyos öltözéket, nem az az illat, amit itthon melegítőnadrágban magamra fújnék. Valamiért csipke, bőr, fekete ruhák, sötét rúzs jut eszembe róla, ha ilyen az "outfitem" tuti érte nyúlok, úgy érzem nagyon illik hozzám. Remélem, hamar összejön az eredetire :)

Balea Peel-Off Maske Mit Aktivkohle

Balea Peel-Off Maske Mit Aktivkohle
2017. november 16.

Én szeretem, a kis tasakos verzióját is szerettem, úgy vettem észre, hogy ez kb. ugyanaz, csak nagyobb kiszerelés. Nagyjából hetente egyszer használom, hámlasztás után, utána pedig alaposan hidratálok. Így nagyon jól működik szépen lehúzza a gyulladásokat, tisztább utána a bőröm. A párom is szereti, bár ő azért, mert szerinte vicces lehúzogatni. Szépen lejön egyben, a pihéimet nem tépi ki, de egyszer sikerült egyben lehúznom a szemöldököm felét, úgyhogy ott óvatosan:D Az illata nagyon alkoholos és erős, felkenéskor kicsit bekönnyezik tőle a szemem, de pár pillanat alatt elmúlik. Összességében szeretem, jó ha van itthon, ár-érték arányban megfelelő, de azért nem csodaszer.

Balea Kräuterbad Lavendel

Balea Kräuterbad Lavendel
2017. november 16.

Jajj, annyira csodás illata van! Tusfürdőnek használom, igazi levendula illata van, semmi mű mellékszag. Zuhanyzás után bőrön nem marad meg az illata, ami engem nem zavar, de a párom pl. sérelmezte a dolgot (az ő kérésére vonom le a csillagot). Nagyon jól ellazít, használat közben viszont betölti a fürdőszobát az illat. Egyedül a kupakját nem szeretem, zuhanyzáshoz kifejezetten nem praktikus, de szerintem kádfürdőhöz sem lehet az, mivel a kupakból lefolyik a flakon oldalára a maradék (ha kupakkal akarnám kimérni), simán öntve meg rengeteg jön belőle. Viszont ezt elnézem neki, mert ilyen áron - 400 Ft - ekkora mennyiség, ilyen fantasztikus illatban szerintem kisebb csoda:)

Rimmel Wake Me Up Korrektor

Rimmel Wake Me Up Korrektor
2017. november 16.

Szörnyű... féláron vettem kuponnal, de egy fél használat elég volt ahhoz, hogy megutáljam. A világosabb árnyalat is nagyon sötét, nagyon narancssárga, de a legrosszabb, hogy tele van csillámokkal, ami persze a drogériás fényeknél nem látszik. Egyszer már befürödtem egy Miss Sporty korrektorral, amivel ugyanez volt a baj. Nem is értem, ki a fene akar diszkógömbnek kinézni... (ha meg annak akarnék, vennék hozzá külön erre való terméket) Szerencsére visszakaptam az árát.

Lovely Holo Top Coat

Lovely Holo Top Coat
2017. november 16.

ÁLOMSZÉP! Komolyan, nem tudok betelni vele, ahogy csillog a fényben, ahh... Ingyen osztogatnám rosszkedv ellen:D Ráadásul még sosem kaptam ennyi bókot a körmömre, mint ezzel:)

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2017. november 16.

Ezer éve szemezek vele, de mindig lebeszéltem magam, mivel elég vegyesek a vélemények. Most viszont rászántam magam 50%-os kuponnal, és nem bántam meg. Szerintem meglepően erős a fedése az eddig próbált BB krémekhez képest, szépen egységesíti a bőrömet, nem túl sötét a világosabb árnyalata. Az "illata" viszont förtelmes, nagyon erős, nagyon zavaró és felkenés után is sokáig érzem. Nem mattít egész napra, nagyon zsíros a bőröm, így muszáj egyszer újrapúdereznem, de nem vészes. Hétköznapokra megfelelő, elégedett vagyok vele (mondjuk most kijött pár pattanásom, remélem, hogy a pirosbetűs napok miatt, és nem miatta... ha mégis ő lenne a ludas, update-elek).

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál
2017. november 16.

Fantasztikus! Úgy tűnik, hogy az eddigi kedvenc L'Oreal Miss Mangát is letaszítja a trónról, pedig eléggé tartottam a fura keféjétől. De nagyon könnyű vele dolgozni, egyáltalán nem tapaszt akárhányszor megyek át a pilláimon, több rétegben pedig igazi műszempilla-hatást lehet vele elérni. Nagyon szépen megemel, jól tartja göndörítés után az ívet is. Alsó szempillákra is használom, nekem egyáltalán nem morzsolódik vagy kenődik, a könnyezést ugyan nem annyira értékeli, de nem is ígéri, viszont egy délutáni alvást tökéletesen kibír. Egyszerűen szuper!

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2017. november 16.

Én a Blue Iris árnyalatot vettem meg féláron kuponnal. Nem igazán nyűgözött le a színválaszték, nem akartam egy ezredik ugyanolyan piros rúzst, ez viszont elég különleges, örülök, hogy behozták. A színe szinte teljesen megegyezik az Essence Matt Matt Matt Vibrant Shock rúzs 09-es árnyalatával. Ha már lúd, legyen kövér, azonnal élesben teszteltem hivatalos eseményen. Sajnos sietnem kellett, így nem volt időm eléggé pepecselni vele, de azt tapasztaltam, hogy kicsit hajlamos foltosan fedni (gondolom ki lehet tapasztalni, de mindenképp érdemes időt szánni a felvitelre). Viszont délután háromtól hajnali egyig egyszeri igazítással, folyamatos evés-ivással tökéletesen állta a sarat, ami elég lenyűgöző. Én meg mániákusan csekkolgattam, hiszen elég feltűnő szín, de szerencsére ezzel tuti nem kell izgulni. Persze egy hambit vagy lángost nem biztos, hogy túlélne, de késsel-villával bátran lehet vele enni. Az egyszeri igazításnál tulajdonképpen csak a szám belső felén kellett újrakenni (kb. 7 óra körül), de nem morzsálódott, szépen lehetett igazítani. Nagyon kényelmes, nem éreztem, hogy szárítana, vagy hogy kellemetlen réteg lenne a számon. Abszolút elégedett vagyok, ha nem lenne ennyire szegényes és unalmas a színválaszték, tuti vennék még.

Ja és tinyblackpaw, elég rutinos rúzsozó vagyok, de a szilikonos primeres tipp igazi "game-changer", köszönöm :D

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. november 16.

Nagyon sokáig elkerült engem ez a micellás víz-őrület, nem igazán értettem a funkcióját. Viszont most Joy napokon vettem két flakonnal is (azt mondta a pénztáros hölgy, hogy így megkapom a két db-tól olcsóbb kedvezményt, plusz az 50%-os kupont, de végülis csak az 50%-ot vonta le, na sebaj). Nem sminklemosásra használom, viszonylag sok sminket használok, így elég pazarlósnak érezném, csak a lemosás befejezéseként, tonizálás előtt törlöm át vele az arcom, hogy tuti tiszta legyen. Erre abszolút bevált, végre 100%-osan sikerül leszedni a maradék szemceruzát is, azzal mindig megszenvedtem eddig :D Ráadásul szerintem ezer évig elég lesz, úgyhogy örülök, hogy megvettem, végre megértettem a létjogosultságát:)